*?

?

Elita
Banovan
Poruka
15.014
evo odlucila sam jer mi je inace jako tehsko i moram toda podelim s nekim . na sve strane mi traze. ok nije sve ali ima ih i ja ih lazno odbijam. u stvari mi nista ne bi smetalo. mada sam prestala da masturbiram. kao ne valja a i ovako mi je lose. a opet da licu se naci s likom. mozda je ot pocetak jednenove ljubavi. vi mislite da ja bulaznim ali to sam radila zashto ne bih opet ovako se samo kochim i traumiram. kao vi ne volite da ga lizete. neka moram da idem do kraja. ali opet to necu uraditi i bicu na 2 koloseka.
nije mi jako tesko nego ne radim nista po ceo dan moram malo neko orudje u shake. ali ebiga kad sam ja intelektualni radnik.
 
prestani da kenyas ovde i u akciju!!
jel hoces da se yebes? hoces! pa idi yebi se!!
sta si se bre istripovala....da ces da se ne znam kako promenis posle toga, neces...
da boli, ne boli toliko...
lepo kazes da si inteletkualni radnik...pametna si...dakle, neces posle histerisati i traziti da te zeni..
umreti neces sigurno...
za to ne mora niko da zna, ako te to brine...ne zivis u Vlasotince...
dovoljno si velika da se nosis sa posledicama...
kojih i nema toliko, kad bolje razmislim...

ajde reci, sta te toliko traumira tu?
i sad si nayebala...al ko ti je kriv...otvorila si temu... :lol:
 
pa ja sam popusila 15 pisha pokusavajuci da se ebem pa sam oladila kad je neki poceo da dolazi na kucu a ostalo necu da pisem

je l me sad postujes vise?

el se ti yebes promiskuitetno ili jesi i kako si prestala?

kako nema koliko puta si abortirala

ali ja cu histerisati :?

sta me traumira..pa sto je meni to svejedno.. dakle oni traze ja mogu da odem i tako 200 puta i svejedno mi je
onda se setim npr one ukrajinke 21.
pa onda se setim lika koji mi je rekao da tako deojke pocnu pa propadnu. sta i kad se drogiras ne znas stabude na kraju
i tako se smirim alinekad mi dodje da oteram to racionalno u ****

ok glupa je tema onda al ko vas ebe iostali pisu glupe teme ;)
 
Ma nije gluplja tema...
A zashto ne nadjesh jednog sa kojim cesh moci sve to da radish? Zashto ti je potrebno samo to, zar posle toga ne zelish da i on zadovolji tebe?? ...mislim da ce ti tako biti samo gore, toliko pisha a ni jedna "tvoja"...
 
ne mogu, asocijalna sam valjda :) da sam mogla vljda bih ga nasla do sada.. sad se pojavio jedan ali mislim da je to samozavaravanje.
evo sad se radujem sto privlacimpaznju

a onda citam vas ovde kao srcne veze...da li su bas

ok kad sledeci bude hteo pusenje ja cu da radim kako mi se radi. ok.
 
Zashto ne mozzesh? Ne vidim da si asocijalna kada imash toliko postova... Nacicesh ga...
Ali, objasni mi, zashto samo pushenje??? Znam vishe likova koji su u nekakvim odnosima sa nekakvim devojkama koje ima samo pushe... I stalno je isto, kada se nadju lepo razgovaraju i sl., onda im one to obave u kolima najcheshce, i tako nekako se i zavrshava veche... nekada se vide i u gradu sa vecim drushtvom, retko... I to puca kada dechko nadje devojku sa kojom ce da ima vezu... jer je ova devojka samo neko ko sluzzi u medjuvremenu...
Molim te izvini shto te kritikujem, ali mislim da te grize to shto radish inache ne bi to toliko spominjala!
I ako ti neshto znachi, ja sam imala lepu i srecnu vezu do vecheras... :roll: :idea: :? :shock: :idea: :arrow:
 
jagodo, to sto ces svaku devojku koja nije nevina da proglasis za promiskuitetnu koja je imala bar 15 abortusa, nista neces da resis u svom zivotu...

sto odmah ekstremi? poyebes se pa odmah sve najcrnje...
sto se tice pusenja, tu takodje mozes da zaradis bolestinu, ako vec tako gledas...
a i bogami uvodis novu kategoriju- oralni promiskuitet :lol:
a i sto si ti vise nevina posle tog pusenja od nekog ko se nije yebao, nemam pojma...
 
