Ribe u horoskopu

Bivsi kolega ostao ulogovan na fejsu na poslu, a nesto malo pre toga skontam oglas u okolini da firma trazi novog radnika, a nas je dovoljno. Ja udjem u njegove poruke sa gazdinom devojkom - oboje ribe. Malo vratim i eto mog oblacenog imena, lazi kako radim preko ***** i da hoce da me se ratosiljaju. Naravno dok smo na poslu, ja sam super, sve najcrnje pricaju o drugom radniku. Inace sam radila za upola manju platu od tog ljigavog ribavca ( isti opis posla ), uz ludo obecanje o povecanju iste. Riblja podmukla trulez.
 
Bivsi kolega ostao ulogovan na fejsu na poslu, a nesto malo pre toga skontam oglas u okolini da firma trazi novog radnika, a nas je dovoljno. Ja udjem u njegove poruke sa gazdinom devojkom - oboje ribe. Malo vratim i eto mog oblacenog imena, lazi kako radim preko ***** i da hoce da me se ratosiljaju. Naravno dok smo na poslu, ja sam super, sve najcrnje pricaju o drugom radniku. Inace sam radila za upola manju platu od tog ljigavog ribavca ( isti opis posla ), uz ludo obecanje o povecanju iste. Riblja podmukla trulez.
Pa degenerici. Umesto lepo u lice takva i takva stvar, pa ako moze nesto da se resi ili paljba ali barem da znas sta je problem. Neeeee
Ko zna sta si ti ucinila. Mozda si flertovala sa ribicinom simpatijom a nisi... Uvek sumnjam da je nesto levo u pitanju, neka ljubomora. Ili dosada.
Uostalom kako je seksi kad ti neko u lice zameri nesto, kako je to dobro. Uz birane reci. Riblji mozak to ne moze da pojmi.
I sta ti radis upola plate? Glupo im da ti kazu nedto jer radis upola.
 
Poslednja izmena:
Ma iz firme nestalo oko 15000 din, taj ribenko uperio krivicu na lika koji se bavi finansijama, pritom je svako od nas imao pristup parama ( kamera nije bilo ). Posle su i nama radnicima uzimali licne karte, jer je riba opet bacio zvaku kako mi radimo sumnjive radnje, dok je kes sigurno on maznuo. Zasto sam radila za tako malo para, verovatno zbog saturna u drugoj kuci. Drzavni fakultet i rad za minimalac - to je moj tuzni moto. Na sadasnjem poslu slicne spletke prave mi rakovi. Prosto se ne snalazim u lazima/prevari i ne umem da plivam u mutnom, zato mi i dolaze glavi. Lavovi su idealni truth tellersi, pitoma stvorenja. Skorpije takodje kao potenciraju na iskrenosti, mada predirektno i obavezno da pecnu. Umeju i da slazu, ali ce to upakovati u vestinu snalazljivosti.
 
Obzirom da ulaziš u tuđe naloge varovatno zaslužuješ to što ti se dešava. To dovoljno govori o tebi i tvom karakteru.
Inače, lignjoslavi su tu bili slučajno i mogao je biti bilo koji znak, samo bi bila kantirana na drugačiji način. :kafa:
 
Pa degenerici. Umesto lepo u lice takva i takva stvar, pa ako moze nesto da se resi ili paljba ali barem da znas sta je problem. Neeeee
Ko zna sta si ti ucinila. Mozda si flertovala sa ribicinom simpatijom a nisi... Uvek sumnjam da je nesto levo u pitanju, neka ljubomora. Ili dosada.
Uostalom kako je seksi kad ti neko u lice zameri nesto, kako je to dobro. Uz birane reci. Riblji mozak to ne moze da pojmi.
I sta ti radis upola plate? Glupo im da ti kazu nedto jer radis upola.
Ma iz firme nestalo oko 15000 din, taj ribenko uperio krivicu na lika koji se bavi finansijama, pritom je svako od nas imao pristup parama ( kamera nije bilo ). Posle su i nama radnicima uzimali licne karte, jer je riba opet bacio zvaku kako mi radimo sumnjive radnje, dok je kes sigurno on maznuo. Zasto sam radila za tako malo para, verovatno zbog saturna u drugoj kuci. Drzavni fakultet i rad za minimalac - to je moj tuzni moto. Na sadasnjem poslu slicne spletke prave mi rakovi. Prosto se ne snalazim u lazima/prevari i ne umem da plivam u mutnom, zato mi i dolaze glavi. Lavovi su idealni truth tellersi, pitoma stvorenja. Skorpije takodje kao potenciraju na iskrenosti, mada predirektno i obavezno da pecnu. Umeju i da slazu, ali ce to upakovati u vestinu snalazljivosti.
Mislim, da li je moguce da to desavanje vezujete za horoskopski znak?
Meni deluje isuvise neozbiljno.
 
