Silovanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Steffan

Poznat
Poruka
9.330
Ok.. zamislite sledece.. vracate se kuci nocu i kad odjedanput zaskoci vas neki seksualni manijak i razvali vas od qurca! hahahaha salim se, prvo vas naravno omami sa nekim uspavljujucim sredstvom i odvuce u zbunje.. tamo vas onda kada povratite svest (sa povezom preko ociju i ustiju) pocne polako da vas "obradjuje".. i to onako, profi.. da dozivite visestruke orgazme iako se pritom non stop opirite i mrzite ga iz dna duse..

Ok, a sada veliko finale.. da li bi se osecali jos gore posle toga zato sto ste jednim velikim delom uzivali, ili bi vam to bila olaksavajuca okolnost? :lol: (o da, pritom niste ni zatrudneli niti "zaradili" neku bolestinu)
 
E, samo se od tebe ovakvo pitanje moglo ocekivati...
Sta, da nisi ti taj manijak...??Pa ne stignes da pitas te -zrtve-??
Ali, ajde....obecala sam da te necemo - vuci za usi...
Elem, ne bi uzivala sigurno....mozda, ako ga ipak bar malo poznajem...i ako bas dobro izgleda...Malo grubosti je uvek dobrodoslo...i mnogo je dobro u polusvesti, polusnu.... :wink:
A, sigurno bi to bila -olaksavajuca okolnost...manje bi bolelo...
(pitao si -ako dovede do orgazama- premda ne verujem da bi i do jednog doveo, ipak je nama -klik- uglavnom negde drugde)
 
Nedaj Bože da vam se desi, a dešava se. Ako je jači i nemožete na finjaka da ga obradite, sigurno će te bolje proći ako vi njega počnete da spopadate i potpuno se predate. Postoji šansa da se on uplaši i pobegne, jer to mu netreba. Ali, nažalost, ako već dođe do toga, bolje je pustiti budalu da obavi posao nego još da vam nanese telesne povrede, psihičke je malo teže srediti. 8) :roll:
 
dzordzV76:
Nedaj Bože da vam se desi, a dešava se. Ako je jači i nemožete na finjaka da ga obradite, sigurno će te bolje proći ako vi njega počnete da spopadate i potpuno se predate. Postoji šansa da se on uplaši i pobegne, jer to mu netreba. Ali, nažalost, ako već dođe do toga, bolje je pustiti budalu da obavi posao nego još da vam nanese telesne povrede, psihičke je malo teže srediti. 8) :roll:

Hm..nije to Dzordz bilo pitanje....ja sam , na zalost, imala par pokusaja, iz svih sam se -izvukla..cak sam za jednog cula da sam jedina koja je uspela...mozak radi 100 na sat...samo mu kazes pravu stvar u pravo vreme...
a da , sad se setih, jedan i jeste bezao od mene, pratio, pratio...pa kad sam dreknula....i pocela ja njega da jurim...utece.... :shock:
 
Suzy:
E, samo se od tebe ovakvo pitanje moglo ocekivati...
Sta, da nisi ti taj manijak...??Pa ne stignes da pitas te -zrtve-??
Ali, ajde....obecala sam da te necemo - vuci za usi...
Elem, ne bi uzivala sigurno....mozda, ako ga ipak bar malo poznajem...i ako bas dobro izgleda...Malo grubosti je uvek dobrodoslo...i mnogo je dobro u polusvesti, polusnu.... :wink:
A, sigurno bi to bila -olaksavajuca okolnost...manje bi bolelo...
(pitao si -ako dovede do orgazama- premda ne verujem da bi i do jednog doveo, ipak je nama -klik- uglavnom negde drugde)

Ja manijak?!?? hehe ok, normalno je bilo za ocekivati da ce to neko odmah da pomisli, mislim, ko normalan bi mogao da pomisli na tako nesto?!? :D

Ok, mozda sam malo preterao sa "visestrukim orgazmima", ali recimo da vam se barem malo dopadne, da li bi se osecali zbog toga jos gore?

Pogotovo one zene koje su udate, pa posle kako muzu pred oci a 'vamo uzivali dok ih je neki baja brutalno silovao.. hahaha :lol: savest je cudo.. :wink:
 
A posebna prica je tek za muskarce.. zamislite da vas neko siluje u bulju i vama se dopadne!?!? :shock: Neko vas uzme na silu i otkrije vam nove seksualnosti i uzitke o kojima ste mogli samo da sanjate? Mogu samo da zamislim koliko bi ste onda bili sami sebi odvratni.. :lol: mada, mozda bi taj gadan osecaj vremenom prerastao u nesto sladje? :wink: hehehe :lol:
 
Znam pricu od nekog zvanicnika iz policije.
Kaze:"Imali smo problem sa mladicem koji napada devojke
po liftovima,siluje i nestane. To je uzelo maha i skoro
svakodnevo se desavalo samo na potpuno razlicitim lokacijama u gardu te nismo uspeli da mu udjemo u trag.
Cak smo i sacekuse pravili-oblacili operatuvce kao zene
i terali ih da se voze po liftovima!

Ma nista nije uspevalo ...sve dok taj decko nije
naleteo na jednu devojku u liftu...
Naime on je ko po obicaju(kao sa predhodnim zrtvama)
prislonio noz pod grlo i rekao da ce da je siluje.
No devojka se iznervirala i pocela da se izdired na njega kako ona radi 2 smene i mrtva umorna i da je bas nju naso i par psovki upucenih...cak ga je gadjala cipelom kada je krenuo da bezi"
To su neki policajci culi u blizini i uhvatili pocinioca


EEEE sad ono najzanimljivije:

Sve zrtve su rekle( ali sve do jedne) da bi tom decku
dale bez razmisljanja samo da ih je lepo zamolio da se upoznaju itd itd zato sto je bio izuzetno lep i zgodan!!!
 
