U cemu se kupate :?:

Evo, ja sam žensko, ali volim da se muškarac kupa u šorcu...
Možda zbog sebe, uveg gledam tamo gde ne treba, pa mi neprijatno od same sebe :oops:

A obožavam fore da ga palim, pa da njemu bude neprijatno pred ljudima :lol:
Bolje šorc 8)
 
moram i ja u shorcu cackala sam dupe izgleda kao mesec. ali ne smem da se izdepiliram jer mi je i mishka krastava. tako da ebesh kupanje gledajte necije tudje chari mlitavog stomaka. :(

ja ne volim decake prljavi su!!! to unapred ya one koji ignorishu
 
Streč sorc je dobar za sedenje, plivanje i pakovanje.
Cena mu je pristojna, košta kao obične kupaće gaće, možda neznatno skuplje. Meni istresu pare naočare za plivanje. Tu sam vrlo probirljiv. U stanju sam da celo prepodne provedem u potrazi za profi plivačkim naočarima.

Ljudi, idemo na ~~~~~~~~~~~~~~~~more~~~~~~~~~~~~~~~~~ :D
 
loop:
jer taj strech ono usko sto izgleda kao sorc u telo. :P

koliko to kosta :?:

Yup, otprilike kao krace boxe (ono, nogavice idu jos nekih 5-6 cm ispod spoja kod medjunozja) ali skroz stretch i naravno neprovidan kad se dobro namokri... Skroz je ok stvar, nema onih rubova kao kod klasicnih kupacih gaca pa ti unutrasnjost butine ne strada cak i da dosta vremena provedes hodajuci u istom, oblikuje se sa telom pa nista ne moze da ispadne (dobro, moze ako prevazidje kapacitet istog ;) )... Mislim osecaj je kao i da ga ne nosis uopste (ako je naravno od nekog finijeg materijala)... Kako sam ja onako u dusi nudista, ovaj poslednji argument je najveci plus doticnoj vrsti kupacih...

Inace evo ti otprilike kako izgleda oblik onih na koje mislim: http://www.lifestylesdirect.com/items/QE504250c.jpg ... Naravno, sigurno ne tako sareno, i ovi moji su malo vise 'plasticniji', tj. vise deluju kao ona kupaca odela koje nose plivaci po takmicenjima...

Sto se cene tice, ove godine nisam kupovao - ostalo gotovo neiskorisceno od prethodne ;) ... Tad sam platio jedan Speedo tog tipa nesto oko 2000 din., a kasnije sam naleteo na neke no-name (nesto na korejskom sto ne umem da translatujem na srpski) u jednom butiku na bulevaru i kostali su 900 i nesto... Kupim ja dva komada, i shvatim da sam trebao da kupim jos jedno 5 jer su i udobniji i prijatniji od Speedo-a... No nazalost nije bilo vise istih kad sam ponovo nabasao tamo...

Kakve su cene danas, nemam pojma...
 
loop:
Ja u sorcu :oops: a voleo bih u onim uskim kupacima ali sto su kao sorc samo uz telo :roll:

ali sta cu ako krene... :lol:

...па купам се баш у тим уским...
...а ваљда су оне и практичније кад крене...
...у сваком случају...лепо легнеш на стомак и попуниш рупу песком кад устајеш. :wink:
 
Incognito:
Ziveli plavusani i plavuse :P
A daleko bilo da je to moja slika - pa ovom liku se vidi da je Svarci uzor, samo sto nema strpljenja da provodi 16 sati dnevno u teretani :lol:

He, he....a ja plavusa, pa pomislila -ono stvarno ti na slici....
e, Inco, Inco....
nego, kakvo ti je ono -magnovenje- od slike u profilu?....ne vidimo te -dobro-, menjaj je (ne mora bas u tim -gacama-)ili se i mi ostali -skidamo-..... :wink:
 

Back
Top