ovan i bik?
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: ovan i bik?

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano ovan i bik?

muskarac ovan i zena bik?da li neko zna kako se slazu...znam ono-on je vatra,ona zemlja pa on njega gusi i tako to..moze li mi neko vise reci?

Primećen član
    Učlanjen
    08.06.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

moze ali nece!

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: ovan i bik?

Citat Original postavio sofffy
    muskarac ovan i zena bik?da li neko zna kako se slazu...znam ono-on je vatra,ona zemlja pa on njega gusi i tako to..moze li mi neko vise reci?
    Odlicno!! 8) Ali naravno to zavisi od mnogo vise aspekata natalne karte.

Početnik
    Učlanjen
    04.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa imas na skoro svakom astro sajtu, mozes da pogledas, al evo ti nesto kopirano ako te bas mrzi"Da bi im zajedniřki život bio zanimljiv i trajan, takoĄe moraju uložiti puno truda. Velike razlike koje postoje meĄu njima mogu da izlude jedan drugog. Ovan je dinamiřan i uvek u pogonu, a Bik se nigde ne žuri. Zato je dobro ako prvi vodi posao, a drugi je šef blagajne. Ukoliko je obrnuto, zajedniřki sistem öe se brzo raspasti. Ovan je ljubomoran i netolerantan, a Bik je manje ljubomoran i tolerantniji. Ali je Bik tvrdoglav i egoistiřniji. Ovan malo i brzo jede i kuhinja mu nije u fokusu pažnje, dok Bik voli dobar zalogaj i kapljicu, da uživa u njima. Sve ove razlike řine da ovaj spoj ima dosta razloga za nestabilnost i može doöi do pucanja. MeĄutim, ukoliko oba partnera imaju planete u znaku onog drugog, tada ova veza opstaje i zna da bude veoma zanimljiva."

Početnik
    Učlanjen
    06.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano bik ovan

nebitno je da li je harmonicno po horoskopu,ali veoma je vazno ako ti je npr.venera u ovnu onda ce te se obozavati,znaci planeta ljubavi ako ti je u njegovom znaku znaci da ce te imati izuzetnu vezu.PS.iz iskustva

CaLiMeRo
    Guest

Privatno sam poznavala dva takva para.
    Užasno su se svađali.
    Ali UŽASNO.
    Ovaj prvi (bračni) se razveo, a ovaj drugi razišao.

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Zato i rekoh da to zavisi od ostalih aspekata natalne karte. Ja se eto recimo u zivotu ni sa kim nisam ovako dobro slagala kao sa sadasnjim deckom u znaku ovna, nikad ni sa kim nije bilo ovako dobro. I sto smo duze zajedno, umesto da se mozda smorimo, postaje sve bolje i bolje.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Ebote, moji matori :shock:
    Strahovite razlike u pogledu ispoljavanja emocija

Elita sofffy (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    531

Podrazumevano

nama je bilo dobro u pocetku,ali je trajalo bas kratko ... hocu da vidim da li su zvijezde krive za to....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Nina2
    Odlicno!! 8) Ali naravno to zavisi od mnogo vise aspekata natalne karte.
    I bolje od toga, ali i je natalna naravno bitna

Početnik
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

U sustini ove dve osobe tesko mogu da se usklade, jer je Ovan suvise brz za Bika i u jednom trenutku ce mu dosaditi da ceka ... Uzevsi u obzir da su oba znaka izuzetno postena, na tome se takodje moze bazirati veza ... cak su disharmonicni i u strastima, jer kod Ovna ide sve mnogo brze, dok je Bik `zar ispod pepela i treba mu vremena :?

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

ja sam bik i imam mnooog prijatelja ovnova....ali samo to....

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

A htela da postavim takvo pitanje, ali sa obrnutim ulogama - on bik, ona, mislim, ja ovan.
    Ali.. uhh.. to tako ne mora da ima veze.. shta je sa onim da shto ste stariji preovladjuju podznaci i sl..?

