priznanje...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.368
Evo,ljudi ja moram da priznam...dugo mi je ovo stajalo na umu,ali vise ne mogu da izdrzim...ja sam Ognjen...da,da...avesic...ja sam taj... to sam ja... da, to sam ja...da,da,da,da,da da to sam ja...da,malo sam se promenila....djavo me crni odneo,sve sam to tesko podneo...sto kazu ljudi...eto i pesmu sam ubacio...ko je sledeci?
 
Ma da...'ebiga,ucim,zavrsim gimnaziju,upisem prava i evo cale me sutra salje da mesam malter ceo dan... moram da ustanem u pola sedam...aj' laku noc...e da, ma nisam ja Ognjen,zezao sam se...al' ako neko drugi hoce da bude nek se javi...
 
rastamann:
Bash mi je drago...


ne znam zašto ali osećam da je rasti sada malo lakše ,,,, pitam se zašto ,,
RASTO -- sa kim si u kontaktu da proverimo koji si ???? --
HANIIIIIII -- rasta pokušava da zavara trag
eeeee ...pa znam i ja da ste se vi dogovorili na pp da te pokriva dok ne smisliš novi nick --- nego već si stekao život na mreži sa RASTOM ..kada se pojaviš kao novi ,,niko te neće šljiviti --bićeš gušter ,,, ,,, ognjen -gušter ,,, bolje priznaj pa da ti se šlihtamo ,,, mislim ,,,ej ipak ti radiš na pinku ,,,
 
Sutra dolazi Ognjen kod mene na posao(poslowno,ne priwatno-ne znam ga).Moratju da ga sawatam da kaze wetj jednom istinu da reshite dilemu. :wink:
ps:shto mi ispisuje zwezdicu, nisam nishta opsowala????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top