?:
evo odlucila sam jer mi je inace jako tehsko i moram toda podelim s nekim . na sve strane mi traze. ok nije sve ali ima ih i ja ih lazno odbijam. u stvari mi nista ne bi smetalo. mada sam prestala da masturbiram. kao ne valja a i ovako mi je lose. a opet da licu se naci s likom. mozda je ot pocetak jednenove ljubavi. vi mislite da ja bulaznim ali to sam radila zashto ne bih opet ovako se samo kochim i traumiram. kao vi ne volite da ga lizete. neka moram da idem do kraja. ali opet to necu uraditi i bicu na 2 koloseka.
nije mi jako tesko nego ne radim nista po ceo dan moram malo neko orudje u shake. ali ebiga kad sam ja intelektualni radnik.


Kakve veze ima tvoj ''intelektualni rad'' sa potrebama kojima teško odolevaš. Što sebi lepo ne skratiš muke i ne nadješ nekog za prvu pomoć.
 
?:
evo odlucila sam jer mi je inace jako tehsko i moram toda podelim s nekim . na sve strane mi traze. ok nije sve ali ima ih i ja ih lazno odbijam. u stvari mi nista ne bi smetalo. mada sam prestala da masturbiram. kao ne valja a i ovako mi je lose. a opet da licu se naci s likom. mozda je ot pocetak jednenove ljubavi. vi mislite da ja bulaznim ali to sam radila zashto ne bih opet ovako se samo kochim i traumiram. kao vi ne volite da ga lizete. neka moram da idem do kraja. ali opet to necu uraditi i bicu na 2 koloseka.
nije mi jako tesko nego ne radim nista po ceo dan moram malo neko orudje u shake. ali ebiga kad sam ja intelektualni radnik.

Ti si tako divno haotican lik.
c011.gif
 
clay_j:
Zashto ne mozzesh? Ne vidim da si asocijalna kada imash toliko postova... Nacicesh ga...
Ali, objasni mi, zashto samo pushenje??? :arrow: pa ne ebe mi se s njima...tad kad sam to radila sam intenyivno drk.ala tako da sam valjda imala enke nagone...ali nekako nisam morala da se ebem pa nisam...mozda je trbalo da pojedem gov.no i da istrpim ali nisam. kao ponosna sam ne znam..nisam prosto mi se nije ebalo...mada mozda i ne mora da ti se ****

Znam vishe likova koji su u nekakvim odnosima sa nekakvim devojkama koje ima samo pushe... I stalno je isto, kada se nadju lepo razgovaraju i sl., onda im one to obave u kolima najcheshce, i tako nekako se i zavrshava veche... :arrow: da takvi su bili i moji odnosi. dakle uglavnom nista neprijatno. kako ti likovi iydrze da ne urade nesto vise s devojkom kako je ne napadnu, valjda ne zele problem kad ne mora?


nekada se vide i u gradu sa vecim drushtvom, retko... I to puca kada dechko nadje devojku sa kojom ce da ima vezu... jer je ova devojka samo neko ko sluzzi u medjuvremenu... :arrow: da mada meni je to ok ja sam vrlo hladna i retko sta me pogadja tog tipa...bar do sada.
mada zavisi i od osobe imala sam kontakte sa tipom ljudi koji me nisu doticali..mislim ok su oni ali ...uglavnom sam izbegavala te sto mogu da me dotaknu, mada ih je bilo 1-2...ti bi me syebali moyhda

