Strumfovi

Larra

Primećen član
Poruka
748
Obozavala sam ih! I malopre sam procitala da stize novi crtani film za koju godinu, prvi nastavak od 3! Jee!

Jeste ih voleli? Mislite li da bi se svideli deci danas, meni se cini da su mozda nekako naivni?
 
Ja sam ih gledala ko mala, i skupljala slicice. :)
A evo i moj klinac ih gleda. Na nemackoj TV. I skuplja njihove figurice iz Happy Meal-a.
Lud je za Strumpfovima i peva pesmicu onu iz crtaca stalno. :lol: Ma super su! :wink:
 
Larra:
Obozavala sam ih! I malopre sam procitala da stize novi crtani film za koju godinu, prvi nastavak od 3! Jee!

Jeste ih voleli? Mislite li da bi se svideli deci danas, meni se cini da su mozda nekako naivni?
Gledala ih i obožavala! Da li su naivni, pa ne znam ali mislim da bi bilo dobro da ih današnja deca gledaju, lepo je predstavljena borba izmedju dobra i zla, ali na neki bezbolan način. Mrzim crtaće u kojima ima agresije.
 
volela mada su mi sad dosadni.. ali ne volim te nadogradnje sad jos pet novih likova itd

ebote sta moze da se nauci iz strumpfova, uocite da je strumpfeta jedino zensko !!! sta to moze da izazove u mladom mozgu. plus je plava kad je dobra, a kad jke zloca, crna je!
ok sada ima jos zena..ali ih je valjda manje nego strumpfova muskih
 

Back
Top