Mislim, da li je moguce da to desavanje vezujete za horoskopski znak?
Meni deluje isuvise neozbiljno.

Ljudima je često lakše kad su npr. povredjeni ili ugroženi,da radi sopstvene sigurnosti i zaštite,na osnovu svojih proživljenih loših iskustava svijet klasifikuju u neke svoje imaginarne fioke i jednima se povjeravaju dok se od ovih "loših" ogradjuju na bilo koji mogući način.Onda kada izgube povjerenje i od ovih prvih, oni i njima naprave fioku...tražeći sigurnost u trećim i tako u krug...
ne shvatajući da zapravo prave 'mrežu' ličnih (pred)uvijerenja kojima sebe prema svijetu vrlo ograničavaju.

Astrologija zbog svojih 12 znakova koji se banalno porede sa 12 tipova ljudi nazalost vrlo primamljiv put da se upadne u gorenavedenu zamku.
 
Poslednja izmena:
Za muske ne znam,ali zenska me vazda izdala.Kad tad.I to na dosta podmukao nacin.
A inace slatke su medene dotjerane komunikativne emotivne empaticne,ali nikakve im tajne ne odavati
Ocinkarice vas sefu uvijek i vi cete izvuci deblji kraj.........
 
Hej cao. Opet ja.
Ne generalizujem i ne cuvam se toliko od riba, nema ni potrebe ali... pazi sad situaciju.
U pitanju je Riba. :) Druzile smo se na faksu neko vreme. Bas. Onda je ona nestajala. Nalazila bolje drustvo, citaj musko drustvo. Lokala alkohol, krala po marketima, menjala momke i pride zavrsila faks. Ja nisam, ali cu izuzetno da ga zavrsim, nije to bitno.
I sad ja, Bog me dao ljubaznu, ostvarim prijateljstvo sa bas finom curom starijom koja drzi firmu nase struke. Inace tesko se nalazi poso. I sad me zove ona da dodjem kod njih na strucnu praksu. Napominjem da je meni to prijateljstvo isto ko i svako drugo. Da stvarno nikad nisam lovila bitne njuske il nesto. Ne. Drugacije se i ne bih druzila sa nekim ko krade po marketu. I posto disko degenerik nije zavrsio ja zovem drugarice da vidim hoce li neka i da li je u mogucnosti. Povuci potegni posalje se poruka i ovoj mojoj Ribi i to preko nekog jer je Ri banka mene blokirala pitaj Boga zasto. I eto ga. Ode ona tamo i sve i svidja joj se. Nije mi se obratila da kaze hvala, brate za ovo. Ne. Nista. Ja ovo saznajem od druge strane.
Sta reci o ribicama. Ne padaju s neba takve ponude. Ali njima izgleda padaju. Sebi sam se u tanjir posrala. Ali vreme ide pa cemo videti...
 
Ribe vole da se izmigolje, a to ljudi ne vole.

Ribe dozvole drugima previše, i ljudi se uljuljkaju u ideju da mogu da rade sa njima šta hoće, i kad više ne mogu da izdrže pobegnu, a onaj drugi se pita šta se desilo, jer izgledalo je kao da je sve super i ok.
 
42558306_553689378420241_6936205873316364288_n.jpg
 
Poznajem gomilu riba, od deset možda dvije slične.
Šta znam, gledam na to kao i na svaki drugi znak, uvijek ima neki izuzetak
bio pozitivan ili negativan.
A da ih ljudi ne vole, ne vole ih.
E sad, valjda astrolozi znaju što.
 
