a sad jedno degutantno pitanje za zene...

bljux:
oduvek.njoj je to gadno i to postujem jbg.Al zato se druge ne gade :twisted:

Pa koji si je onda djavo zenio, zbog kuvanja!?!? :lol:

Ma jok bre gade se, samo se prave da vole.. :D a meni je u principu svejedno.. samo da ne zvocaju i sve je ok.. hahaha :lol: pogotovo za vreme orala, to ne podnosim.. kada krenu da krkljaju i vade dlake i usta.. :? morao sam zbog njih da pocnem i da brijem testise.. u qurac.. hahahah :lol:
 
Steffan:
bljux:
oduvek.njoj je to gadno i to postujem jbg.Al zato se druge ne gade :twisted:

Pa koji si je onda djavo zenio, zbog kuvanja!?!? :lol:

Ma jok bre gade se, samo se prave da vole.. :D a meni je u principu svejedno.. samo da ne zvocaju i sve je ok.. hahaha :lol: pogotovo za vreme orala, to ne podnosim.. kada krenu da krkljaju i vade dlake i usta.. :? morao sam zbog njih da pocnem i da brijem testise.. u qurac.. hahahah :lol:

Eto...bas mi je drago sto si se nasao u ovoj temi....a da te niko ne kritikuje.... :wink:
 
bljux:
Steffan:
bljux:
Gazdarica:
U meni, u ustima, po licu...
Zadnji put, svrsio je po nozi... Tj. po stopalu...
meni zena ne da da joj svrsim u usta.Ocu da izludim

Je l' to od skora ili oduvek?
oduvek.njoj je to gadno i to postujem jbg.Al zato se druge ne gade :twisted:
I treba da postujes njenu zelju...
Problem je samo sto ne postujes i nju cijelu, nego se kurvas okolo... :?
Ili je to samo tvoja masta? :roll:
 
Gazdarica:
bljux:
Steffan:
bljux:
Gazdarica:
U meni, u ustima, po licu...
Zadnji put, svrsio je po nozi... Tj. po stopalu...
meni zena ne da da joj svrsim u usta.Ocu da izludim

Je l' to od skora ili oduvek?
oduvek.njoj je to gadno i to postujem jbg.Al zato se druge ne gade :twisted:
I treba da postujes njenu zelju...
Problem je samo sto ne postujes i nju cijelu, nego se kurvas okolo... :?
Ili je to samo tvoja masta? :roll:
A da je zamenis sa nekom od tih "finih" devojaka sto vole u usta, a da ti zena i dalje kuva i pere?
 
kad smo vec kod pranja ja cesto perem posudje i usisavam kucu.kuvanje mi je slaba strana(zena je za to maher).eto bas danas sam brisao prasinu po kuci.I treba nesto vi zene da znate...muskarac nema bas potpunu slobodu sa svojom zenom u krevetu(u smislu da sa njom radi svasta).e sad i to zavisi od iskustva... moje je iskustvo takvo...
 
bljux:
kad smo vec kod pranja ja cesto perem posudje i usisavam kucu.kuvanje mi je slaba strana(zena je za to maher).eto bas danas sam brisao prasinu po kuci.I treba nesto vi zene da znate...muskarac nema bas potpunu slobodu sa svojom zenom u krevetu(u smislu da sa njom radi svasta).e sad i to zavisi od iskustva... moje je iskustvo takvo...

da to mnogi kazu evo i efendija a zasto je to tako? :(

definitivno treba ukinuti brak. mada gde bi se mushkarci hranili. :evil:

ucveljena zhena.
 

Back
Top