Kako da ga "osavremenim"?

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Slicna tema mozda samo drugacije srocena je sigurna sam vec bila...Zelim na malo humoristicki nacin da nesto pitam i zabavim "savremene muskarce"...Sedim juce sa prijateljicom i ko o cemu "baba o ustipcima"...na vrelom letnjem danu po ko zna koji put pretresanje savetovanje kritike i ogovaranja doticnih koji su nam nadasve mili i dragi...bes koji osetimo splasne cim doleti Sms... :D E u pauzi dakle izedju dva sms..zali se ona meni kako se ponudila da dodje na kafu kod jednog savremenog, a on je odbio rekavsi, ne mozes jer znam ja sta ti hoces :?: :!: Znajuci da nije neka nimfomanka to mi je bilo vise nego smesno...Konstantovale smo da su izgleda prosla vremena kad smo isle na kaficu i nekako se odbranile od udvaranja pojedinih koji su nas na istu "namamili"...Sad nije sto je on nju odbio nego pitam ja vas kako osavremeniti tako sirovog tipa, jel to moguce? Mozda neki misle da je doslo tako doba da se siroti muskarci ne mogu odbraniti drukcije nego sasuti istinu u lice: Ne, necu da dodjes kod mene jer ces mozda pozeleti sex a ja NE MOGU! :oops:
 
HeBePoBaTaH_:

A otkud ti znaš da ona neće sex? I samo to, a?
Dosadne su one što se same pozivaju i sedaju u krilo, a niko im nije rekao da im je to dozvoljeno.
E pa jest to je tacno, ali oni su vec to imali vise puta nije im sto kazu "sevte"..ali zena je razumna stvarno...glupo je da je tretira kao neku napaljenicu, salimo se naravno ali dolazak na kafu uopste nije s tom namerom, znajuci je vrlo je direktna i ne skriva se iza toga "doci cu na kafu"...ume da se kontrolise pobogu...ali je smesno na koji nacin se on brani...
 
intra:
Nešto mi je tu nejasno kako izgleda ta tvoja prijateljica da nema slučajno sto kila i brkove kad se čovjek tako otima :lol:
Draga moja...visoka 175, 65 kila, duge noge duga kosa, vedra vesela, pravi prijatelj za njeno drustvo se otimaju, ne preterujem stvarno, a u njega se seljaka zaljubila...eto desilo se...i on je hoce samo za prijatelja a kad ona hoce da se druze on bezi...ja mislim da se neceg prepao...jer hvalila mi se da su imali savrsen sex osim sto je ogranicen u intelektualnom smislu...Ali to nam sve ne smeta kad nekog volimo...pa stvarno je povredio do daske...
 
Možda (mislim čak - verovatno) bi se on i sexao sa njom; možda bi je i sam pozivao na 'kafu' da ne zna da je ona zaljubljena u njega... Ako mu se ne sviđa (ne fizički, verujem da je lepa i OK); nego ako ne želi da ima vezu i zabavlja se sa njom, pretpostavljam da mu je jednostavnije da je odbije makar i za kafu...

Uostalom, on je napisao 'znam šta hoćeš' - to se nije moralo odnositi na sex, zar ne? Možda je mislio znam da hoćeš da me smuvaš; a on to ne želi...
Po meni je on prilično lepo postupio; šta da ju je kresnuo opet i sutradan je šutnuo taman kad se ona ponada vezi...
Ili, šta i da je mislio na sex; nema nikakve veze koliko je visoka ili koliko ima kilograma... Neće čovek da se druži i sexa sa nekom koja je u njega zaljubljena, a on joj ne uzvraća... Meni je to normalno.
A i kako se ona sama poziva kod njega na kafu? I to mi je malo bzvz...

Po meni je to baš primer savremenog - zna čovek šta hoće i zna šta neće :idea:
 
ariela:
intra:
Nešto mi je tu nejasno kako izgleda ta tvoja prijateljica da nema slučajno sto kila i brkove kad se čovjek tako otima :lol:
Draga moja...visoka 175, 65 kila, duge noge duga kosa, vedra vesela, pravi prijatelj za njeno drustvo se otimaju, ne preterujem stvarno, ..


ahaha ko da hvalish svoju stoku :twisted: vidte ovo konjche

pa eto yaljubila se i juri ga brate pa sta se uopste postavlja pitanje
 
...чуј она се понудила...као да треба да будемо захвални кад оне желе...

...ма смара га 100% или му није привлачна...па штеди човек семену течност. :wink:
 
Mnogo je postenije baviti se sobom nego drugima. Svi smo nesavrseni i nismo bas toliko kompretentni da tako oholo seciramo i analiziramo tudje mane. Mnogo je bolje reci licno coveku, savetovati i opomenuti ga nego izruciti te iste mane pred sirokim auditorijumom. Psihologija je jako ljigava i nije za ljude.
 
King 7:
Mnogo je postenije baviti se sobom nego drugima. Svi smo nesavrseni i nismo bas toliko kompretentni da tako oholo seciramo i analiziramo tudje mane. Mnogo je bolje reci licno coveku, savetovati i opomenuti ga nego izruciti te iste mane pred sirokim auditorijumom. Psihologija je jako ljigava i nije za ljude.

Pa..dobro ble Kingu nijedan....nema te nema 3 god....i onda dodjes i kritikujes...Ja mislim da je psihologija bas za ljude....a ovde smo..i zbog nas i drugih....zar ne?..e sada....neko moze i da omasi u nekim komentarisanjima...jese...ima mnogih koji odgovaraju na teme za koje nisu kompetentni...ja licno takve ili nezanimljive teme izbegavam...Bolje cutati...ako se nema sta pametno reci....
Elem, to je u vezi tvog posta ...a u vezi teme....hmmm....razlicito ljudi definisu savremenost.... :shock:
 
Suzy:
King 7:
Mnogo je postenije baviti se sobom nego drugima. Svi smo nesavrseni i nismo bas toliko kompretentni da tako oholo seciramo i analiziramo tudje mane. Mnogo je bolje reci licno coveku, savetovati i opomenuti ga nego izruciti te iste mane pred sirokim auditorijumom. Psihologija je jako ljigava i nije za ljude.

Pa..dobro ble Kingu nijedan....nema te nema 3 god....i onda dodjes i kritikujes...Ja mislim da je psihologija bas za ljude....a ovde smo..i zbog nas i drugih....zar ne?..e sada....neko moze i da omasi u nekim komentarisanjima...jese...ima mnogih koji odgovaraju na teme za koje nisu kompetentni...ja licno takve ili nezanimljive teme izbegavam...Bolje cutati...ako se nema sta pametno reci....
Elem, to je u vezi tvog posta ...a u vezi teme....hmmm....razlicito ljudi definisu savremenost....
:shock:
U vezi SA temom... svašta pametno si rekla, stvarno bolje nego da si prećutala :?
 
Ljuba82:
...чуј она се понудила...као да треба да будемо захвални кад оне желе...

...ма смара га 100% или му није привлачна...па штеди човек семену течност. :wink:

naravno zene biraju a muskarci misle 24h na sex i moraju da stezhu pishu gumom da im ne stoji stalno uspravno
 
Pa što sad pričati o idiotu. Idiot je i gotovo. Ne znam koja GLUPAČA bi danas tako odgovorila dečku, sve i da je istina :roll:
Obrnutu situaciju na vredi ni komentarisati. Možda, ako je on maloletan, ali ispod 14... :?
 

Back
Top