jedan veliki problem !!!

maremare_bg

Početnik
Poruka
7
Sta raditi kad imas 22godine,
imas devojku 2 godine i mislis da je to ona prava...
volis je i ona voli tebe ... lud si bez nje
a opet jos uvek volis flertovati i svrljati ...
PISITE IZ SVOG ISKUSTVA - DA LI VEZA MOZE DA SE ZAMRZNE NA NEKOLIKO GODINA DOK SE PETAO NE IZDUVA , I DA LI CE TO POSLE BITI TO ?????
 
ne mozes da zamrznes vezu to sigurno, ali da svrljas sa strane... pa mozes ali ti se ne isplati.

opusten flert je dozvoljen.
a mozes i da je pitas da li bi ona volela trojku ili svingere.
ako je ona ta prava nemoj da se zezas bice ti zao posle.
 
Kakvo crno zamrzavanje.
Slusaj me pazljivo sada i mani se ove gospode sa "mudrim" savetima.
U vezi sam vec 6 godina i ono sto sam zakljucio jeste da ne mozes imati i jare i pare.
Super je kada imas nekoga pored sebe kome se mozes poveravati i ko ce te razumeti bolje, cak od sebe samog.
Sa jedne strane MOZDA si osudjen na propast time sto ces uzalud baciti svoje godine u vodu kada si bio mlad i mogao si da se izivis i iskusish neke stvari o kojima si mogao da sanjas.
Sa druge strane, MOZDA vise niakda ne upoznas takvo divno stvorenje kao ovo pored tebe i zbog toga ispashtas do kraja zivota, uvek se pitajuci "Zasto sam bio toliki idiot ? "
Ovo je mac sa dve ostrice. Igraj pametno i zapamti:
Sve je u zivotu kocka. Ako se kladis na pogresnu kartu, mozes sve da izgubis.
Budi svestan ovog uloga svake sekunde.
Ali pre svega, postavi sebi pitanje:

STA ZAISTA ZELIS?
 
:lol: i ja imam 22 godine - i dečka 5 godina i mislim da je on onaj pravi, ali ne mogu da se suzdržim od flertova - u stvari hvata me ta ambicija periodično :lol:

Ne razumem šta je problem - ne radiš ništa strašno, igraš se sa okolinom i to je to.
 
maremare_bg:
Sta raditi kad imas 22godine,
imas devojku 2 godine i mislis da je to ona prava...
volis je i ona voli tebe ... lud si bez nje
a opet jos uvek volis flertovati i svrljati ...
PISITE IZ SVOG ISKUSTVA - DA LI VEZA MOZE DA SE ZAMRZNE NA NEKOLIKO GODINA DOK SE PETAO NE IZDUVA , I DA LI CE TO POSLE BITI TO ?????
Dobro je kada si TI taj koji voli svrljati a ne ona :wink:
 
majcheki:
u odnosu između žene i muškarca, flert se graniči sa ljubaznošću - zato za to niko ne može da ti prebaci a da ne ispadne majmun :lol:

kada primetimo nesto mi smo majmuni, kada to isto ne primetimo opet smo majmuni, pa dolke cemo vise da budemo majmuni :(

@ mare
sine uzivaj u svakom trenutku sa devojkom, mlad si....videces bice i previse lepih iskustva u sledecih nekoliko godina.....a ako je ona prava i ostanes sa njom do krajo zivota i zivite srecno....> jos bolje
 
Ima jedna stara pripovetka - koja se kasnije pretvorila u vic :lol:

Sedeo je SV Petar kraj Boga i gledali su dvoje ljudi. On je bio slep, sedeo je ispred prozora a u dvorištu, baš pred njim, žena je bila na ćebencetu s komšijom.

I njih dvojca su ''odozgore'' komentarisali ovaj prizor. Bog je bio strašno ljut i rešio je da čoveku vrati vid.

SV Petar se na to nasmejao, rekao je da time neće ništa promeniti jer je njoj zmija već odavno podarila jezik.

Priča se dalje odvijala ovako: Bog je čoveku vratio vid, u trenutku je video prizor u dvorištu i sa puškom izleteo napolje.

U tom mu ona odgovori: ''O hvala Gospodu Bogu, usnila sam sinoć SV Petra koji mi je rekao da ukoliko učinim greh i ako dam sebe kao žrtvu ovom nesretnom čoveku - on će tebi povratiti vid.''

I čovek je nastavio da živi sa njom, zahvalan zbog njene požrtvovanosti i dokazane ljubavi...



:lol: :lol: :lol:
 
maremare_bg:
Sta raditi kad imas 22godine,
imas devojku 2 godine i mislis da je to ona prava...
volis je i ona voli tebe ... lud si bez nje
a opet jos uvek volis flertovati i svrljati ...
PISITE IZ SVOG ISKUSTVA - DA LI VEZA MOZE DA SE ZAMRZNE NA NEKOLIKO GODINA DOK SE PETAO NE IZDUVA , I DA LI CE TO POSLE BITI TO ?????

Ma kakovo zamrzavanje.Ako ti se svrlja,svrljaj dok si mlad - mislim jos par godina.Posle nadji devojku koja ti odgovara i budi dobar. :D
 
maremare_bg:
Sta raditi kad imas 22godine,
imas devojku 2 godine i mislis da je to ona prava...
volis je i ona voli tebe ... lud si bez nje
a opet jos uvek volis flertovati i svrljati ...
PISITE IZ SVOG ISKUSTVA - DA LI VEZA MOZE DA SE ZAMRZNE NA NEKOLIKO GODINA DOK SE PETAO NE IZDUVA , I DA LI CE TO POSLE BITI TO ?????

Ispricao si moju pricu!

Ne moze petao da se zamrzne to batali, budi s njom dok ti je ok, ali ne predugo ako planiras da je ostavis, jer ce ona tu vise izgubiti vremena, zenama je posle kasno da nadju novu zrtvu za udaju, stoga - uzivaj dok traje, ne brini proci ce za god dve! :wink:
 
maremare_bg:
Sta raditi kad imas 22godine,
imas devojku 2 godine i mislis da je to ona prava...
volis je i ona voli tebe ... lud si bez nje
a opet jos uvek volis flertovati i svrljati ...
PISITE IZ SVOG ISKUSTVA - DA LI VEZA MOZE DA SE ZAMRZNE NA NEKOLIKO GODINA DOK SE PETAO NE IZDUVA , I DA LI CE TO POSLE BITI TO ?????

Ženi je......Bosanski recept , ali je provereno dobar....
 

Back
Top