F ODELJENJCE

Da, Iskra, matorkica slatka. :heart: Ima li taj stafi/pit mižda ožiljke? Tako se ponaša samo "razrađen" terijer.

Nisam primetila. U tom momentu samo sam Iskru imala na pameti... Zvala azil ponovo, kazu moram ujutru u sedam prijaviti... valjda zbog rasporeda jer ih je malo po smenama pa se rano obave planiranja za obilaske svih mesta. Zvacu opet ujutru, ovog puta u sedam :)
 
Pozdrav starine i novine, pozdrav ljudovi :)
Malko sam iscitala komentare... po nasim cetvoronoznim ukucanima se vidi koliko godine brzo prolaze. Lena vec osam godina, kao juce stene da je bila.
Iskra u oktobru punih deset... godine je vec stizu, mada drugi po njoj ne primecuju, mi vidimo. Sad je opet bila bolesna, neki stomacni djavo...kako god, lecili smo se dve nedelje. I pored te druge prehlade ove godine, ja sam prezadovoljna njenim stanjem. Toliko godina ziveti sa epilepsijom je samo po sebi uspeh.
Inace, danas je na nas skocio staford, usetao u nase dvoriste. Sreca pa ga primetih pa se brzinski vratismo u kucu.
Uopste nije bio prijateljski raspolozen, ne pomisljam sta bi bilo da je neko od dece izveo Iskru. Zvala azil, kazu ujutru zovite.
Videh ga ja jos jutros, nov pas na ulici, nesto je divljao na copor u centru, ali nisam skopcala da je u tom fazonu jer sam zurila na posao. Mislila da je u pitanju neka pseca igra upoznavanja, nadmoci itd. Djavola... ovaj bre lud. Taj pogled, taj izgled dok trci ka nama... prvi put videh.


Pozdrav Joiv ! :aha: vidiš kako vreme brzo prolazi! kao prvo pomazi Iskru od mene! to što tolike godine živi sa epilepsijom , može da zahvali i vama jer super vodite brigu o njoj ! A za ove iz azila, nemam komentar... do sutra taj pas može da napadne nekoga , pu pu , daleko bilo...a oni imaju vremena....pa i da ih je malo, ako se vidi da je pas opasan, nema tu dileme, treba ga skloniti sa ulice...
 
Pozdrav Joiv ! :aha: vidiš kako vreme brzo prolazi! kao prvo pomazi Iskru od mene! to što tolike godine živi sa epilepsijom , može da zahvali i vama jer super vodite brigu o njoj ! A za ove iz azila, nemam komentar... do sutra taj pas može da napadne nekoga , pu pu , daleko bilo...a oni imaju vremena....pa i da ih je malo, ako se vidi da je pas opasan, nema tu dileme, treba ga skloniti sa ulice...

Hvala ti Magi :*
Ma blesaca moja je valjda zadrzala tu mladalacku snagu i duh zbog dece. Tacno primetim kad nisu kod kuce, ona bude sva nekako... lezeca :D
Zvala ih, kazu: Vlasnici puste svoje slatke kuce da se kake i piske po ulici. Verovatno se vratio kuci. Pomislih da me za.ebava.
Kada sam im rekla da je pas vec tri dana na ulici, kazu moze biti i petnaest dana pa se vrati. Ipak, provozace se da pogledaju.
Deluju mi kao da unapred znaju da ga nece naci, a ja nisam pametna sta dalje uraditi.
Jos mi kazu, najbolje da zovete kad ga vidite :D Pa i jesam, ali niste imali ljude u smeni da dodju tada.
Inace, uvek smo imali odlicnu saradnju. Kad god sam ih zvala za povredjene i bolesne ili kuje sa stencima, odmah su dolazili. Izgleda da stvarno imaju problema unutar firme pa su nekako manje azurni. Ili ja naleteh jutros na nekog novog radnika koji ne shvata da nisam paranoik.
 
Hvala ti Magi :*
Ma blesaca moja je valjda zadrzala tu mladalacku snagu i duh zbog dece. Tacno primetim kad nisu kod kuce, ona bude sva nekako... lezeca :D
Zvala ih, kazu: Vlasnici puste svoje slatke kuce da se kake i piske po ulici. Verovatno se vratio kuci. Pomislih da me za.ebava.
Kada sam im rekla da je pas vec tri dana na ulici, kazu moze biti i petnaest dana pa se vrati. Ipak, provozace se da pogledaju.
Deluju mi kao da unapred znaju da ga nece naci, a ja nisam pametna sta dalje uraditi.
Jos mi kazu, najbolje da zovete kad ga vidite :D Pa i jesam, ali niste imali ljude u smeni da dodju tada.
Inace, uvek smo imali odlicnu saradnju. Kad god sam ih zvala za povredjene i bolesne ili kuje sa stencima, odmah su dolazili. Izgleda da stvarno imaju problema unutar firme pa su nekako manje azurni. Ili ja naleteh jutros na nekog novog radnika koji ne shvata da nisam paranoik.

