govor tela tokom flirtovanja
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: govor tela tokom flirtovanja

Zainteresovan član dekart (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano govor tela tokom flirtovanja

neki dan sam flirtovao s crnkinjom koja mi se veoma svidela.tokom razgovora dirala je kosu i zabacivala shishke u nazad.gledala je u pod.lickala je usne.uzvracala je flirtom nazad.sedela je na stolici okrenuta prema meni rasirenih nogu,ruke je digla u vazduh i zabacila ih iza glave,dok su joj prelepe grudi bile izbacene sa veoma nabreklim bradavicama.igra kosarku kao i ja,cak je rekla da joj se svidjaju visoki momci,zato sto je i ona visoka.smeskala se s vremena na vreme.jedino sto me zbunilo je to sto je ponekad drzala ruke skrstene.ne mislim da je to bio znak odbijanja,izgledala je malo nesigurno,nervozno ili uplaseno.sta mislite?
    PS.NAVEDITE JOS NEKE POZE GOVORA TELA I NJIHOVO ZNACENJE.

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.631
    Reputaciona moć
    15783

Podrazumevano

Govor tela je jedno od najznacajnih nacina zavodjenja

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

I ti pored svega toga nista ne uradi!?

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.631
    Reputaciona moć
    15783

Podrazumevano

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    I ti pored svega toga nista ne uradi!?
    Nije mogao zbog sefa

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Re: govor tela tokom flirtovanja

Citat Original postavio dekart
    neki dan sam flirtovao s crnkinjom koja mi se veoma svidela.tokom razgovora dirala je kosu i zabacivala shishke u nazad.gledala je u pod.lickala je usne.uzvracala je flirtom nazad.sedela je na stolici okrenuta prema meni rasirenih nogu,ruke je digla u vazduh i zabacila ih iza glave,dok su joj prelepe grudi bile izbacene sa veoma nabreklim bradavicama.igra kosarku kao i ja,cak je rekla da joj se svidjaju visoki momci,zato sto je i ona visoka.smeskala se s vremena na vreme.jedino sto me zbunilo je to sto je ponekad drzala ruke skrstene.ne mislim da je to bio znak odbijanja,izgledala je malo nesigurno,nervozno ili uplaseno.sta mislite?

Mislim da ti je sa ovime sve rekla.....-PREDAJEM SE, KRIVA SAM... :wink:

Obećava sidewalker (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Rekao si da je bila zabacila ruke iza glave... Postoji mogućnost da ih je posle tog čina samo odmarala, jer to je položaj koji godi rukama i uzdiže samopouzdanje, pa ih je prekrstila..., dok s druge strane..., stav sa prekrštenim rukama stvarno znači neko odbijanje i defanzivni stav. Međutim..., i taj defanzivni stav ili neka odbrana od nečega, može predstavljati samo nesvesni odgovor na neki verbalni napad. Ne mora da znači da joj se ne sviđaš, nego jednostavno, da joj je upućeno neko neprijatnije pitanje ili odgovor.

Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

sidewalker u pravu si.bila je uplasena svih mojih pitanja.ps.neko je spomenuo da nisam nista uradio.ne znam dok ne vidim njenu reakciju sledeci put.

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Mislim da oci uvek govore najvise....obrati paznju da li, kako, koliko cesto...te gleda...da li ti se smeska, ili strelja pogledom (i jedno i drugo su pravi simptomi)...Inace, sve je to relativno...meni kada se neko dopadne, obavezno okrecem ledja i ignorisem....znam da je cudno....ali posle nekog minuta...taj prilazi....
    Vazno je i da li te slusa, ako zenu neko interesuje , zeli da zna sto vise o njemu, od njega...
    I da, da ne zaboravimo...raspitaj se da li ima decka...ako nema ..pozovi je na pice... :wink:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa zabacila ruke iza glave da se protegne... Ono udarila je zevalica od dosade

A nabrekle bradavice nisu tu zbog tebe, nego zbog nagle toplotne promene izmedju klimatizovane i neklimatizovane prostorije

Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

inco,fora ti je smesna,koliko imas godina?suzy,svaka cast na odgovoru i savetu.volim zezanje,ali vise volim kad s nekim ozbiljno popricam.ti si zvucala ozbiljno.usput,ona je isto jednom okrenula ledja,totalno sam je bio zbunio,sto mi je bio cilj.to da li ima decka ili ne,nije me briga,i to devojku nikad ne pitam.ako ga ima sama ce reci,a bilo da ga ima ili ne,ako joj se svidjam on je ne moze zaustaviti.