Molim te izvini shto te kritikujem, ali mislim da te grize to shto radish inache ne bi to toliko spominjala! :arrow: e pa ne radim vise ali ne znam vise sam u nedoumici. mada kad sam to intenzivno tako ludela nekako imala sam ok licni osecaj nekako slobodan kao iako radmi nesto sto zvanicno nije ok ja sam i dalje ja i ne osecam se loshe. mada tu je bila kljucna jedna osoba koju sam nekako oterala...ali mislim da ne mozes tako da funkcionises ako npr imas posao 8h dnevno.sto ja i nemam

I ako ti neshto znachi, ja sam imala lepu i srecnu vezu do vecheras... :roll: :idea: :? :shock: :idea: :arrow: :arrow: ne znaci mi a i nije me briga eto lagala bih kad bih se pretvarala da me je briga a mogla bih posto si ti mene "isposhtovala". ne zanimaju me drugi. pa nije bila lepa is recna ako je gotova...nadam se da nije zbog moje poruke ; ))) eheh moras ispocetka
 
anakin:
jagodo, to sto ces svaku devojku koja nije nevina da proglasis za promiskuitetnu koja je imala bar 15 abortusa, nista neces da resis u svom zivotu...

sto odmah ekstremi? poyebes se pa odmah sve najcrnje...
sto se tice pusenja, tu takodje mozes da zaradis bolestinu, ako vec tako gledas...
a i bogami uvodis novu kategoriju- oralni promiskuitet :lol:
a i sto si ti vise nevina posle tog pusenja od nekog ko se nije yebao, nemam pojma...

pa ja uopste ne propagiram da sam ja nevina, ok mozda nesvesno, ali ne zelim to. ok mozda i da. ili kako god. kod mene nema dilema da ja jurim nekog tipa da se zatreskam da me privuce i da se yebemo strasno. i da se tome odupirem. ne. kod mene je na racionalnu ponudu. ja sam tebe pitala za tvoj zivot a nisi mi rekla, a jako me zanima. ali dobro moj problem sto me zanima. nisam te proglasila nego sam te pitala. te ponude su mi uglavnom preko neta.
a extremi, pa da l ces da zatrudnis i da zaradis bolest stvano nije ekstrem, to je moguce
ali ok ja biram ono kako zivim da zivim npr sama ili sa cimerkama verovatno bih mislila drugacije sad ipak zivot upravljam i prema roditeljima. verovatno bi trebalo da poradim i na tome ali sam neistrajna.

a to pusenje je bilo...sta znam...nisam nekoliko meseci.....nije odavno bilo intenzivno...samo u jednom periodu je bilo tako : )) onda sam se zadrzala na jednom drugaru...onda ga sad i izbegavam..meni je on u stvari ok drustvo...ali onda se uvek nekako pipamo..mada imam neku zadrsku.. mada jednom nismo kao ja sam bila stroga...ali nije bilo lako..mada mozda je to greska, jedan deo mene oce tamo jedan nece..jedan je pametan drugi je glup..s druge strane i ovaj mir je ok kad ne moram da misilm da li ce neko da me sretne ili nece. ha
eto sedi i uchi...il radi neshto

ahah nisu me tukli dovoljno moram da idem
 
NatasaNatasa:
?:
evo odlucila sam jer mi je inace jako tehsko i moram toda podelim s nekim . na sve strane mi traze. ok nije sve ali ima ih i ja ih lazno odbijam. u stvari mi nista ne bi smetalo. mada sam prestala da masturbiram. kao ne valja a i ovako mi je lose. a opet da licu se naci s likom. mozda je ot pocetak jednenove ljubavi. vi mislite da ja bulaznim ali to sam radila zashto ne bih opet ovako se samo kochim i traumiram. kao vi ne volite da ga lizete. neka moram da idem do kraja. ali opet to necu uraditi i bicu na 2 koloseka.
nije mi jako tesko nego ne radim nista po ceo dan moram malo neko orudje u shake. ali ebiga kad sam ja intelektualni radnik.


