F ODELJENJCE

dobar dan....i ovde je juče padala kiša...danas lepo sunčano, mada hladnjikavo, jutros bilo samo 8 stepeni...

moja unuka danas slavi 15.rodjendan....napravila sam tortu....čokoladnu...odneću joj posle podne , kad dodje iz škole...

2hga16o.jpg


- - - - - - - - - -

:cao:

stigle nam nove kuhinjske stolice i sporet :)
jos sto i novi tepih i kuhinja ko nova :D

neka je sa srećom , da koristite u zdravlju...
 
malopre tata kaze postaru
-moramo da reklamiramo kuce ne laje na postara :hahaha:

- - - - - - - - - -

dobar dan....i ovde je juče padala kiša...danas lepo sunčano, mada hladnjikavo, jutros bilo samo 8 stepeni...

moja unuka danas slavi 15.rodjendan....napravila sam tortu....čokoladnu...odneću joj posle podne , kad dodje iz škole...

2hga16o.jpg


- - - - - - - - - -



neka je sa srećom , da koristite u zdravlju...
cim napravim nesto u rerni slikacu ,to je mozda jos i veceras.
 
dobar dan....i ovde je juče padala kiša...danas lepo sunčano, mada hladnjikavo, jutros bilo samo 8 stepeni...

moja unuka danas slavi 15.rodjendan....napravila sam tortu....čokoladnu...odneću joj posle podne , kad dodje iz škole...

2hga16o.jpg


- - - - - - - - - -

e, nek joj je sretan rodjendan...:zag:..a torta je divna......ko iz poslastičarnice :klap:
ja ne umem tako.....probala par puta pa odustala jer je sve šmrljavo :zcepanje:

odjurih dalje.....mnogo posla :aha:
 
e, nek joj je sretan rodjendan...:zag:..a torta je divna......ko iz poslastičarnice :klap:
ja ne umem tako.....probala par puta pa odustala jer je sve šmrljavo :zcepanje:

odjurih dalje.....mnogo posla :aha:

Fala, fala...:hvala: preneću...

Našla recept i uputstvo na netu....prvi put sam pravila prošli mesec, i tako ukrašeno odnela u Zr, super je podnela put...i evo sad ponovila, da utvrdim gradivo...a ne da je finaaaa...:aha: uopšte nije teško napraviti...

 
Poslednja izmena:
ja sam mislila nesto komplikovano ovo sa cokoladom gore,ono prosto ko pasulj ;)


ma jednostavnije već ne može biti....mislim cela torta...jedino sam i prvi put izostavila to prskanje kora sa mlekom...dovoljno su meke , i ima puno krema tako da nije neophodno kvasiti još i kore....i na kraju, nisam mutila 150 grama šlaga u prahu već 3 kesice, to je 120 grama u 150 ml mleka...i postepeno dodala još nekih 20-30 ml...da bude dovoljno čvrsto...
 
dobar dan....i ovde je juče padala kiša...danas lepo sunčano, mada hladnjikavo, jutros bilo samo 8 stepeni...

moja unuka danas slavi 15.rodjendan....napravila sam tortu....čokoladnu...odneću joj posle podne , kad dodje iz škole...

2hga16o.jpg


- - - - - - - - - -



neka je sa srećom , da koristite u zdravlju...
:klap:
njam njam :kolac:
javicu ja kad mi je rodjendan pa i meni da napravis hehe

- - - - - - - - - -

bro vece
i mene stigo umor,ne verujem
 

Back
Top