Прво вече - ток радње?

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Гледам како сте се расписали на овим силним темама о сексу на првом састанку, везама за једно вече, лаким девојкама итд. И стално се питам - како до тога уопште долази? Не стварно, ово је озбиљно питање, ја појма немам, у животу ми се није десило да тако нешто пожелим нити ми не неко тако нешто предложио или покушао да издејствује. Чак нико од људи са којима се дружим никада није имао секс на првом састанку.

Наравно, јасно да је ствар у ставу и понашању, па ме зато баш занима како се ви који то практикујете понашате и како се понашају ти који са таквим намерама прилазе, који је уопште ток радње - о чему причате, шта радите, да ли се договорите, као: "Е сад ћемо имати одмах секс" (наравно, не тим речима)? :lol: А кад желите то, како та друга особа зна да ви то желите, имате неке тајне знаке, говор тела, шта? Како зна да сме тако далеко да иде с вама, је л' то иде постепено или одмах? Како постепено, одакле вам времена, нешто се сигурно прескаче. :? Шта, неко вам приђе и онда? Да ли се то одмах зна, је л' то нешто у изгледу или облачењу или је важно како стојите, седите, играте? Је л' вас прво исто питају оно стандардно - како се зовеш, које си годиште, одакле си где излазиш, чиме се бавиш, шта слушаш итд. или некако уштедите време тако што те приче прескочите? :lol: Је л' постоји неки устаљен "распоред часова" :lol: , као ако се пољубимо после 15 минута, 'ватамо после пола сата, онда сигурно хоће? :lol:

Глупа питања? Ја не могу то бре да замислим, читам ваше постове о томе и мени то изгледа као научна фантастика. Човече, ја са неким кога сам тек упознала могу само да причам, све и да ми је таква особа симпатична или да сматрам да добро изгледа, физички ми је тотално одбојна, јер је НЕ ПОЗНАЈЕМ. Не ради се ту о неком страху да не испаднем ово или оно или да ће ми тај неко нешто лоше урадити, религиозним принципима, моралисању, или томе да се тврди пазар или како ви то већ овде зовете, него бре НЕМАМ ПОТРЕБУ да на било који начин размењујем флуиде са тоталним странцем! А је л' ви имате баш као потребу, како то изгледа? Као одмах се напалите? Не гади вам се?
 
Meni se to desilo 2 puta (znači nisam sklona tome) ... jednostavno neki fluid je proradio više nego što je trebalo ... u prvom slučaju je bilo malo i alkohola, u drugom sam bila ''skroz svoja''.
Valjda tu treba da se sklope neke kockice, kao u mozaiku, da bi se sex desio .... i kad se desi onda je super.
Sa prvim tipom sam bila u vezi posle toga nekoliko meseci, a sa ovim drugim sam bila u nekoj sex kombinaciji jos par nedelja. Znaci nije se sve završilo na toj prvoj večeri, a i da jeste - to treba prihvatiti kao ''još jedno iskustvo'' i nositi se sa tim - bez kajanja i griže savesti.
 
storm cloud:
, него бре НЕМАМ ПОТРЕБУ да на било који начин размењујем флуиде са тоталним странцем! А је л' ви имате баш као потребу, како то изгледа? Као одмах се напалите? Не гади вам се?

Ti onda vodi ljubav sa bližim rođacima do 6. stepena srodstva. Oni nisu stranci. Najbolje te poznaju, znaš sve o njima, nema laži, nema prevare.

Mis'immmm, meni se ne gadi kad se odma' napalim, ne vidim razlog zašto bi mi se gadilo. To su fina strujanja, a posle dođe i do razmene fluida, seksa, a možda čak i ljubavi. Super stvar.
Tok radnje zavisi od konkretnih okolnosti, situacije, mesta, vremena, pa i vremenskih uslova.
Inspiracija i mašta mogu svašta.
 
@storm claud--ja se u potpunosti slazem sa tobom, uzela si mi reci iz prsta ;)

I nemoj da verujes u sve sto ljudi pisu po forumu, mnogi lazu samo tako!!

