odlazak na more

Melanija24

Početnik
Poruka
39
Molim vas iskreno odgovarajte. Znaci moj decko je odlucio da ide na more sa drustvom, bez mene. Kaze kako mu je tako zagarantovan provod, tj. da nece ni u jednom momentu da se smori. Ovako moze da se napije, opusti, radi sta hoce. A samnom kao ne moze skroz da se opusti, ne moze da prica sta zeli, ne moze da radi sta zeli, vec mora stalno da pazi na mene, sta ja mislim, sta zelim, etc. Da li je ok sto je odlucio da ode bez mene?
 
Ma ne stima to sto sam ja njegova prva duza veza (ja sam pre njega ima nekoliko duzih veza). Nemam pojma, kao da ne moze da se navikne da stalno bude sa jednom istom osobom, da se cesto vidja samnom. Kaze da mu je dovoljno da se vidimo nekoliko puta nedeljno, a previse je svaki dan. Ili sada je na moru, javio mi se nekoliko puta, ali ne svaki dan kao sto je obecao. Vidim da se trudi oko nekih stvari (koje su meni normalne, a za njega je to trud), ali kao da zelim vise i vise, a on to ne moze da mi pruzi...
 
E devojcice moja,takve su danas moderne veze.I ja sam otisla bez decka,ali ne zato sto bi mi on smetao i zato sto se nebih mogla dobro provesti sa njim,vec zato sto nije moglo da se uklopi.A falio mi je.Mnogo.Stalno sam mislila na njega.
Bio je par u busu sa kojima smo se kasnije druzile drugarica i ja koji se sjajno provodio zajedno.Iako su 4 godine u vezi ponasali su se tako zaljubljeno i srecno - kao da su se tek smuvali.Moja seka stalno ide sa svojim deckom na more i njemu nije nikad palo na pamet da negde ode bez nje.
Mislim da te decko ne voli dovoljno i da je totalno nezreo.Koliko ste dugo u vezi?Koliko je ozbiljna? Ako jeste,znaci otisao je da se .... Letnje seme-pravo osvezenje za dugu vezu - pa jos sa drustvom.Mogu da zamislim sta sad tamo rade.Preispitaj se ti malo koliko ti je stalo do njega i da li bi mu ti to uradila?Ne moze covek da se opusti i provede sa tobom!!!!????!!!!Ma teraj to dodjavola. :twisted:
 
Ma, moguce je da on nju nece prevariti, mislim, necu uopste da razmisljam o najcrnjim scenarijima, jednostavno, cinjenica da ide od nje, da ide da pije s' drustvom bez nje, da bi bio opusten...mislim :roll:
Zar ne treba da si s' osobom koju volis najopusteniji...ili sam ja staromodna?
 
Pa kao sto rekoh, ovo je njegova prva duza veza (6 meseci smo zajedno). Do sada smo raskidali u vise navrata i svaki put mi je obecavao da ce da se popravi. Kada smo se rastali pre nego sto je otputovao, sve je bilo super. Ali mene i dalje nervira zasto je izabrao drustvo a ne mene? Po principu svi njegovi drugovi idu, a mene vidja veoma cesto, samnom ce uvek moci negde da ode.... Pa kad to vec bilo....
 
Da se ne ponavljam... ali, vidim imas 24 god., sto znaci jos si naivna (bez uvrede, i ja sam nekada imala 24). Cim ste vise puta raskidali, a on pored tebe ne moze da se opusti, onda znaci da mu nije dovoljno stalo do tebe - jednostavno!
Raskini s` njim, i nadji nekog tipa koji ce "cak" i letovanje provesti s` tobom! :wink:
 
esperanca137:
Preispitaj se ti malo koliko ti je stalo do njega i da li bi mu ti to uradila?Ne moze covek da se opusti i provede sa tobom!!!!????!!!!Ma teraj to dodjavola. :twisted:

Pa meni je bas mnogo stalo do njega. Ali bas mnogo. Problem je u tome sto nam je uvek bas lepo kada smo zajedno. Ali onda kada on ne moze (zbog ok razloga nema problema, ali ako nije bas neki), pa se ja naljutim, posvadjamo, pomirimo. On obeca da ce biti bolji. Pa bude. Ali onda ode na more!
 
