F ODELJENJCE

Za autić ja poželim da dobro služi... i da se zameni novim u neko dogledno vreme ;)

Tako je draga, imam grozne ambicije da ovaj tek dobijeni (bolji izraz je od sina preuzet) posteno izvozam i da za svoj konacni auto dobijem jednu SKODU:heart::heart::heart:

Bila mi je prvi auto kad sam bila mnogo mlada i jos vise luda, sad na zalasku karijere je zelim opet:super::super:
Samo sad mlogo skupaaaaaa, ne znam kako cu, ali znam da ocu:bye:
Joj... šta ti je sentiment :super:
Mi smo... kad smo bili deca... imali FIAT 124, bordo. Svi u porodici smo najviše od svih automobila ... i pre i posle njega, nekako najviše bili vezani baš za taj... I meni ostade u sećanju ona oznaka sa stakla... i godinama volim da je vidim...
E sad... vreme čini svoje.
Brat je više od 20 godina profesionalno vezan za automobile... pa mu se tako i ukus i afinitet menjao...
Da budem iskrena - i meni.
Kad sam počela da biram auto za sebe (e, to je priča za smejanje do suza - mesecima su se svi u mojoj okolini slatko zabavljali mojim kriterijumima, komentarima i eliminacijom) - shvatila sam da je taj sentiment ipak ostao negde u prošlosti... i da su neke druge stvari važnije. Osim boje... baš sam želela taj tamno crveni... al' baš nisam uspela da ga nađem.
Posle sam zavolela i ovaj... i juče kad nam je u servisu bio baš kao moj, ali crven - skontali smo da se boje interijera i enterijera mnogo bolje uklapaju kod ovog mog teget nego kod crvenog :zcepanje:
Nekad se to zvalo "Kiselo grožđe" :zcepanje:
E... a tebi od sveg srca želim da što pre dođeš do te voje škode... ili nekog drugog... ako se predomisliš ;).
 
Nadlecu me helikopteri,u mom kraju 2 glavne velike ulice zatvorene
levicaari protestuju zabog ubistav pevaca, repera, od strane pripadnika druge politicke stranke
haos vlada, policija na sve strane....

:neutral:

Nije blizu mene, al nije bas ni daleko....
 
auuu Nemesis...:zaga:

neno, će kupiš ŠKODU....i to ganc novu, paz šta ti kažem :zag:

mrtvosana sam......zivem ovo moje muško oko 21 sat da dodje po mene..kažem kreni odmah....sledila sam se napolju čekajući ga. Zovem na jedan mob. ne javlja se...zovem na drugi....ne javlja se.....e kad me uvatila vantarozija da vozui, da je sudar....tamo je kod nas ona Bara tj. sad Bare....kad zove on, i pita da li sam izašla na ulicu....uspavao se, tačnije, ja kad sam zvala on je već spavao, samo je reako da i ponovo uaspao .....uuuuuuuuuuuf.....odmah pod vreo tuš sam otišla a on je imao zadatak da napuni mašinu teglama da se operu :evil:
 
A, bre ste mislili da necu Ja doci u odeljenje....Eve me stigoh, Eh dok ja krenem ,pa posle pocnem da plivam, pa onda Ajkule i ostale sitne ribe.......pa onda bre na svakom cosku bivse, daj Pasaporte .........

tako da vas najdoh.

Pozdrav na sviju u f odeljenju i bre nemojte previse da se ludujete, ce vam udari u glavu i ostat ce..........Do vek vekova.
 
Dobro jutro i od mene. Uzeli mi novi auto (sin jedinac), kaze da ne aka svoj novi, ide caskom do grada, pa ce se vrati na rucak.:sad2:
Ni ne pita jesam li ja negde htela da se švrćkam, tj. vozikam:( Juce onolika kišurina padala, nisam želela da napuštam kuću, danas sunce, on ga uze:besna::besna:
 
Onaj Mita dušu nema :rida: Sad me pored ušinutog vrata i ramena boli još deset dodatnih tačaka na leđima i vratu. Sve me boli, zvala sam Dz idem popodne da taržim moj lemod solu i koju već da injekciju uz njega..ne mogu više da trpim bol :aha:
 
Goco, meni bolji Dexazon (deksametazon po sastavu) nego Lemod solu (metilprednizolon) za kicmu, za sve ostalo je LS keva. DakleM nas interni koktelcic (posto cimamo dzakove i malo-malo nam treba) bi bio: 3 dana za redom po 75mg diklofenaka i ampula Deksazona i 1. i 3. dana po jedna ampula OHB12. Prepisao humani dr a sa sve spricevima i iglama, sa sve OHB12, ne kosta ni 200 dinara u privatnim apotekama. Kako mi se samo smeju kad kazem da mi je muz veterinar i da ima laku ruku! :rumenka:
 
:eek: kmezo :zplez:
kako je mene tek sve bolelo......a?
:zag:

picture.php

sad me ne boli
 
Vodila sam je letos na kontrolu, tj proveru krvi na srcanog crva. Hvala bogu, bilo negativno:super:

Imaš i ogrlice koje štite od srčanog crva..Foresto . jako sam zadovoljna s njom..Pošto je Mrca maltezer ne bi trebao da nosi ogrlicu ali pošto ove godine krpelja ima za medalju i posle skinutih xy krpelja s njega a kuče inače i ne šeta preterano po travi kupim ogrlicu. Dakle štiti od buva, krpelja srčanih crva..
 
Vodila sam je letos na kontrolu, tj proveru krvi na srcanog crva. Hvala bogu, bilo negativno:super:

super....čitala sam da treba godišnje da se kontroliše i to kad prodje sezona komaraca...ako se nadje u krvi ta mikrofilarija,to su još nezreli oblici, uspešno se leči jer da bi se razvile odrasle jedinke treba da prodje 6-8 meseci...
 

Back
Top