Uf...da li si uspela da ih ubediš da sklone psa sa ulica ? nadam se da jesi...
 
E pa bas mi je drago...sigurno ce ti svideti ukus ! Znas da se onaj dan, na onom drugom prelazu cekalo po 5-6 sati....nadam se da si ti uspeo brzo da prodjes....

dva sata , niti nasi da rade , zezaju a isto tako i oni

namerno tako rade a zasto.

ne razumem nase zasto ne ucine nesto da se expedituje rad , carinika kao i policije , vec , sede i cakulaju , setaju ,
 
dva sata , niti nasi da rade , zezaju a isto tako i oni

namerno tako rade a zasto.

ne razumem nase zasto ne ucine nesto da se expedituje rad , carinika kao i policije , vec , sede i cakulaju , setaju ,



Ajoj, načekao si se....po toj vrućini :besna: .... Znaš , ako susedi sporo rade a nasi natrpaju izmedju , onda ni ovi vise ne mogu da rade brže...ali dalo bi se tamo proširiri i ubrzati stvari....samo , znaš kako stvari stoje ovde :dash: to nije problem od juče, i ne vidim da se po tom pitanju nešto radi...
 
Ajoj, načekao si se....po toj vrućini :besna: .... Znaš , ako susedi sporo rade a nasi natrpaju izmedju , onda ni ovi vise ne mogu da rade brže...ali dalo bi se tamo proširiri i ubrzati stvari....samo , znaš kako stvari stoje ovde :dash: to nije problem od juče, i ne vidim da se po tom pitanju nešto radi...

i pomislis , proslo je pa onda naletis na radove , dva auto puta , jedan nas i drugi iz budimpeste se spajaju i redoviiiii
stani , kreni , stani kreni i tako dva ipo sata za deset km , i onda stignes do mesta radova a ono , dva tri radnika ciste izmedju auto puta , tako da samo dve trake su isle.

e sada se odmaram .
 
Bili su po psa, komsija (ima stafordicu kod koje se uvaj dovlacio) ga je uhvatio i zadrzao dok nisu dosli po njega. Ispostavilo se da je u svim tim momentima bio miroljubiv, ali ja znam sta sam dozivela.
U svakom slucaju, nahranili smo ga Iskrinim granulama, napojili vodom i pozvali azil, dosli su za nekih par sati.
Kasnije smo saznali da je upravo taj pas napao jednu komsinicu dok je setala svog labradora. Tacnije, napao je njega i napravio mu oziljke. Od tada nosi nekakav sprej u slucaju napada od strane psa (nisam ni znala da postoji)
Kanda ima problem sa retriverima i labovima :)
Volela bih da pas sada tamo bude socijalizovan i udomljen negde gde ce ga paziti.
 
Bili su po psa, komsija (ima stafordicu kod koje se uvaj dovlacio) ga je uhvatio i zadrzao dok nisu dosli po njega. Ispostavilo se da je u svim tim momentima bio miroljubiv, ali ja znam sta sam dozivela.
U svakom slucaju, nahranili smo ga Iskrinim granulama, napojili vodom i pozvali azil, dosli su za nekih par sati.
Kasnije smo saznali da je upravo taj pas napao jednu komsinicu dok je setala svog labradora. Tacnije, napao je njega i napravio mu oziljke. Od tada nosi nekakav sprej u slucaju napada od strane psa (nisam ni znala da postoji)
Kanda ima problem sa retriverima i labovima :)
Volela bih da pas sada tamo bude socijalizovan i udomljen negde gde ce ga paziti.

Izgleda su odbačene retrivere koristili kao mamac. Takav pas ne može da bude resocijalizovan u potpunosti, mora da bude jedini pas u porodici i pod strogim nadzorom. Sećaš se one emisije sa Animal planet? Pitbulls&parollees, tako nekako. Terijer je to. :( Nadam se da grešim...
 
Zemun

2ptaqnk.jpg
 

Back
Top