Sad se svi sexaju na prvom sastanku,"spravica" im je NADPROSECNA (najmanje 20 cm :) ), sexaju se 5 puta dnevno i slicne nebuloze, a onu zensku stvar nisu videli mozda mesecima , jer 24 h sede ispred monitora (i vezbaju sami :lol: )
To im se desava--al samo u snovima :lol:
 
ajaooo...
prvo, ne valjda ti scenografija...a ni tekst.. :lol:
mislim, gde su te diskoteke i tipovi koji pitaju koje si godiste ili sta slusas? u tim godinama kad su mene to pitali, nisam ni milsila na sex... :lol:

elem...bas potpuni stranac...cek da se prisetim...ovaj bas bas one night stand je bio sa tipom koji je imao koncert....ej zeno...posle 2 sata mnogo dobre muzike od strane tipa koji izgleda jos bolje, ne znam sta tu treba da mi se gadi... :lol:
sta sam osecala...da mi neko mase komadom nedopecenog bifteka ispred nosa...sad ja tebi mogu da pricam do sutra da je moguce da te neko popali do te mere da te stvarno bas briga oce sad to da bude veza ili nece...akcenat je na popali...a posle mislite fina publika sedi na tim koncertima... :lol:

jednom sex pa nista vise je bilo sa tipom sa kojim sam se druzila...jel sam sad opet laka? wuahaha...nista, kresnuli se i culi se posle 4 godine..on se vratio kuci...u Koreju...sad smo drugari preko maila...a toga se nesto preterano ni ne secam, pravo da ti kazem...em bilo davno em bilo mnogo alkohola...
sta jos...izbacila sam tipa posle prvog (i jedinog) sexa napolje...u sred noci...a yebiga, iznervirao me...to ne znam ni gde da uracunam...a nije on jadan kriv nego sam ja bila malo nervozna...a on dosadan...mada me nije udavio kad me je sledeci put video...cak smo se prijateljski ispricali...

e sad...ovo bas i nisu (osim ovog prvog) klasicni one-night standovi ali niti su veze niti su kres-seme...sad ti zakljucak izvedi sama...
evo recimo, ja nikad nisam imala klasicnu kres-semu u zivotu pa ne osudjujem ljude koji to praktikuju....kapiram ih...mada ja ne bih izdrzala...morala bih neku zabavu od svega toga da napravim... :lol:

oces jos nesto iz mog bogatog i promiskuitetnog iskustva? :lol:
 
"One prohladne, jesenje veceri, iako se uopste nismo znali, toliko smo uzivali u perverznoj igri nasih tela da su sve usputne kvazi-ljubavi i lazne emocije delovale kao burleska..."

"Mozda nismo izjavljivali ljubav jedno drugom, mozda je tako i moralo, ali jedno je sigurno; uvek kad se spojimo osecamo onaj preko potrebni impuls, ono sto cini coveka zivim, zeljenim, voljenim... Koliko puta si imala taj osecaj u zivotu???"

"Nisam siguran sta nas je spojilo, nije ni bitno, cinjenica je da je ostao miris onog hormonalnog poremecaja koji nas je tako jako seksualno spojio, onaj detalj kada ti curi sekret na carape ili kada meni prska zadebljali glavic cim pomislimo na kolicinu i jacinu nase interakcije..."
--------------------------

Nadam se da ce ti ovi izvodi iz jedne privatne prepiske, pomoci da shvatis...
 
gazdarice, sram te bilo...

a ja imam pitanje za devojke kojima nije jasno kako nekog moze da ponese strast...pa misle da je do toga kako si se obukla, kako stojis i koje signale saljes...

kako vi uopste u zivotu? osecate li strast prema bilo cemu? da li ste u stanju da rizikujete? da promenite svakodnevicu? da trazite glasno sta zelite?
sex je samo pokazatelj...a sad cega....
 
Anakin, sex prve večeri ili šta već nije pokazatelj da neko ima strasti, već da svoje strasti otvoreno sledi. Najstrasniji ljudi koje poznajem bili su, tj. jesu, naizgled diskretni i uzdržani.
Nema to veze. :D

A kao odgovor na temu - pošto me retko ko privuče intenzivno, kada i ako mi se to dogodi (dosad bilo sa 3 osobe u životu) apsolutno ne propuštam priliku. Doduše, kod mene se dešavalo da te ljude prvo srećem izvesno vreme (ali ne izlazimo, tj nemamo lični kontakt) pre nego što dođe do seksa, pa ne znam jel se i to računa... :lol:
 
Видим да сви помињете жељу, страст, потребу,...ОК, то могу да разумем, ви ту потребу имате, па је онда и задовољите, ја немам и крај. Мада ми је скроз чудно како људи у том смислу могу баш толико да се разликују и питам се како те разлике настају.

