mushki qtak?

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
zashto ima zhenski qtak i ima savremen mushkarac..mislim otjemo i mi qtak...gde moshemo savetovati jedan drugog u dugim trenutcima tuge..a ne ovaj nametnuti trend....mi treba da budemo savremeni a zhene imaju svoj qtak...kolko je lepshe imati svoj qtak nego ovo...NEPRAVDA!!!!!!


OTJEMO KUTAK....ODMA!
 
:lol:
žene su užasno radoznale... kao mačke...
a i muškarci su zanimljiviji...
a i moguće da ih Ženski kutak smara
ali i nije ponekad loše da se razmene stavovi...

ma ... zašto segregacija? i tako nema smisla sve to ... Savremen muškarac... Ženski kutak...pih...
 
E, ljudi stvarno...treba da postoji i topic -SAVREMENA ZENA....gde bi zene , koje se smatraju takvima ili one koje bi to htele da budu...razmenjivale iskustva...(njoj uopste nije lako).....treba i raditi, i dobro izgledati, biti -in-, gajiti decu....da tu pomazu jedna drugoj u tome...
i naravno MUSKI KUTAK ...gde ce svi,i oni koji ne zele da budu savremeni, nasi balkanci, mogli o svemu da pricaju....
ajmo....to bi bilo super.... :wink:
 
bravo za zhenskarac....taki odgovori su ono shto je zanimljivo u forumu :)......a vi zhene....ovo je savremen mushkarac....ko se ne osetja savremeno i nije mushkarac ovdi nema shta da trazhi!....prenetjete nam neshto roze !....il tje da ostene parfem pa tjemo da kijamo!....uglavnom niste ovde pozheljne :shock:
 
AntunTun:
bravo za zhenskarac....taki odgovori su ono shto je zanimljivo u forumu :)......a vi zhene....ovo je savremen mushkarac....ko se ne osetja savremeno i nije mushkarac ovdi nema shta da trazhi!....prenetjete nam neshto roze !....il tje da ostene parfem pa tjemo da kijamo!....uglavnom niste ovde pozheljne :shock:

E, HVALA TI
Nemoj vise nista da nas pitate...bar ti nemoj.
(inace samo smo htele da se -zahtevu- prikljucimo jer mislimo da si u pravu, i da ne otvaramo novu topic za -savremenu zenu-...)
Trazices ti nas...ali bice kasno....
 
ova tema je nepravedno ostala u zapetjq...mene i dalje muchi ista nepravda a sad se znamo a i ja sam se ishlifovao...ljudi me chitaju...drugi chovek...

ja sam nesavremen i yebe mi se za kola i ribe i pitje i provod i sve...umrite svi koji mislite da ste savremeni i u trendu...biti in je tako out

bili ste tako glasni...sada niste i svejedno mi je...
 
AntunTun:
zashto ima zhenski qtak i ima savremen mushkarac..mislim otjemo i mi qtak...gde moshemo savetovati jedan drugog u dugim trenutcima tuge..a ne ovaj nametnuti trend....mi treba da budemo savremeni a zhene imaju svoj qtak...kolko je lepshe imati svoj qtak nego ovo...NEPRAVDA!!!!!!


OTJEMO KUTAK....ODMA!
Apsolutno se slazem-zenski kutak i muski visuljak.
Ali Antune covek ne moze protiv progresa...."savremen"mu dodje nesto kao konacno pripitomljena zivotinja....
 

Back
Top