Teme naucnih radova

Biohemicar97

Početnik
Poruka
2
Ove godine bih trebao da radim 2 naucna rada iz oblasti hemije i biologije i svih variacija (life science). Moze li neko da mi preporuci sta bih mogao da radim, koju oblast da izabarem a da ne bude ni suvise komplikovano jer sad tek 2. razred gimnazije, a ni suvise prosto. Koja je dobra literatura koja bi mi pomogla da sam odlucim? Hvala unapred!
 
Ove godine bih trebao da radim 2 naucna rada iz oblasti hemije i biologije i svih variacija (life science). Moze li neko da mi preporuci sta bih mogao da radim, koju oblast da izabarem a da ne bude ni suvise komplikovano jer sad tek 2. razred gimnazije, a ni suvise prosto. Koja je dobra literatura koja bi mi pomogla da sam odlucim? Hvala unapred!

pa, sta te najvise zanima? zar ne bi trebao prvo da imas mentora za rad? on ce te valjda uputiti detaljnije..i osnovno pitanje je da li rad treba da bude teorijski ili praktican? to je ono sto ga prvenstveno ogranicava i definise..
 
Rad treba da bude praktican, nemam mentora, kada budem odluci o temi rada dobicu mentora koji ce mi pomoci. Moja je ideja, barem za sada, da vidim kako bi neka od lekovitih biljaka mogla da utice na razmnozavanje i razvoj neke vrste bakterija. Za drugi jos nisam smislio temu. Zapravo ja treba da uradim 2 rada ove skolske godine, a ne kalendarske.
 

Back
Top