Melanija24:
esperanca137:
Preispitaj se ti malo koliko ti je stalo do njega i da li bi mu ti to uradila?Ne moze covek da se opusti i provede sa tobom!!!!????!!!!Ma teraj to dodjavola. :twisted:

Pa meni je bas mnogo stalo do njega. Ali bas mnogo. Problem je u tome sto nam je uvek bas lepo kada smo zajedno. Ali onda kada on ne moze (zbog ok razloga nema problema, ali ako nije bas neki), pa se ja naljutim, posvadjamo, pomirimo. On obeca da ce biti bolji. Pa bude. Ali onda ode na more!

Vidim da si bas zaljubljena.Zao mi je sto te taj decko forta.Mladost,ludost.Vidim sebe pre 10 godina u istoj situaciji kao ti.Ne vredi da ti svi ovde solimo pamet.Jer ljubav je slepa.Moraces dobro da olupas glavu dok ne shvatis da su ti ove devojke ovde mislile dobro.Nije on za tebe.Tebi treba neko ko ce te voleti,ko ce se lepo ponasati prema tebi i kome neces morati da obracas paznju na ponasanje svaki cas.Pusti ga da ide devojko.Da je zeleo da bude s tobom on bi te poveo,ili bar pitao da podjes s njim bez obzira mogla ti to ili ne.
Znam da ga volis i da ti je tesko,ali bice ti jos teze kad shvatis da u toj vezi jedino ti volis,a on te koristi.
Necu vise da te gnjavim.Moj prijateljski savet je da ga ostavis i budes malo sama.Kad se smiris i kad prodje malo vremena uvideces da on i nije bio za tebe. :wink:
 
esperanca137:
Melanija24:
esperanca137:
Preispitaj se ti malo koliko ti je stalo do njega i da li bi mu ti to uradila?Ne moze covek da se opusti i provede sa tobom!!!!????!!!!Ma teraj to dodjavola. :twisted:

Pa meni je bas mnogo stalo do njega. Ali bas mnogo. Problem je u tome sto nam je uvek bas lepo kada smo zajedno. Ali onda kada on ne moze (zbog ok razloga nema problema, ali ako nije bas neki), pa se ja naljutim, posvadjamo, pomirimo. On obeca da ce biti bolji. Pa bude. Ali onda ode na more!

Vidim da si bas zaljubljena.Zao mi je sto te taj decko forta.Mladost,ludost.Vidim sebe pre 10 godina u istoj situaciji kao ti.Ne vredi da ti svi ovde solimo pamet.Jer ljubav je slepa.Moraces dobro da olupas glavu dok ne shvatis da su ti ove devojke ovde mislile dobro.Nije on za tebe.Tebi treba neko ko ce te voleti,ko ce se lepo ponasati prema tebi i kome neces morati da obracas paznju na ponasanje svaki cas.Pusti ga da ide devojko.Da je zeleo da bude s tobom on bi te poveo,ili bar pitao da podjes s njim bez obzira mogla ti to ili ne.
Znam da ga volis i da ti je tesko,ali bice ti jos teze kad shvatis da u toj vezi jedino ti volis,a on te koristi.
Necu vise da te gnjavim.Moj prijateljski savet je da ga ostavis i budes malo sama.Kad se smiris i kad prodje malo vremena uvideces da on i nije bio za tebe. :wink:

potpuno tacno....jedino ne bih rekla da su 24 godine tako malo.
 