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

inco,fora ti je smesna,koliko imas godina?suzy,svaka cast na odgovoru i savetu.volim zezanje,ali vise volim kad s nekim ozbiljno popricam.ti si zvucala ozbiljno.usput,ona je isto jednom okrenula ledja,totalno sam je bio zbunio,sto mi je bio cilj.to da li ima decka ili ne,nije me briga,i to devojku nikad ne pitam.ako ga ima sama ce reci,a bilo da ga ima ili ne,ako joj se svidjam on je ne moze zaustaviti.
    Deki, ne ljuti se na Inca , oce to u tim godinama, nego...ume i on itekako da odgovori ozbiljno i -smisleno- , nego...verovarno mu se sinoc posrecilo pa ustao nam lepo raspolozen....
    A...drago mi je da ti je moj odgovor nesto znacio....inace , mislim zaista da je bitno da saznas da li ima nekoga..jer neka njena reakcija (zatvorenost, snebivanje....)moze da vuce koren bas odatle....nemoj da mislis , kako god da izgledas, da bas svaku vezu mozes da unistis, ili svako devojku -odvojis- na kratko...(ne znam koje su ti -pobude-)..
    Mislim da u tom zecu lezi grm.... :wink:

Imisli razlog za razmenu brojeva mobilnih....mislim da ce ti njena -reakcija- pri tom cinu najvise reci...pa ako -da-....lagano... :wink:

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Suzy, mnogo inisinuiras odjutros... Da ne radis u DB-u?

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Suzy, mnogo inisinuiras odjutros... Da ne radis u DB-u?
    He, he....samo se ti nama prijatelju smeskaj.... :wink:
    (osecaj za filing)

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: govor tela tokom flirtovanja

mozda bi ti bio jasan znak da je na primer...skinula gacice...nego te sef yebe ...sta ces...a sa druge strane...nemoj da se zaleces...cuo sam da alkaida ima novi plan unistavanja hriscanske populacije...siri virus side...preko zgodnih crnkinja...al kad je vec digla noge...i po cenu side..i alkaide...vala bi joj skocio na prsa..

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ........

primera je bezbroj....al da navedem pokrete koje neko chini....ne mogu....nije da pamtim svaki pokret...but....ako zabacuje kosu rukom....ne da valja....i ak podizhe ruke iznad glave....ne da valja....ma flirt ne da valja.......ko je uopshte smislio flert kao takvo neshto?....dal su flertovali u srednjem veq?...toliko toga....a tako malo vremena.....i pokreta

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

A ako usput ima 6 ruku i zonglira malim zelenim ping-pong lopticama, onda je tek 'ne da vaaaaaaaalja, nego l00dilo...', a?

Iskusan Suzy (avatar)
    Učlanjen
    20.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

A ako usput ima 6 ruku i zonglira malim zelenim ping-pong lopticama, onda je tek 'ne da vaaaaaaaalja, nego l00dilo...', a?
    Ti to iz iskustva...???? :wink:

Nego Deki nikako da nam kaze kako se -odvija- radnja ..... :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Jos je samo trebalo da pocne da se uvija kao zmija svojim vitkim i gipkim telom...i da pocne da palaca jezikom
    Valjda bi tada nesto uradio...
    govor tela-medjunarodni jezik!!!

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano ..........

o tome ti pricham.....dosta nam je klonova i varijacija na netu natashe bakvalac...koje tikove prikrivaju nameshtanjem frizure koju su platile pravo malo bogatstvo...otjemo neobichno !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa zabacila ruke iza glave da se protegne... Ono udarila je zevalica od dosade

A nabrekle bradavice nisu tu zbog tebe, nego zbog nagle toplotne promene izmedju klimatizovane i neklimatizovane prostorije
    Ma nee,gresis,ona se u stvari jako napalila na njega...hhhhh

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

verovatno si smorio do bola, ako je vec sela tako i vrtela kosu..znaci zivci..patis od samoprecenjenosti..

Slične teme

1. sex tokom menstruacije
    Autor SilverPlate u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 446
    Poslednja poruka: 02.07.2012., 22:41
  2. govor tela...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 17.06.2007., 17:43
  3. Sex tokom posta?! -_-
    Autor tanana_nanana u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 26