F ODELJENJCE

ja sam mala slatka kuca :flert:

- - - - - - - - - -

:D









trenutno ne, ali kao mali sam imao papagaje., patke i kasnije ribice....

ali opet se kanim da spremim akvarijum :zaljubljena:

Pazi, i ja razmišljam o akvarijumu. Imala sam kao dete ali tada su roditelji o tome brinuli. Sad mislim da nabavim jedan i da ja o njemu brinem a da moja deca mogu da uživaju. Mislim da oko ribica nema nekog velikog posla a imam mesto idealno za akvarijum.
 
Pazi, i ja razmišljam o akvarijumu. Imala sam kao dete ali tada su roditelji o tome brinuli. Sad mislim da nabavim jedan i da ja o njemu brinem a da moja deca mogu da uživaju. Mislim da oko ribica nema nekog velikog posla a imam mesto idealno za akvarijum.

Jesi sigurna da nema mnogo posla? Treba odlučiti kakve ćeš ribice, pa se raspitati oko saliniteta, pH, aeracije vode, tipa ishrane, pa kakvi čistači, kakve biljke... Uopšte nije naivna odluka.
 
PA GLEDAJ TI NJEGA

NEMA GA NIGDE SAKRIO SE U MISJU RUPU.

dojdoh u moj grad a on...

pobegao a da LJiljka je rekla , licno meni , da DOC, ic nece ni pomirisati a kamoli i da vidi kobaje.

al zato cu ja uzivati ...
 
Dobro jutro :D

xoRiZoF.jpg
 
Pozdrav starine i novine, pozdrav ljudovi :)
Malko sam iscitala komentare... po nasim cetvoronoznim ukucanima se vidi koliko godine brzo prolaze. Lena vec osam godina, kao juce stene da je bila.
Iskra u oktobru punih deset... godine je vec stizu, mada drugi po njoj ne primecuju, mi vidimo. Sad je opet bila bolesna, neki stomacni djavo...kako god, lecili smo se dve nedelje. I pored te druge prehlade ove godine, ja sam prezadovoljna njenim stanjem. Toliko godina ziveti sa epilepsijom je samo po sebi uspeh.
Inace, danas je na nas skocio staford, usetao u nase dvoriste. Sreca pa ga primetih pa se brzinski vratismo u kucu.
Uopste nije bio prijateljski raspolozen, ne pomisljam sta bi bilo da je neko od dece izveo Iskru. Zvala azil, kazu ujutru zovite.
Videh ga ja jos jutros, nov pas na ulici, nesto je divljao na copor u centru, ali nisam skopcala da je u tom fazonu jer sam zurila na posao. Mislila da je u pitanju neka pseca igra upoznavanja, nadmoci itd. Djavola... ovaj bre lud. Taj pogled, taj izgled dok trci ka nama... prvi put videh.
 

Back
Top