E ljudi pa kako ?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: E ljudi pa kako ?

Guest

Podrazumevano E ljudi pa kako ?

Vec nekoliko nedelja razmisljam o odlasku na more,ali kada sam svratila do par agencija i okrenula nekoliko telefona odmah sam shvatila da je to nemoguce! Cene su jako visoke pa sam poludela, ajde nesto do 400 evra(za dvoje!).Ne znam sad sta da radim Interesuju me ljudi koji su bili u Bugarskoj(gde bih mogla najeftinije da prodjem)...
    Hvala

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Pa sa 400Eura u Bugarskoj možeš da prodješ ko Bog .... nije ti Bugarska toliko skupa ... Argus agencija ima najjeftinije aranžmane.
    Ja sam bila pre 5 godina u Primorskom. Bilo je super, imala sam dobro društvo.
    Inače je Bugarska baš onako pusta i stepovita zemlja.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pogledaj u agenciji Jolly (Kneza Milosa 9), imaju specijalnu ponudu za Bugarsku, Suncev Breg, za 10. avgust sve sa prevozom, 9 nocenja sa doruckom u hotelu sa ** i sa borav. taksom i osiguranjem izadje 185 evra po osobi, a postoji ista ponuda i za 19. avgust za 170 evra.

Guest

Podrazumevano

Hvala! Zna li jos neko nesto(sto bi mi mozda pomoglo)

Vesna ks
    Guest

Podrazumevano A Grcka?

Imas 10 dana u apartmanima kod Asprovalte,sa PUNIM pansionom i prevozom za 200E.Jos ti treba po 10Eza vizu i nesto za trosak sto ne mora biti puno jer imas klopu.samo ne znam da li jos ima mesta,ali pogledaj
    www.mondorama-nis.co.yu (stvar je proverena,isli ljudi i za te pare je super!)

Vesna Ks
    Guest

Podrazumevano I jos nesto...

Nemoj da te zbune sve one cene,prevoz je ukljucen samo u onu ponudu sa punim pansionom(199E)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ima bogami i jeftinijih aranzmana za Bugarsku. Delfin agencija je najjeftinija, recimo imas od 20 do 31 avgusta u Nesebaru, u privatnim sobama I kategorije (smestaj) za 90 eura. U cenu je uracunat prevoz i smestaj, a hrana je tamo jeftina.Imas i ranije a to ti je skuplje za 20-30 eura.

Guest

Podrazumevano Re: E ljudi pa kako ?

Citat Original postavio Anonymous
    Vec nekoliko nedelja razmisljam o odlasku na more,ali kada sam svratila do par agencija i okrenula nekoliko telefona odmah sam shvatila da je to nemoguce! Cene su jako visoke pa sam poludela, ajde nesto do 400 evra(za dvoje!).Ne znam sad sta da radim Interesuju me ljudi koji su bili u Bugarskoj(gde bih mogla najeftinije da prodjem)...
    Hvala
    za 400 evra moze da se ode u bugarsku. sto se tice agencija, pa ovako ne zelim da ih-se reklamiram ali ja radim u rivieri tour u beogradu tako da mozes doci i pogledati sta god te interesuje, na kraju krajeva naravo ne moras nista ni prihvatiti.

nikola

Slične teme

1. Kako su nastali ljudi?
    Autor P_R_E_D_A_T_O_R u forumu Književnost
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.01.2006., 01:46
  2. Ljudi,kako se pravi ANKETA????
    Autor ndjordje91 u forumu Video igre
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.11.2005., 20:51
  3. Ljudi,kako se pravi ANKETA????
    Autor ndjordje91 u forumu Razno
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.11.2005., 13:46
  4. LJUDI PRILEPCI; KAKO IH SE OTARASITI?!?
    Autor $helobina u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 17.07.2005., 00:50
  5. Kako ljudi prde....
    Autor mr.mrmot u forumu Humor
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.12.2004., 15:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku