Jedinstveno u Beogradu !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr.Shishmish

Domaćin
Poruka
4.036
Ovo josh nisam nigde doziveo !!! Pre neki dan sedim u bashti filozofa i kada sam otishao u wc ladno naplacuju wc-uslugu !!! imalo bi neke logike da nisam gost lokala, ali u ovom sluchaju sramota !!!
nema potrebe za komentarima samo sam hteo ovo da podelim sa vama !!!
 
Meni to ne deluje tako čudno. To su prometna mesta, pa zamjislite da sad "svako ko mora da ode", nagrne baš tamo. To što naplaćuju ili traže račun je samo iz rarloga što tamo prolazi veliki broj ljudi. Inače, kod ovog meni najbližeg meka, gde nema tolko ljudi, nema procedure sa računom.
 
majcheki:
U Mekiću na Terazijama već dugo, dugo - imaju baba seru, samo s računom možeš da uđeš u wc
Da, to su uveli valjda jos pre godinu dana i ja sam bila ubedjena da to vazi za svaki Mek u Beogradu, kad ono sada procitah da nije tako :D ... Prvo mi je bilo krivo, jer u sustini to znaci da racun mozes da iskoristis samo za jedan odlazak, a zamislite da neko ima problema sa besikom i sl.!? Jadan taj, bankrotirao bi... No, posle sam razmislila i shvatila da s obzirom da su ti WC-i najcistiji u gradu, ljudi masovno dolaze, a ljudima koji rade u Meku i nije samo do toga da im besplatno peru WC solje, podove, da uvek bude sapuna i sl. :D, pa su resili da kao i na prometnim mestima tipa autobuska stanica i sl. naplacuju tu uslugu. Naravno, oni koji su na neki nacin korisnici, tj. potrosaci u Meku koriste uslugu odlaska u WC uz racun ili besplatno bolje receno (ali samo jednom) :D...

shishmish01:
Pre neki dan sedim u bashti filozofa i kada sam otishao u wc ladno naplacuju wc-uslugu !!! imalo bi neke logike da nisam gost lokala, ali u ovom sluchaju sramota !!!
A ovo mi je zaista glupo, s obzirom da si gost lokala. Zaista glupo!!! Mogli bi i oni da uvedu ’odlazak u WC uz racun’ :lol:
 
Znam da radi onaj kod Narodnog pozorišta, jer tu stalno prolazim, a da li je pristojan to ne znam.
Dobro neka naplaćuju malu nuždu 10 dinara, a veliku 20, ali ne moraju baš i svojim gostima. Onda ćemo svi da kažemo da smo imali malu nuždu i kad je bila velika, jer za jednu veliku, možeš dve male. :P
 
ja sam razocarana u cistocu wc u mcdonaldsu!
tamo je uvek zamazano,puno vode,i smrdi,bre!
i jos sui u fazonu da nema ni cima ruke da se obrisu,a neretko nema ni papira!
ja cesto posecujem na banovom brdu.i tamo je ocaj.
a u knjigu utisaka sam im napisala svasta u mcu na zelenjaku.
proslog leta sam bila sa decom! uzas!
i jos imaju dasku za prepovijanje beba koja je uvek zakljucana!
pa cemu onda sluzi!
bas me zanima da li su na zapadu mekovi toaleti tako jadni!
naravno da nisu,znam.
uzas.srpska posla.
 
Mene wishe nishta ne iznenadjuje. :cry: Uskoro tje postawiti baba seru i po priwatnim kutjama i stanowima.Ono kao mamta, tata, buraz, sestra, kuche ili shta wetj i narawno baba sera...pa mora drzawa od nechega da ziwi....missim kako bi inache 'Kralj' platio 10 (nashih) milioncheta za swoj 60. rodjos...Odoh i ja u baba sere.... :evil: :x :cry:
 
little smile:
Da, to su uveli valjda jos pre godinu dana i ja sam ... Prvo mi je bilo krivo, jer u sustini to znaci da racun mozes da iskoristis samo za jedan odlazak, a zamislite da neko ima problema sa besikom i sl.!? Jadan taj, bankrotirao bi... oni koji su na neki nacin korisnici, tj. potrosaci u Meku koriste uslugu odlaska u WC uz racun ili besplatno bolje receno (ali samo jednom) :D...


E nije samo jednom!!!
Racun ti vazi 3. dana, i moze vas 10 da ide na taj jedan racun odjednom!
A za ta 3. dana koliko ti vredi racun, mozes da ides koliko hoces u wc :!: i ti sto imaju problema sa besikom idu neograniceno :roll:
 
little smile:
slatko volim:
Racun ti vazi 3. dana, i moze vas 10 da ide na taj jedan racun odjednom!
A za ta 3. dana koliko ti vredi racun, mozes da ides koliko hoces u wc :!: i ti sto imaju problema sa besikom idu neograniceno :roll:
Pa dobro, nisam znala... Hvala na obavestenju, mada u Mekic ne idem cesto, zato i ne znam za ova 'pravila' :wink:

nema na cemu ;) ne idem ni ja cesto, al sam se cudila kad su to uveli, pa su mi objasnili
 
shishmish01:
Ovo josh nisam nigde doziveo !!! Pre neki dan sedim u bashti filozofa i kada sam otishao u wc ladno naplacuju wc-uslugu !!! imalo bi neke logike da nisam gost lokala, ali u ovom sluchaju sramota !!!
nema potrebe za komentarima samo sam hteo ovo da podelim sa vama !!!
hehehe...a zamisli da moraš račun da nosiš - kao u Maladom na prvom spratu :lol: Sreća prava, tamo baba sere neke devojčice, spremaju ispit iz menadžmenta, ni ne traže ti račun :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top