Ma da znate da sam puna iluzija.... Sve mi on nesto obecava. Pa kako cemo da se vidjamo cesce, pa ovo pa ono. Pa nam bude lepo kada smo zajedno, upoznala sam njegove roditelje, prijatelje (iako kako on kaze ne voli da mesa svoje musko drustvo sa devojkom). Pa se neko vreme zaista i vidjamo cesce. ALi onda se uvek desi nesto, on mi otkaze zbog neke novonastale situacije, i tu se posvadjam sa njim. Onda me on isto to vece (ili sledeceg dana) zove, izvinjava, kaze da je pogresno postupio, kako se covek uci dok je ziv, ako vise nece tako bla, bla, bla. Kaze da me obozava, ali da takodje zeli i svoju slobodu, tj. da ne mora nikome da odgovara nizasta. A samnom se zaista cuje svaki dan (ponekad vidim da ne zeli da nazove zato sto je npr. previse umoran) ali mi se ipak javi. Ja bih da se vidjamo svaki dan, on to ne moze, ponekad zaista nema vremena, a ponekad voli da bude malo i sa drustvom. Ali ipak, ja sam misljenja da ako se neko voli mocices da ga vidjas non-stop a da ti se ne smuci!
Sada je problem u tome. On mi se i dalje jako svidja (zbog toga sto nam je tako lepo kada smo zajedno), ali koliko jos sansi da mu dam? Mozda sam i ja u ovoj vezi malo preterala sa nekim teranjem da se vidimo a on zaista ne moze. Ali bilo je i nekih situacija gde je on taj koji je zeznjuo stvar.... Narocito sa odlazkom na more....
 
Imas 24 god, hajde malo mucni glavom a ne samo onom stvarcicom.Mozda ti sledeci put kada ode na planinu umesto na more i obeca da ce da bude dobar,bude lakse. :lol: :lol: :lol:
 
Melanija24:
Molim vas iskreno odgovarajte. Znaci moj decko je odlucio da ide na more sa drustvom, bez mene. Kaze kako mu je tako zagarantovan provod, tj. da nece ni u jednom momentu da se smori. Ovako moze da se napije, opusti, radi sta hoce. A samnom kao ne moze skroz da se opusti, ne moze da prica sta zeli, ne moze da radi sta zeli, vec mora stalno da pazi na mene, sta ja mislim, sta zelim, etc. Da li je ok sto je odlucio da ode bez mene?

Al si ti naivna devojcice... koliko imas godina 17 ili 18?
 
Aleksej_BASO:
Melanija24:
Molim vas iskreno odgovarajte. Znaci moj decko je odlucio da ide na more sa drustvom, bez mene. Kaze kako mu je tako zagarantovan provod, tj. da nece ni u jednom momentu da se smori. Ovako moze da se napije, opusti, radi sta hoce. A samnom kao ne moze skroz da se opusti, ne moze da prica sta zeli, ne moze da radi sta zeli, vec mora stalno da pazi na mene, sta ja mislim, sta zelim, etc. Da li je ok sto je odlucio da ode bez mene?

Al si ti naivna devojcice... koliko imas godina 17 ili 18?

Nemoj da joj stajes na muku
PLIZ
 
mammy:
Aleksej_BASO:
Melanija24:
Molim vas iskreno odgovarajte. Znaci moj decko je odlucio da ide na more sa drustvom, bez mene. Kaze kako mu je tako zagarantovan provod, tj. da nece ni u jednom momentu da se smori. Ovako moze da se napije, opusti, radi sta hoce. A samnom kao ne moze skroz da se opusti, ne moze da prica sta zeli, ne moze da radi sta zeli, vec mora stalno da pazi na mene, sta ja mislim, sta zelim, etc. Da li je ok sto je odlucio da ode bez mene?

Al si ti naivna devojcice... koliko imas godina 17 ili 18?

Nemoj da joj stajes na muku
PLIZ
Slazem se, neka ovo bude mesto podrske za nju, a ne gubiliste! :)
 
Oprah_Bg:
mammy:
Aleksej_BASO:
Melanija24:
Molim vas iskreno odgovarajte. Znaci moj decko je odlucio da ide na more sa drustvom, bez mene. Kaze kako mu je tako zagarantovan provod, tj. da nece ni u jednom momentu da se smori. Ovako moze da se napije, opusti, radi sta hoce. A samnom kao ne moze skroz da se opusti, ne moze da prica sta zeli, ne moze da radi sta zeli, vec mora stalno da pazi na mene, sta ja mislim, sta zelim, etc. Da li je ok sto je odlucio da ode bez mene?

Al si ti naivna devojcice... koliko imas godina 17 ili 18?

Nemoj da joj stajes na muku
PLIZ
Slazem se, neka ovo bude mesto podrske za nju, a ne gubiliste! :)

Prava si Oprah :wink:
 
OK jel treba da joj produzvam agoniju?

