razumevanje drugih

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
e sad....koliko chesto u vashim fantazijama nailazite na vanzemaljce...mislim dal bi se igrali doktora sa nekim bitjem sa 26 penisa/il vagina...il sa nekim stvorom koji luchi neku technost od koje ti se mantra u glavi pa je ceo sex kao jedan ogroman lilihip a sve je tako lepljivo i slatko...il nekakva kreatura od magle kao duh iz charobne lampe samo dosta prozirnije pa kad udahnesh malo...a ono iz nosa u grlo pa u stomak pa peche kida zhari...pa se sqpi u sredini...pa se zaleti u medjunozhje...i ti dok vrishtish od sretje lepo osetish da padash u nesvest od strasti....uh.....zaneh se...imal ko shta slichno pa da menjamo isqstva
 
shta kao nikad nisi mashtala da vodish ljubav sa nekim bitjem koje lichi na ogromne usne...i samo se ljubi...celu odjedared...nema pljuvachq vetj neq teqtjinu koja deluje stimulativno na cns a uz to ima ukus jagode...il da je celo bitje jedna oooogromna jagoda sa penisima...koji su od jagode...i kad ih jedesh...a ono jagode :)
 
shtas ti napo gudra gudra ....ne gudriram se...a i ta rech gudra...pomalo izlizana zar ne?....pushim travu ponekad al nishta heavy...chovek ne mozhe ni na forumu da se opusti a da neko ne upre prstom....JUNKIE!!!!!!!!
 
Jel tebi Stiven Spilberg nešto u rodu ... ili si ludos' povuko na mušku tetku. Čoveče koja mašta. Ja teksta nemam.

O da, baš sam razmišljala kako bih to uradila sa nekim vanzemaljcem, ali ne znam kako doći do njih, to je mali problem :evil:
 
Posto je tema zakljucana ....(SILOVANJE)..i ja hocu da se zahvalim -administratorima- , sto su je izbrisali....
Nije lako pricati o tome.....moze se prebaciti na salu da se ne bi mislilo o ozbiljnosti iste...ali je ipak najbolje....zakljucati je....
hvala i od mene.....na razumevanju......
 
hahahah shut up!! :lol:

Ma dovoljno su one pametne da provale same kakav sam kreten.. neka pogledaju samo mojih zadnjih 5 postova.. od njih dva su "cmar" i jedan je "qurac" a u ovom imam i jedno i drugo pa vi vidite onda... :lol:
 
Steffan:
hahahah shut up!! :lol:

Ma dovoljno su one pametne da provale same kakav sam kreten.. neka pogledaju samo mojih zadnjih 5 postova.. od njih dva su "cmar" i jedan je "qurac" a u ovom imam i jedno i drugo pa vi vidite onda... :lol:

Zato sto se dobra dusica krije iza bezobrazluka!!!!!!!!
obecavam necu vise,samo malo molim te - super se zabavljam :twisted:
 

Back
Top