F ODELJENJCE

Prvo cu da odem u reon grada Kraljeva, tj. Trstenika, trenutno tamo najbolje i najjeftinije paprike....bar dva kartona da ispecem ( ajvar necu da pravim, mnogo dangubno):ok:

Zatim cu da odem do Uzica i Zlatibora, tamo ima starog prevrelog kajmaka, da si kupim kačicu...pa kad se vratim kuci da napravim paprike sa kajmakom, joooj sto je to lepo:super::super::super:
 
al će ti našetaš :lol:

- - - - - - - - - -



će prodje......:zag:
još 2-3 puta kad te Mita pritisne na ta mesta pa ti oči iskoču na očne drške.....e, tad :lol:

A dotle idem da se udrogiram, baš me uštekalo pošteno, a sad me dodatno boli i sve gde me je on ispritiskao :lol:
E sad će da dođe pometeni garantovano da da komentar,na gore napisano al i to me briga :aha:
 
A dotle idem da se udrogiram, baš me uštekalo pošteno, a sad me dodatno boli i sve gde me je on ispritiskao :lol:
E sad će da dođe pometeni garantovano da da komentar,na gore napisano al i to me briga :aha:

uzni čašu vina bre pre nego lekove......a najbolje zajedno :lol:
Profa će se ko svaki gentlemen ponudi da te izmasira :lol:

odosmo napolje
laku noć od nas :heart:
 
:lol:
Dobro jutro :kafa:
Kakvo tmurno jutro........bljak i svaka koščica boli na njega :aha:
Daklem, u subotu stiže svinja od 200kg žive vage, istranžirana za dimljenje, pušenje, prženje,kuvanje a sve za jedenje, i da se sve turi u zamrzivač, i stiže 100kg ispečene ajvarke da se ljupi i u nedelju da se prži ajvar u kazan.....
od 65kg žive paprike prošle godine nam je izašlo 28 tegli ajvara.....daklem, oko 45% a na 100kg treba da spremim 50-tak tegli
Za ljupenje zakazat dolazak Cic i zeta i obavezno prisustvo Makija (koji je od nedelje na god. odmoru) i snajke nam :zbanana:
II tako.....ja ću završim odiseju kod Mitu :zcepanje:
 
muskarci sa njihovim glupim izjavama i sto nista ne umeju da nadju nesto to je strasno :dash:

otac me probudio recenicom gde su moje farmerke :dash: a ja mu spakovala u orman.
a gledao je po ormanu ali ih nije video.

srecom pa me nije mnogo rano probudio.
 
'Bar dan, ovaj tmurni. Popih kafu jutros sa jednim našim poslovnim saradnikom i jednim njegovim poslovnim saradnikom, obrezivačem papaka iz CRO. Milica cvili nad domaćim, iskombinovala sam ono što je učiteljica nagovestila na roditeljskom juče da imaju i ono čega se kroz maglu priseća jedno dete, valjda nismo uprskali. :lol: Sad ima još da odradi onaj jedan domaći iz srpskog.
 
9jfw4p.jpg


- - - - - - - - - -

ovde zima,napolju nisam izlazila ali sam pokrivena sve vreme.....
 
A kad sednem u njega pa zapalim po zemlji Srbiji da se vozikam...kuku, di ce mi bide kraj
:super:
E... što ovo dobro razumem :zcepanje:!
Još da je malo više vremena... (moji u servisu su svi u čudu koliku sam kilometražu napravila za dva ipo meseca)

- - - - - - - - - -

Sa srećom i nek te dugo služi :cmok2:
A ovo moje uštekano rame mnooooogo boli sad ću da se udrogiram s lekovima, bila sam i ja popodne na masaži..ako mi ne pomoggne lekić idem sutra kod doktorke da iskukam injekcije...:aha:

Za autić ja poželim da dobro služi... i da se zameni novim u neko dogledno vreme ;)
 
Ja papriku kupila (upravo) kod nas na pijaci...
Ovde u okolini ima nekoliko sela gde se gaji paprika... pa i ta lepa crvena, meni ne treba mnogo, tako da mi se ne isplati (ne mislim toliko ni finansijski - pre vremenski) da bazam po Srbiji za istom.
U svakom slučaju kad sam najavila da idem po papriku, brat me je tako tugaljivo pogledao da sam uzela i džakče za njega (on stvarno jako voli papriku i mama je uvek pekla i ostavljala i za njih... pa mi ga bilo žao) tako da ću danas ili sutra da se zanimam pečenjem.
Ajvar pravim "na licu mesta" od zamrznute peprike... po potrebi. Sad nemam ni vremena ni živaca da se i time bavim.
 
Za autić ja poželim da dobro služi... i da se zameni novim u neko dogledno vreme ;)[/QUOTE]

Tako je draga, imam grozne ambicije da ovaj tek dobijeni (bolji izraz je od sina preuzet) posteno izvozam i da za svoj konacni auto dobijem jednu SKODU:heart::heart::heart:

Bila mi je prvi auto kad sam bila mnogo mlada i jos vise luda, sad na zalasku karijere je zelim opet:super::super:
Samo sad mlogo skupaaaaaa, ne znam kako cu, ali znam da ocu:bye:
 
E, ote mi reč iz usta (mislim... pošto ja sad tek čitam).
Slušaj bre Mimi's... Deca su tek krenula u školu... dal' je cilj da im se ista ogadi još na početku?!

Ma moraju da se nauce da slusaju sta im se prica. Zasad je zena zadovoljna njima, ali moje dete je, vidim je, rasejano maksimalno.

Ja papriku kupila (upravo) kod nas na pijaci...
Ovde u okolini ima nekoliko sela gde se gaji paprika... pa i ta lepa crvena, meni ne treba mnogo, tako da mi se ne isplati (ne mislim toliko ni finansijski - pre vremenski) da bazam po Srbiji za istom.
U svakom slučaju kad sam najavila da idem po papriku, brat me je tako tugaljivo pogledao da sam uzela i džakče za njega (on stvarno jako voli papriku i mama je uvek pekla i ostavljala i za njih... pa mi ga bilo žao) tako da ću danas ili sutra da se zanimam pečenjem.
Ajvar pravim "na licu mesta" od zamrznute peprike... po potrebi. Sad nemam ni vremena ni živaca da se i time bavim.

Mi smo maksimalno smanjili to ove godine, mama je slucajno kod mene ustanovila da je jelo ukusnije sa svezom paprikom, onom sto je krenula da se kvari, pa sam je ocistila i tako zaledila, a ajvar jeste ukusan ali ovaj mm jede teglu po obroku umesto salate a u stvari, dok se paprike ispeku, pa se uprzi ajvar, nikakvu konkretnu nutritivnu vrednost nema. Ona sa b. lukom jos i nekako, najvise zbog nje i pecemo.
 

Back
Top