Али опет ми нико није одговорио конкретно како долази до реализације тих жеља и потреба, тј. како тако брзо? Па људи, ваљда бар две-три речи размените пре него што наскочите једно на друго, које су то речи? Само сам радознала, је л'то тако тешко написати? :roll: Није да морате да куцате роман. :lol:

За Анакин - не знам шта те је толико разбеснело, ако само задовољаваш своје жеље, уживаш у томе и не кајеш се, одакле ти онда ти комплекси, што се правдаш како ниси лака, ни промискуитетна, ко ти је уопште (осим Јагодице :lol: ) рекао да јеси? Мислим да сам врло јасно написала да нисам тему поставила као морално питање, него пре више као физиолошко, немој ми рећи да то ниси разумела.

Што се тиче годишта, тих реченица при упознавању и сличних глупости за које си се ухватила, не знам шта је тако чудно. Мени је 99% посто мушкараца пришло са том причом, били они млађи, моје годиште или 20 година старији. Боље се њима обрати, ако мислиш да ту нешто не ваља, њихов приступ није мој проблем, мада је мени такав скроз нормалан, не знам какав ти очекујеш. Да те заскочи с леђа, да ли је то довољно зрело, страствено и маштовито? :roll:
 
storm cloud:
Видим да сви помињете жељу, страст, потребу,...ОК, то могу да разумем, ви ту потребу имате, па је онда и задовољите, ја немам и крај. Мада ми је скроз чудно како људи у том смислу могу баш толико да се разликују и питам се како те разлике настају.

Али опет ми нико није одговорио конкретно како долази до реализације тих жеља и потреба, тј. како тако брзо? Па људи, ваљда бар две-три речи размените пре него што наскочите једно на друго, које су то речи? Само сам радознала, је л'то тако тешко написати? :roll: Није да морате да куцате роман. :lol:

За Анакин - не знам шта те је толико разбеснело, ако само задовољаваш своје жеље, уживаш у томе и не кајеш се, одакле ти онда ти комплекси, што се правдаш како ниси лака, ни промискуитетна, ко ти је уопште (осим Јагодице :lol: ) рекао да јеси? Мислим да сам врло јасно написала да нисам тему поставила као морално питање, него пре више као физиолошко, немој ми рећи да то ниси разумела.

Што се тиче годишта, тих реченица при упознавању и сличних глупости за које си се ухватила, не знам шта је тако чудно. Мени је 99% посто мушкараца пришло са том причом, били они млађи, моје годиште или 20 година старији. Боље се њима обрати, ако мислиш да ту нешто не ваља, њихов приступ није мој проблем, мада је мени такав скроз нормалан, не знам какав ти очекујеш. Да те заскочи с леђа, да ли је то довољно зрело, страствено и маштовито? :roll:

Pa ne komuniciramo mi po šablonima ... niti se sexamo po istim. Kako bih ti ja sada rekla šta je meni jedan od njih dvojice rekao, pre nego što se desilo to što se desilo ... Mislim da tu reči i komunikacija nisu toliko bitne, koliko je bitan taj Fluid koji se kao magnet pojavi izmedju dvoje ljudi ... i prekid filma i bilo kakvog scenarija .... dešava se ono što ti leptiriči u stomaku nagoveštavaju ....
 
koji kompleksi, storm? jel ti stvarno ne vidis da se zayebavam?
btw, sto si tako ljuta na mene?

pitanje sta slusas...ne znam koliko imas godina...ja imam 28 i zacenila bih se od smeha da me to neko sad pita...
paaaa....s obzirom da sam ja prisla tipu posle koncerta klasicne muzike tesko da je mogao da me pita A sta slusas? :lol:
znala sam ko je, procitala sam u programu...e pa da...procitala sam i biografiju... :lol:
ne shvatas da ima i drugih mesta za izlaske od diskoteka, drugacijih tema za razgovor, drugacijih ljudi...
 
anakin:
koji kompleksi, storm? jel ti stvarno ne vidis da se zayebavam?
btw, sto si tako ljuta na mene?

pitanje sta slusas...ne znam koliko imas godina...ja imam 28 i zacenila bih se od smeha da me to neko sad pita...
paaaa....s obzirom da sam ja prisla tipu posle koncerta klasicne muzike tesko da je mogao da me pita A sta slusas? :lol:
znala sam ko je, procitala sam u programu...e pa da...procitala sam i biografiju... :lol:
ne shvatas da ima i drugih mesta za izlaske od diskoteka, drugacijih tema za razgovor, drugacijih ljudi...

