F ODELJENJCE

Radi. Mi imamo u magacinu stari model i toliko im smeta, da se samo iz inata ili od stresa pokake u coskovima pre nego sto pobegnu napolje. Macke se ne bune. Cula sam da je ovaj novi jos bolji, stvarno deluje i na muve, pauke i ostalo, za razliku od starog od kog samo ima maaalo manje muva.



Ni ja ne znam sta cu sa mojima kad grmi, nikako to da resimo. Sa Mrvicom radim poslusnost ali i to joj kratko drzi paznju.

I dobar dan i... :think: (Ljilja, Goca, Joci, Say, Smeh, Nena, Mileva, sto bi znacilo da sam ja...) PU OSMA! :lol: (Pssst! Ljiljo! :tajna: Zaboravila si da sapnes novu adresu, ostavila sam je tamo u staroj temi.)

Mimi dušo, nisam ja zaboravila da ostavim ATresu.....ja se nikad i ne setim da je ostavim :zcepanje:
 
Ček ček sad vidim ono Mimino prebrojavanje ..pa Ljiljka je otvorila temu ona ne treba da se zapljune jedino ako nije uzela mesto za milevu :rotf:

Pa Ljilja je prvo otvorila, pa se onda u drugom postu zapljunula. Ako sam dobro videla...

Mimi dušo, nisam ja zaboravila da ostavim ATresu.....ja se nikad i ne setim da je ostavim :zcepanje:

Kuku, razredna, ne ide da pogubimo pacijente, da poplaše onaj pošten forumski svet! :eek:

Danas mi pade nešto na pamet, ima li ko kontakt sa Antijem?
 
Pa Ljilja je prvo otvorila, pa se onda u drugom postu zapljunula. Ako sam dobro videla...



Kuku, razredna, ne ide da pogubimo pacijente, da poplaše onaj pošten forumski svet! :eek:

Danas mi pade nešto na pamet, ima li ko kontakt sa Antijem?

E, baš neki dan sam ga se opet setila....nemam ni ja kontakt sa njim...

moraću i ja da kupim taj rasterivač gamadi..:aha:
 
NE SLAŽE MI SE NEŠTO...3 PUTA SAM PROVERILA I NE MOGU DA NADJEM GREŠKU
odoh kući, pa se čujemo

Gresku obicno nadjes kad je ne trazis:cool: Prema tome, uzmi sebi masage, pa grejano vince sa karanfilicem (vis kolko je ladno napolju), pa malko ovde odrzi predavanje o redu i disciplini.
pa na spavanjac;) A GRESKU ces sutra da nadjes iz prve, ima da te ubode u levo oko:klap::klap::klap:
 
Gresku obicno nadjes kad je ne trazis:cool: Prema tome, uzmi sebi masage, pa grejano vince sa karanfilicem (vis kolko je ladno napolju), pa malko ovde odrzi predavanje o redu i disciplini.
pa na spavanjac;) A GRESKU ces sutra da nadjes iz prve, ima da te ubode u levo oko:klap::klap::klap:

ebeš grešku....naštelovala sam :zcepanje:
vince posle večere uzeto.....pad odmor dok mi se ne prispije :lol::pivce:

e, da.....mušema, ona nova, postavljena u čast dolaska Say i Goce.....više nije sa nama.....Mara je jedini krivac, video je Maki a Mrkiša je spakao na dvosedu na tremu....Mara je sad izopštena :evil:
 
iem79h.gif
 
Joj, Joco, slatko me nasmeja ovaj tvoj gif! :lol:

Samo da vam poželim laku noć. Moje pCeto izašlo iz kućice da večera, ušuškala sam je ispred vrata svim onim krpčićima, jastučićima i svim ostalim, ali već vidim da će uskoro nazad u kućicu, tamo ima odozdo 5cm stiropora+dvopersonsko ćebe XY puta prekalupljeno, zidovi obloženi tanjim al' presovanim, a i krov odozdo postavljen sličnim i + kartonom. I krparica vunena na vratima pošto sam je jednog jutra zatekla da cvokoće unutra.

I dakleM laku noć stvarno. :cao:
 

:rotf::rotf::rotf:

dOBRO JUTRO.....JA SE OPET USPAVALA >RUMENKA>

samo da vas cmoknem i bežim da radim

hahaha ma oće ona u svoju kućicu :lol:
Mimi, ovi moji iznesu "mesto" iz hodnika kuće na travu i tu legnu....sve je mokro. Dva komada "mesta" su mokra....treće sam stavila, al ne verujem da će da ostane unutra..sad že spavaju na pločicama :evil:

- - - - - - - - - -

Opa, nova ordinacija, dobro jutro :kafa:

Ooooo gospoDža našla ordinaciju :zag:
 
Dobro jutro želim. :) U stvari, već je dobar dan. Kafu popih jutros pred istovar, nisam u istom učestvovala, samo bih ih usporavala. I sad mi se spava, zamalo monitor da progutam zevajući. :aha:

Inače, vi, Beograđani, ste nam svu kišu potrošili! :rtfm: Dok je stigla do nas, samo je malo prašinu pokupila, ne možemo da proširujemo voćnjak na a račun dvorišta jer ne može još da se ore.
 

Back
Top