Sa vec nekim zivotnim iskustvom pod krunom Ribe, mogu da pisem o ljudima sa kojima dolazim u dodir. Po nepisanom pravilu su to Skorpije, Rakovi, Ribe i Bikovi. Cak i primarna porodica mi je sacinjena od 3 Raka, Skorpije i Ribe, sto na neki nacin i donekle potvrdjuje ono da se sa njima slazem.U porodici smo imali i Devicu koja je citav zivot vodila borbu... hm... takoreci, sa nama, budalama.
Posto mi je ta Devica figura oca prakticno, ostala sam u filmu da su mi Device uvek na posebnom mestu, a cesto ih i oponasam.
Ostali znaci od mene beze kako ih noge nose.
Koliko god mi Skorpije bile blizu, nikad ih nisam licno izabrala za poznanike. One su mi prilazile jer su mislile da sam bolno usamljena.
Ne prihvataju da neko voli da bude sam, i mislim da me posmatraju kao jednu od njih, ali malo sakatu.
Rakove volim da zaobidjem jer mi je to bas patos koji ne mogu da podnesem, osecam da me dave cak i kad pricaju o svakodnevnim aktivnostima.
Ribe...
Zavisi od ostatka natala, naravno, ali... dogovarati se sa Ribama je kao kopati sam sebi jamu.
Nasmejala sam se slatko pojedinim opisima ovde, mada potvrdjujem da kad vam hitno treba ovaj neki primerak, i ako vam je to od zivotnog znacaja, dobro bi bilo sastaviti testament jer vam necemo doci. Nemoguce nas je dohvatiti, ne zna niko gde smo... a cesto ne znamo ni same gde smo.
Za cudo, nikad nigde nisam zakasnila, sam pojam kasnjenja mi izaziva tremor (mislim da je to uticaj vec pomenute Device); ali gde god mogu da se ne pojavim, velika je verovatnoca da i necu. :malav:
Kakve smo-takve smo.
 
Sa vec nekim zivotnim iskustvom pod krunom Ribe, mogu da pisem o ljudima sa kojima dolazim u dodir. Po nepisanom pravilu su to Skorpije, Rakovi, Ribe i Bikovi. Cak i primarna porodica mi je sacinjena od 3 Raka, Skorpije i Ribe, sto na neki nacin i donekle potvrdjuje ono da se sa njima slazem.U porodici smo imali i Devicu koja je citav zivot vodila borbu... hm... takoreci, sa nama, budalama.
Posto mi je ta Devica figura oca prakticno, ostala sam u filmu da su mi Device uvek na posebnom mestu, a cesto ih i oponasam.
Ostali znaci od mene beze kako ih noge nose.
Koliko god mi Skorpije bile blizu, nikad ih nisam licno izabrala za poznanike. One su mi prilazile jer su mislile da sam bolno usamljena.
Ne prihvataju da neko voli da bude sam, i mislim da me posmatraju kao jednu od njih, ali malo sakatu.
Rakove volim da zaobidjem jer mi je to bas patos koji ne mogu da podnesem, osecam da me dave cak i kad pricaju o svakodnevnim aktivnostima.
Ribe...
Zavisi od ostatka natala, naravno, ali... dogovarati se sa Ribama je kao kopati sam sebi jamu.
Nasmejala sam se slatko pojedinim opisima ovde, mada potvrdjujem da kad vam hitno treba ovaj neki primerak, i ako vam je to od zivotnog znacaja, dobro bi bilo sastaviti testament jer vam necemo doci. Nemoguce nas je dohvatiti, ne zna niko gde smo... a cesto ne znamo ni same gde smo.
Za cudo, nikad nigde nisam zakasnila, sam pojam kasnjenja mi izaziva tremor (mislim da je to uticaj vec pomenute Device); ali gde god mogu da se ne pojavim, velika je verovatnoca da i necu. :malav:
Kakve smo-takve smo.
Ribe?
Sta pricas ti.
Najbolje smo!
 

Back
Top