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

nama je bilo dobro u pocetku,ali je trajalo bas kratko ... hocu da vidim da li su zvijezde krive za to....
    To objasnjavaju temperamenti coveka a u karti se procenjuju prema osnovnom pecatu, odnosno kvalitetu i pripadnosti odredjenim elementima.

Kao sto je Horoskop39 vec napomenuo Bik je spor za Ovna [kardinalan, vatreni znak] kod kog strasti bujaju u minuti ali ako nema dovoljno vatrenog odgovora on brzo nastavlja dalje. Nasuprot tome, Biku [fiksan, zemljani znak] je potrebno neko vreme da oseti teren na kom se nalazi i nakon toga će reagovati kada je Ovan već blago izgubio interesovanje.
    Mogli bismo ovo porediti sa igrom lovačkog psa [Ovan] i kakve domaće životinje [Bik], bez uvrede ali Bika treba pripitomiti, negovati a Ovnu u glavi i srcu vlada strast.

Pored svega uvek se mora posmatrati čitava natalna karta posebno lične planete koje će opisati odnos a to su Venera, Mars, Sunce i Mesec, Asc ili tačka podznaka kao i vladar [planeta koja vlada znakom u kom se nalazi I polje]
    Iako je tvoje Sunce u Biku mozes imati npr. Veneru u Ovnu pa biti privlacna ljudima ovog vatrenog znaka iako nisi u mogućnosti da ih pratiš kroz vezu Venerijanske odnose [flert i sex] možeš ostvariti. Pretpostavih samo da je Venera u Ovnu - ne znam ali nečim si ga privukla :wink: to je sigurno.

www.spicum.com
    ---------------

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sofffy Pogledaj poruku
    e to i mene zanima
    msm, imam tu situaciju

Obećava
    Učlanjen
    22.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Zena Bik i muskarac Ovan je ja mislim najcesca veza u citavom zodijaku.Nevjerovatno je to koliko znam upravo ovakvih veza ili brakova.Ali Bikice vec tamo oko 40 godine shvate da su promasile citav zivot i da su zivjele sa idiotom ali onda bude kasno.Isto tako znam mnogo muskaraca Jarceva sa zenama Lvovima.Izgleda da su tu Ovan i Jarac samo zamijenili uloge

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dogget Pogledaj poruku
    Zena Bik i muskarac Ovan je ja mislim najcesca veza u citavom zodijaku.Nevjerovatno je to koliko znam upravo ovakvih veza ili brakova.Ali Bikice vec tamo oko 40 godine shvate da su promasile citav zivot i da su zivjele sa idiotom ali onda bude kasno.Isto tako znam mnogo muskaraca Jarceva sa zenama Lvovima.Izgleda da su tu Ovan i Jarac samo zamijenili uloge
    Inače je za žene bikove karaktristično kasno paljenje... i nikada neće priznati da su pogrešile, ostaće odane izboru, ma makar i znale da je pogrešan, to neće priznati. Ona gradi svoj svet unutar bračnog odnosa i neće dozvoliti da ga bilo šta ugrozi, ako je pak ugrožen, lagaće sebe, ali na razvod neće ni pomisliti... kao iz primera: kasno za razvod. Za razvod nikada nije kasno. I tu nije nikakav ovan problem, ovan je jedan od najiskrenijih i najpozitivnijih znakova...

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Đavolja nevesta Pogledaj poruku
    Inače je za žene bikove karaktristično kasno paljenje... i nikada neće priznati da su pogrešile, ostaće odane izboru, ma makar i znale da je pogrešan, to neće priznati. Ona gradi svoj svet unutar bračnog odnosa i neće dozvoliti da ga bilo šta ugrozi, ako je pak ugrožen, lagaće sebe, ali na razvod neće ni pomisliti... kao iz primera: kasno za razvod. Za razvod nikada nije kasno. I tu nije nikakav ovan problem, ovan je jedan od najiskrenijih i najpozitivnijih znakova...
    jeste .)
    ovaj moj ovan je predobar
    ne bih ga menjala ni za sta na svetu,a bik sam

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mene je isto ova tema jako zanimala....

Ja sam BIK on Ovan... :/ on je iskren i explozivan isto kao i ja..

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •