Indijsko vece je GDE???

nsbee

Aktivan član
Poruka
1.757
Pre neki dan, na ne znam kom radiju, cula sam da ce neka grupa gostovati u NS-u 26.07. u 21h, ali ne znam tacno gde- Sinagogi, Kulturnom centru?! Ako je neko cuo neka mi javi, ali PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIZ!!!! I jos znam da su ulaznice u pretprodaji 200 din.
 
10:00 - Veče klasičnog indijskog plesa u izvođenju UMA B. RAMESH trupe, održava se u utorak, 26. jula u Sinagogi u 21h.

Sa brojnim nastupima u Indiji i u inostranstvu, ova talentovana grupa umetnika uživa veliku popularnost kod publike i visoko je ocenjena od strane stručnih kritičara.

Ulaznice po ceni od 200 dinara možete kupiti na dan programa u Sinagogi od 19 do 21h. (021)

IZVOR : RADIO 021
 
DOKONI UM:
10:00 - Veče klasičnog indijskog plesa u izvođenju UMA B. RAMESH trupe, održava se u utorak, 26. jula u Sinagogi u 21h.

Sa brojnim nastupima u Indiji i u inostranstvu, ova talentovana grupa umetnika uživa veliku popularnost kod publike i visoko je ocenjena od strane stručnih kritičara.

Ulaznice po ceni od 200 dinara možete kupiti na dan programa u Sinagogi od 19 do 21h. (021)

IZVOR : RADIO 021

hare krishna, nsbee vec ima bolje zezanje od indijskog "koncerta" za 200 din
 
DOKONI UM:
Pera_Zdera:
Za ne poverovati, ali ja jos nikad nisam bio u sinagogi. :?

A i zašto bi išao :? :?: :arrow:
Nema narodnjaka...nema pljeskavica...nema Tebi ravnih...šta ćeš ti tamo...mani se duhovne muzike i svetih mesta... :lol: :arrow: Na štrand bato :!:
Ne slusam narodnjake.
Uobrazene, isfolirane ne volim ni ja, pa se ja trudim da ne budem takav...neki se trude da budu takvi.

Nisam ogranicen i primitivan kao neki pa da se ogradim samo na jednu vrstu muzike. U svakom zanru se moze naci poneka dobra pesma. A volim da idem na mesta na koja nisam nikad isao i da vidim (explorer)...sto da ne. Jednom cu i otici.
 

Back
Top