F ODELJENJCE

LJILJA MMM

Zaslužan član
Poruka
104.670
Ovo je ....lečilište-kaFana
Sprilike dodje k'o banja :zcepanje:
Ovdena živu pravi ljudi
doduše, po malo ludi (zarad održanja ravnoteže sproći veliku pamet i duŠeFnos)
ali Veliki Ljudi :heart:

Sve nas život odvuče od kompa, na kraće ili duže, ali se vraćamo......u tome i jeste lepota ovih ljudi. Zato svako i nije dJak....msm treba imati potrebnu dozu ludila i istrajati u negovanju iste :zcepanje:

Dakle, po ko zna koji put, ajmo još jedan krug :cistinaocare:

attachment.php


- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Pu, prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kumoooooooooooooooooooooooo .......zaebla sam te :malav:
al mož da pregovaramo o ceni ustupanja prvog posta :zcepanje:

aneks
mada
mozda moze i jedan mali pljuc od mene da ubacis iza tvog :mrgreen:

ubačila sam te kumo iza mog :lol:
 
Poslednja izmena:
Jaoj, kakve ste, otvorile novo odeljence a niste prvo najavile, da stanem na startnu liniju u trci za prvi post:besna::besna::besna:

Neka,neka, naci cu ja nacin da vas preteknem, makar svako sabajle bila prva!:cmok::cmok:

Hmmm, odeljence a!:klap::klap::klap::klap:
 
Videcu te sutra ujutru...kad me moja babetina probudi mjaukanjem okolo 5h, pa ja besna sednem za komp da je ne bih udavila svojerucno, pa okrenem F odeljence i saopstim da sam PRVAAAAA:manikir:
 
nego\
da li sa godina pas poludi sto se hrane tice
ova moja DOna
jede zive ribe, lignje, mislim ne zive no nekuvan ei nepecene:mrgreen:
Sin Baja nema nameru
jednostavno DOna jede sve sto vidi
ima je 100 kila
 
Ja se nadovezujem... mislim... iz stare teme ;)

E, nemaš pojma kol'ko si me obradovala!
Već kupila... nego sam se pitala dal' radi...

Radi. Mi imamo u magacinu stari model i toliko im smeta, da se samo iz inata ili od stresa pokake u coskovima pre nego sto pobegnu napolje. Macke se ne bune. Cula sam da je ovaj novi jos bolji, stvarno deluje i na muve, pauke i ostalo, za razliku od starog od kog samo ima maaalo manje muva.

Joj, a sto je grmelo,sevalo...sve mi se zivuljke po kuci posakrivale:dash::dash:

- - - - - - - - - -

Macke babetine polegale iza troseda, a Zone pod jorganom, pravi se da nije tu:manikir:

Ni ja ne znam sta cu sa mojima kad grmi, nikako to da resimo. Sa Mrvicom radim poslusnost ali i to joj kratko drzi paznju.

I dobar dan i... :think: (Ljilja, Goca, Joci, Say, Smeh, Nena, Mileva, sto bi znacilo da sam ja...) PU OSMA! :lol: (Pssst! Ljiljo! :tajna: Zaboravila si da sapnes novu adresu, ostavila sam je tamo u staroj temi.)

Ljuta mi Blondi. :aha: Sinoc sedim u kanc. za stolom, ona viri kroz otvorena vrata da li je gledam, pravim se da je ne vidim sta smislja. Samo je promrmljala jedno mrrr i sjurila se u ambulantu pored mene. Naime, secanje od Milicinog rodjendana da se tamo na stolu seklo pecenje i da je ispod bilo mrvica je potisnulo secanje od proletos da se tamo daju injekcije. Uglavnom, uhvatila sam je tamo i nalupala je prstom po sapicama, nosu i goozi. Jutros je zovem kad je izvela malce na igru i suncanje :heart2::heart2::heart2: a ona vidi da sam ja i demonstrativno okrene glavu. :lol:
 
Ja uzeh moj komp malo da prisredim i zamislite šta sam našla u downloads: Birdtown igricu! :evil: Ona je igrala i onda je kliktala yes, yes, yes... i instalirala je. :histericna: Dobro, barem je naucila vizuelno da ne klikće više na Print kad oboji/obuče Barbiku/princezu isl.

Inače, stiže nam nevreme, jurila sam po dvorištu rešetku sa vešom dok ne počne kiša. :lol:
 

Back
Top