Kakve veze ima tvoj ''intelektualni rad'' sa potrebama kojima teško odolevaš. Što sebi lepo ne skratiš muke i ne nadješ nekog za prvu pomoć.

pa ne ide mi to..kako da dovedem sebe u stanje da mogu da se ebem?
 
padavicarka:
to je najbolje kombinirati mislim se ja,i kad nema njega,nekad i kad je tu,a kad je vise ruku jos je boljee..... :D samo nek se podmazuje,nece se baci...

sta kombinirati
ma meni drka.nje na kraju dosadilo.....ali nekako me i blokria nista drugo nisam ni radila postala sam zavisna ceo dan mi se svede na to ovako je bolje?
 
eto sad ja vas malo koristim zadovoljili ste moje potrebe a nije me briga da zadovoljim vashe :twisted: eheheh sad vi meni dajete pushenje
e ugovorila sam sad jedno izgleda. ako se procuje mogu da nalazim jos mushterija. ovaj bojan je drugi, on me "voli" :roll: mada osecam enkakvu neznost prema njemu ebemliga ali nije to to. rekao mi je da ce se naljutiti ako budem pusila. zasto to uopste uvazavam p ai ne uvazavam. ici cu iduce nedelje. ovo je ivan i on je frajer. ex vojnik. ebiga izbacili ga iz skole valjda nije ucio. previse intimnig detalja. a mozda i ne odem poznata sam kao pic.ka
mogao bi bojan da me ebe mozda. a sta ako se navucem i propadnem u rupu. slavko mi je rekao da ne budem promiskuite.tna slavko je bas frajer to da mi verujete...on je vuk samotnjak
 
sta si me pitala? :lol:

promiskuitet...ne znam sta je tebi promiskuitet...u mom zivotu je bila i veza od 8 god, i veze od mesec dana i one night stand....jesam li promiskuitetna, nemam pojma... :lol:

abortusi...u mnogo si velikom tripu bre...zasto mislis da je veca verovatnoca imati abortus kad spavas sa vise tipova ili kad si sa jednim 100 godina? veca je verovatnoca ovo drugo, kad se opustis..
neces valjda biti luda i ne koristiti kondom sa nekim koga ne znas bas najbolje?
a ako zase.res nesto, imas pilule za dan posle...
uzimam u obzir da neces zas.rati vise od dva puta, nisi mentol..
meni se cini da si se ti pogubila u internet-ponudama, drugarskom pusenju, religiji i slicnom...
a sve sto treba da uradis je da se normalno zaljubis...pa sve lepo po redu...prirodno i normalno...da izlazite, da se pipkate...pa onda nekako i dodje do sexa...bez opsedanja...

eto...normalna veza...to je sto ti treba...
glupo zvuci ali ne moze jednostavnije i delotvornije...
 
Pa, kakve bre ponude??? Jesi li ti homo ili hetero? Hajde ne zayebavaj nas ovde, ako juriš ženske.
Naravno da ti se neće kad ti je lik ili gadan ili te baš zabole za njega. Žensko si, ebeš sve što muški kažu, da bi počela moraš da se PRIMIŠ, ne vredi drugačije, sve će biti preko volje.
Znači, daj mašti na volju. Mora da ti se dopadne lik, nađi takvog.
 
A mozzda te jednostavno mrzi da se depilirash? i slichno...
Jednostavno imash suvishe vremena za razmishljanje, ako uchish, i to te je odvelo u neki pravac koji te zbunjuje...
Mislim da bi trebala da usporish malo, neke stvari trebaju da se slegnu da bi se razumele... Trazzish 1000 stvari koje ce ti zaokupirati um, samo da ne bi probudila svest i shvatila shta zzelish...
Nechega se plashish... Mozzda toga da si prosechna devojka, ili normalna osoba kojima je mnogo tezze da postanu glavna atrakcija i predmet pazznje...
 

Nemoj da im daš. Ne voliš ih, tebi je to bitno. I to kako prčaš, ne kažeš sex, nego "je8anje".
Podnećeš stresno, pa ćeš da nas maltretiraš...
Jagoda puši nekome...kao ruski SF iz 80-ih..
Ma, pali..
 
pa nije odavno


valla bash. potroshila sam kredit na lika bash sam pacenica a spushtao me sve na finjaka sisetina. mozda cu mu se najbolje osvetiti ako polozim neki ispit. mislim da je to najbolja osveta.

:(
 

Back
Top