Добро, то глупо питање за музику, ниси морала баш за то да се ухватиш (мало је увредљиво да је на тебе од целог оног дугачког поста само то оставило утисак), веровала или не, и тридесетогодишњаци прилазе са тим питањем, нажалост, пошто очигледно немају о чему паметнијем да причају. Дискотеку си ти поменула, ја нисам, старт је старт, где год да се дешава и увек су то исте приче, било то на плажи, у изласку, на пословном састанку, путовању, научној конференцији...понављам, мушкарцима се обрати са примедбама. :roll:
 
CaLiMeRo:
Hej Storm, možda si previše ljubazna pa oni uvek pričaju iste start-priče? :D
Meni se to dešavalo dok sam bila prijatna i ljubazna.
Od kako sam nekontrolisano iskrena, i priče su se promenile :lol:

P.S. Ovo nema veze sa seksom, ali mi pade na pamet. :wink:

Љубазност или нешто друго, очигледно је да за различите људе постоје различите речи...и дела.
 
auh...
storm, prvo da mi razjasnimo sto se toliko ljutis... :lol:

iste price, isti startovi...jel se zalis ili se hvalis?
tvoje iskustvo je takvo, moje nije...mislim, sta pokusavas da izvuces od mene? :?
mene ti sablonski startovi smore momentalno...postane mi dosadno...i sve manje nalecem na ljude koji mi prilaze sa takvim pitanjima....u poslednjih par godina, pa mozda par...
evo pre mesec dana me tip startuje na zurci i pocne tako...A koji su ti planovi u zivotu...jedno od te vrste pitanja...a ja ko pala s Marsa...prosto sam se odvikla od takvog nacina razgovora...

i sta sad da ti kazem a da me ne skines snajperom...ocigledno da svako privlaci ono sto zeli da privuce...mene privlace interesantni i originalni tipovi...i takve i nalazim...pa sad ako treba da ti se izvinjavam sto interesantni ljudi obicno nude nesvakidasnja iskustva, pa izvini... :lol:

mislim, nesvakidasnja za tebe...
 
Ni meni se ne desavaju ti klasicni startovi... Valjda covjek oko sebe odasilje impulse, na osnovu kojih se pronalazi sa sebi slicnima... Iliti, sa ljudima sa kojima se razumije...
Storm, ako ti nikada nisi osjetila takvu strast, tesko ti je i da shvatis, kako se dodje do kreveta...
Ne postoji tacno utvrdjen plan, redoslijed rijeci, pokreta, izraza lica... Prosto, vidi se koliko jedno drugo zelimo, i umjesto da glumimo ludilo, mi se prepustamo tome... Uzimamo od zivota ono sto zelimo, ne skrivajuci se iza laznih maski... Uzivamo...
Pritom, potpuno je sekundarno sta ce biti kasnije...
"O tome cu misliti sutra", sto bi rekla Skarlet...
 
Meni se čini da ovde neko baš nije najbolje razumeo temu :? Možda i ja, ali nema veze, odgovoriću...
Nikad nisam imala sex ni na prvom sastanku, a ni sa momkom koga sam to veče upoznala; ali recimo da mi se moglo desiti u par navrata... I da mi je skroz jasno kako to izgleda.
Mlada, luda, pripita :roll: :lol: ... Zezanje, žurka, muzika, đuskanje... I ne, nema pitanja - koliko imaš godina, ili čime se baviš... Nasmeje te nekom forom, počnete da igrate... Ne pričate ni o čemu ozbiljnom, jednostavno se OPUSTIŠ... Ne nosi te razum, nego želja; ne emocije, nego strast...
Zagrli te malo slobodnije, šapuće ti na uho nešto kako si lepa, kako te želi; između se opet malo smejete... Poljubite se. Ne znam kako, desi se...
I ne znam da li se ljubite 15 min., ili pola sata; ili dok ne ostanete sami; dok se ne upale svetla :lol:
Posle toga ide pitanje - hoćemo li? :wink:
Ili, bez pitanja... govor tela...

Ja sam tada rekla ne; ne zato što 'robujem pravilima'; ne iz religioznih razloga; ne zato što sam razmišljala da li će neko misliti da sam 'laka'... To je bio prvi trenutak svesnosti, kao otrežnjenje, buđenje... Znači, tek tada kad je trebalo nešto odlučiti... Ali, kad dođe do tog momenta mogu vrlo lako zamisliti da neko kaže i da. I ne bih nikada mislila da je ta neka gora od mene u bilo kom pogledu... Samo smo drugačije :wink:
I znam još neke devojke koje je isto tako strast ponela i nisu otišle, a znam i one koje jesu... Sve je to na kraju isto :P
 

Back
Top