zlobodna tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
napale me akne....odjednom....nenajavljeno....po celom licu....ma i po ledjima.....probah svashta....krechno mleko.....neke masti.....doktori....tretmani.....pukoh para i para.....kada tje ova mora prestati?....kada tje moje lice ponovo zablistati u svoj svojoj lepoti....leto je smejao bih se.....al klete akne....uzeshe mi sretju................eh
 
...pridruzhi se tiii
pridruzhi meniiii
i vesela druzhina bitjemo mi

jer robin sam jaaa
i svako to znaaa
sherifa vuchem za nooos


svuda treba da ima neka tema tipa ove...pisanje pisanja radi...pa mislim nishta loshe ne mozhe proistetji...a i akne nisu shala
 
AntunTun:
napale me akne....odjednom....nenajavljeno....po celom licu....ma i po ledjima.....probah svashta....krechno mleko.....neke masti.....doktori....tretmani.....pukoh para i para.....kada tje ova mora prestati?....kada tje moje lice ponovo zablistati u svoj svojoj lepoti....leto je smejao bih se.....al klete akne....uzeshe mi sretju................eh

shta da ti kazhem, budi srecjan shto nemash po mudima.
i ne kukaj za srecjom, i nije bila neka ako su ti je chabulje odnele ;-)
 
da si dete znao bi...al poshto sam jako dokon...keeper je heroj iz igrice warcraftIIIthefrozenthrone...healing rain kako je puno ime...je magija koju taj heroj dobija na shestom levelu...e sad to sa levelima netju da pricham jer nisam bash tolko dokon...uglavnom ta magija lechi sve jedinice oko sebe...tachnije svoje i svojih saigracha...ne znam kolko hit pointsa po seqndi al netju da detaljishem...silan heroj taj keeper...ima entangle...shto je jedna od mojih omiljenih magija...mada ima i thorns auru koja je da budem blag...djubre.....toliko o keeperu...e da on je heroj kod night elfova i agility mu je primarna karakteristika...ma solidan heroj....al ipak.....orkovi ruuuuuulz....zhiveo chiftan!
 
ta magija ta kisha koja lechi...aludirao sam na nju da mi njome izlechish akne...huh...vi se bash ne igrate a? :).....probaj keeper....extra je igra...igra je par miliona ljudi na planeti....:)...........teshko se bre sporazumevam sa ljudima na forumu.....pa to ti je :)
 
AntunTun:
ta magija ta kisha koja lechi...aludirao sam na nju da mi njome izlechish akne...huh...vi se bash ne igrate a? :).....probaj keeper....extra je igra...igra je par miliona ljudi na planeti....:)...........teshko se bre sporazumevam sa ljudima na forumu.....pa to ti je :)

ne, ne igram ja igrice, samo ProEvolutionSoccer i nisht' vishe ;-)
yebo akne, silazi sa kompjutera i nadji malo vishe samopouzdanja i zaboravicjesh na chabulje. moj ujak je isti taj problem imao i to do 20 i neke, a posle toga mu je lice bilo roshavo, al zato shto to nije dobro tretmanisao. i nikad mu nije nishta falilo u zhivotu. zato, furaj kod nekog lekara da ti to lepo prodje, a za dobru svakodnevnicu nadji negde dobro raspolozhenje. na kompu igrajucji tu igricu je necjesh nacji :p
 
ja imam 24god i kompletna sam osoba...tema je tu i sluzhi svrsi...pishe se u njoj...a to za akne...to je samo josh jedan suludi plan da osujetim jednolichnost :).....ma i mator chovek mora da se igra...a meni i nije trip da ganjam lopetu po livadi...ja sam za magije i heroje :)
 
shto shta nam fali....vish kako komuniciramo....retko ko se time mozhe pohvaliti....mogo sam da metim i problem neke druge prirode...tipa...mutira mi glas-upomotj postajem chudovishte :)
 
Znash kako ces da rashish problem! Uzmi brusilicu i sve to lepo obrusi, temeljno i pozeljno malo dublje! Onda sve to lepo zaliJ sa propisnom kolicinom domace rakije i odma brzo obmotaj glavu zavojima. I neka tako odstoji jedno mesec dana. Mozes za to vreme lice da natapash raznoranim melemima kroz zavoje.
A, da. Nemoj da zaboravish samo da se ufixash ko zver pre nego sto krenesh u proceduru. Savetujem da pocnes sa nekim alkoholom cisto da se opustish, pa predjes na neke lake droge i zavrsis sa solidnom kolicinom morfijuma!

Poz i javi kako je proslo ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top