Ne brini nista devojcice, znamo da je more mesto gde se devojke obicno oblace do grla i vrlo su zatvorene i nepristupacne, a i momci se uopste ne razulare, i nisu van kotrole, hahaha! Mislim teletnje seme... ko je jos cuo za to!? :oops:

Ili treba da kazem: ne brini ako te voli (ako mu je dobar sex sa tobom) vratice se on tebi sa mora i nece smetati sto je tamo opalio neku ribu, a i ti to neces znati :wink:

Manite se vi toga... moram ja da mislim na svoj imidz na ovom forumu! :lol:
 
mammy:
A kad bi ti htjela slobodu, da nikom nizasta ne odgovaras (koje dijete je u stvari on), da ides ti sa drustvom na more, kako bi on reagovao?
Pa on mi uvek to prica. Ako mu ja prigovorim zbog necega, npr. otkaze mi sastanak zbog toga i toga, on kaze da u istoj situaciji ne bi se toliko ljutio na mene. Jednom sam eksperimentisala, i otkazala mu dogovoreni sastanak uz manje-vise ok izgovor, i njemu je bilo ok, u stilu pa ako ne danas vidimo se sutra nema frke. Jednostavno on je skroz opusten sto se veze tice. Njemu bi bilo idelano kada bi se ja ponasala kao on. samo sto ja to ne mogu, ja zelim cesce vidjanje od 3 puta nedeljno. A zelela sam i sa njim da putujem... Ne vredi mi sto on kaze pa bice drugih prilika. A sta je onda bilo sa ovom!
 
Aleksej_BASO:
OK jel treba da joj produzvam agoniju?

Ne brini nista devojcice, znamo da je more mesto gde se devojke obicno oblace do grla i vrlo su zatvorene i nepristupacne, a i momci se uopste ne razulare, i nisu van kotrole, hahaha! Mislim teletnje seme... ko je jos cuo za to!? :oops:

Ili treba da kazem: ne brini ako te voli (ako mu je dobar sex sa tobom) vratice se on tebi sa mora i nece smetati sto je tamo opalio neku ribu, a i ti to neces znati :wink:

Manite se vi toga... moram ja da mislim na svoj imidz na ovom forumu! :lol:

Vec smo joj rekli ono sto stoji, a to je da ocigledno decku nije dovoljno stalo do nje, ali to nije razlog da je podj...avamo na forumu!
 
Aleksej_BASO:
OK jel treba da joj produzvam agoniju?

Ne brini nista devojcice, znamo da je more mesto gde se devojke obicno oblace do grla i vrlo su zatvorene i nepristupacne, a i momci se uopste ne razulare, i nisu van kotrole, hahaha! Mislim teletnje seme... ko je jos cuo za to!? :oops:

Ili treba da kazem: ne brini ako te voli (ako mu je dobar sex sa tobom) vratice se on tebi sa mora i nece smetati sto je tamo opalio neku ribu, a i ti to neces znati :wink:

Manite se vi toga... moram ja da mislim na svoj imidz na ovom forumu! :lol:

Pa da znas da je agonija. Ali da li je moguce da je otisao da bi zaista proveo vreme sa svojim drustvom??? Nemoguce je da svi idu na more samo za neke letnje seme.
 
mammy:
Oprah_Bg:
mammy:
Aleksej_BASO:
Melanija24:
Molim vas iskreno odgovarajte. Znaci moj decko je odlucio da ide na more sa drustvom, bez mene. Kaze kako mu je tako zagarantovan provod, tj. da nece ni u jednom momentu da se smori. Ovako moze da se napije, opusti, radi sta hoce. A samnom kao ne moze skroz da se opusti, ne moze da prica sta zeli, ne moze da radi sta zeli, vec mora stalno da pazi na mene, sta ja mislim, sta zelim, etc. Da li je ok sto je odlucio da ode bez mene?

Al si ti naivna devojcice... koliko imas godina 17 ili 18?

Nemoj da joj stajes na muku
PLIZ
Slazem se, neka ovo bude mesto podrske za nju, a ne gubiliste! :)

Prava si Oprah :wink:
Hvala :D
 

Back
Top