Za mitesere

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Prije su postojali on flasteri Nivea Biore i bili su stvarno sjajni, za nos, bradu i chelo, stvarno su cistili te makle crne tackice. Istina, bili su prilicno skupi, ali je vrijedilo. Onda odjednom bum, nema ih nigdje. Gdje god sam gledala i pitala- nema. Bila bi krajnja glupost da su se prestali proizvoditi. Da li neko zna sta se desilo s njima i mogu li se negdje nabaviti, ili mozda neko zna neko drugo efikasno sredstvo za uklanjanje mitesera(ne racunajuci kozmeticarke)?
 
zaista ih nema, i ja sam se raspitivala! ali ima nesto u Avonu sto se stavi na lice i svuce se posle nekog vremena kada se stvrdne; ne znam kakvo je, ali mozda vredi probati...
 
Imam ja tu peel off masku iz Avona, ponadala sam se da ce biti dobra, ali meni ne prija, nekako mi se zacrveni koza, a i ne cisti nesto posebno. sad sam porucila neku novu iz Oriflame-a od borovnicepa cu da vidim kako ona funkcionise! U medjuvremenu ako iko otkrije nesto dobro, neka javi! :wink:
 
ko o chemu baba o ushtipcima....heh...savet mene koji sam recimo u tim krugovima....shto manje tih gowana stavljash na sebe to ti bolje...postajete bre robovi svoje kozhe kose i noktiju...a to je taaaako losh 3p....a mitisere...pa nadji nekog da ik cedi...ko primati...socijalna lestvica na osnovu biskanja...kao...."svidjash mi se...daj da ti iscedim te mitisere i da pojedem tvoju perut" :)
 
ja sam ranije koristila lorealove flastere, i moram da priznam d mi u opste nisu pomogli, a probala sam i da zagrejem kozu kako bi lakse izasli, ali eto nije htelo...

probaj po nekim boljim apotekama, mozda budes uspela a do tada lepo kod kozmeticara...
 
jel se kreces? znojenje je verovatno dobro..ovo sportsko
mislim da i ishrana utice, cini mi se da mi se koza ocistila od kako jedem ovo samo meso, samo povrce..
 
AntunTun:
ko o chemu baba o ushtipcima....heh...savet mene koji sam recimo u tim krugovima....shto manje tih gowana stavljash na sebe to ti bolje...postajete bre robovi svoje kozhe kose i noktiju...a to je taaaako losh 3p....a mitisere...pa nadji nekog da ik cedi...ko primati...socijalna lestvica na osnovu biskanja...kao...."svidjash mi se...daj da ti iscedim te mitisere i da pojedem tvoju perut" :)
 
AntunTun:
ko o chemu baba o ushtipcima....heh...savet mene koji sam recimo u tim krugovima....shto manje tih gowana stavljash na sebe to ti bolje...postajete bre robovi svoje kozhe kose i noktiju...a to je taaaako losh 3p....a mitisere...pa nadji nekog da ik cedi...ko primati...socijalna lestvica na osnovu biskanja...kao...."svidjash mi se...daj da ti iscedim te mitisere i da pojedem tvoju perut" :)
ako si u krugovima onda bi trebalo da znas da se kaze miteser
 
Peel off krema od borovnice iz Oriflejma nije stigla pogresno mi poslali, kreteni :x
Ma nemam ja posebnih problema s tim, nego sam tad otkrila te flastere i nisam mogla da vjerujem da postoji nesto sto ZAISTA funkcionise :shock:
Previse dobro da bi bilo istinito..
Ukinuli ih vrlo brzo...
E sad, oni su mene razmazili pa me nervira kad na nosu vidim te crne tackice... :evil:
 
LUDICA:
Peel off krema od borovnice iz Oriflejma nije stigla pogresno mi poslali, kreteni :x
Ma nemam ja posebnih problema s tim, nego sam tad otkrila te flastere i nisam mogla da vjerujem da postoji nesto sto ZAISTA funkcionise :shock:
Previse dobro da bi bilo istinito..
Ukinuli ih vrlo brzo...
E sad, oni su mene razmazili pa me nervira kad na nosu vidim te crne tackice... :evil:
ja imam kremu za lice,kupku za lice i sjaj za usne s ukusom borovnice iz oriflamea.,,,njam
 
Nisam dugo bila u BG, pa nisam imala da potrazim te domace flastere, ali evo kod mene su se ponovo pojavili oni niveini, i to poboljsani, barem oblikom. Ne znam da li sam ja to slucajno nasla, ali radnica mi je rekla da su nedavno stigli.
Nadam se da ih vise nece nestajati :x
 
LUDICA:
Nisam dugo bila u BG, pa nisam imala da potrazim te domace flastere, ali evo kod mene su se ponovo pojavili oni niveini, i to poboljsani, barem oblikom. Ne znam da li sam ja to slucajno nasla, ali radnica mi je rekla da su nedavno stigli.
Nadam se da ih vise nece nestajati :x



a gde si ih kupila? u kojoj prodavnici?
 
Ma kupila sam ih ovdje kod mene, u R. Srpskoj, u lokalnoj parfimeriji koja je stvarno uvijek dobro snabdjevena.
Voljela bih da znam gdje jos mogu da se kupe, ali stvarno ne znam, sorry :(
 
Tih flastera imas u Dm-ovim prodavnicama. Zasad znam da imaju radnje u Ns-u i Bg-u ,za ostale gradove ne znam.
Najbolji su Niveini barem meni, a ako nista Balea takodje ima super proizvode. :)
 
avesic:
opet priča o miti koji sere ,,,
Ne mogu da verujem da se moj Mita odomaćio i kod drugih preko foruma...

inače, Mita je bio pravi štreber, sa onim ogromnim cvikerima sa tamnim okvirima, suludim pogledom i raščupanom frizurom...

bio je to toliko egzotična pojava da me je i samo njegovo ime fasciniralo... i on je ujedno jedina osoba koju sam zapamtila iz tog perioda života moje sestre
 

Back
Top