Pa, ne znam ...ne bi se osecala -gore- , ako bi uspeo da me dovede do orgazma (u sta ne verujem za njega) to je ...koliko znam lep osecaj....
i sto bi sada sa svima to delila..pa se pravdala....
A da sam udata...sigurno bih rekla muzu...za silovanje...ne za orgazam....strasno ste sujetni....
 
NatasaNatasa:
Ha ha Suzy pa ti si ''mrak'' za te takve .... dobro je da te strah tera na brzo reagovanje ....

Nikom to ne zelim...ali tako je...holjadu ti je opcija u glavi....moras dobro, a za kratko vreme da u udjes u psihu....
nego trebala sam da posle viknem za njim-a shilovanje shinko?...... :wink:

A taj sto su ga panduri jurili...mnogo me podseca na taj dogadjaj ,ali davno je bilo ne secam se da li sam bacila cipelu....ili samo dreknula...i pojurila ja na njega... :shock:
 
Ma sta se kao fora ne secas.. pogodila si me sa stiklom direktno u celo, jos imam oziljak.. :lol:
Salu na stranu, mrzim seksualne manijake.. ladno bih doneo zakon da se za silovanje prestupniku dosudi dozivotna robija i da mu se odfikari penis.. :lol: testise bih mu ostavi, da ga ebu hormoni do kraja zivota u bolestan mozak a dupence bi mu bilo glavna razonoda ostalih zatvorenika.. :lol:
 
Steffan:
Ma sta se kao fora ne secas.. pogodila si me sa stiklom direktno u celo, jos imam oziljak.. :lol:
Salu na stranu, mrzim seksualne manijake.. ladno bih doneo zakon da se za silovanje prestupniku dosudi dozivotna robija i da mu se odfikari penis.. :lol: testise bih mu ostavi, da ga ebu hormoni do kraja zivota u bolestan mozak a dupence bi mu bilo glavna razonoda ostalih zatvorenika.. :lol:


Bravo Steffi ... pa ti si počeo da mućkaš svojom glavom .... 3 puta ura za tebe: URA URA URA :lol:
 
Uh ja trenutno kriziram, tako da mislim da se ne bih ni opirala nego pitala ima li jos :P

E da, jednom mene i moje dve drugarice pratio neki manijak od Tasmajdanskog parka gore do Ul. Dimitrija Tucovica. I mi se jos zezale kao, aj da ga zovemo na kafu, kad on nestade...
I mi pomislile, ok nema ga, otisao je, kad on lepo izasao precicom ispred nas, stao sa druge strane ulice i lepo covek drka :lol:
E tad smo se vec ufonjale, pocele da bezimo, a ova jedna kao fol pocela da zove komsiju, iako smo bile par ulica daleko od kuce.
I sto je najgore od svega, sve tri smo imale mobilni telefon, ali smo zvale policiju tek kad smo dosle kuci :)
 
hahaha i kako ste ga majke ti prijavile? Molim vas pomagajte tamo neki manijak preko puta nas gleda i drka!! hahahah :lol:

I sta su vam kazali u muriji bas me zanima? :D Ono tipa sacekajte molim vas, ne pravite nagle pokrete pomoc je na putu? :lol:
 
Steffan:
Ok.. zamislite sledece.. vracate se kuci nocu i kad odjedanput zaskoci vas neki seksualni manijak i razvali vas od qurca! hahahaha salim se, prvo vas naravno omami sa nekim uspavljujucim sredstvom i odvuce u zbunje.. tamo vas onda kada povratite svest (sa povezom preko ociju i ustiju) pocne polako da vas "obradjuje".. i to onako, profi.. da dozivite visestruke orgazme iako se pritom non stop opirite i mrzite ga iz dna duse..

Ok, a sada veliko finale.. da li bi se osecali jos gore posle toga zato sto ste jednim velikim delom uzivali, ili bi vam to bila olaksavajuca okolnost? :lol: (o da, pritom niste ni zatrudneli niti "zaradili" neku bolestinu)

Ne lupaj gluposti, silovanje je nesto najgore...

Mnoge zene vole malo grublje i vole da ih siluje ali njihov partner i na tome se zavrsava, a ovo sto ti pricas... :roll: :oops: :?
 
Steffan:
hahaha i kako ste ga majke ti prijavile? Molim vas pomagajte tamo neki manijak preko puta nas gleda i drka!! hahahah :lol:

I sta su vam kazali u muriji bas me zanima? :D Ono tipa sacekajte molim vas, ne pravite nagle pokrete pomoc je na putu? :lol:

Hehehe ma muriji smo ga onako opisale u tancine, al verovatno je on do tada presao pola grada :P

A murija rekla da ce poslati patrolu u taj kraj. Bilo je vec dosta kasno, ko zna mozda su ga i uhvatili, ali se nas tri od tada uvek zezamo "idemo u lov na manijake" :lol:

P.S. do kad si online da ti odgovorim na PP? ;)
 
Hm.. ne znam.. verovatno bih se osecao grozno i ne bih nasao mir dok ne ubijem na najsvirepiji moguci nacin tog manijaka hahahahaah majku mu ebem bolesnu.. :lol: znas onu scenu iz pretparackih prica kada siluju onog nabildovanog crnju? hahahaha aaaaaa fuj... :D mada ko zna, kada bi bio nezan i pazljiv.. :roll: hahahaha :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top