Ribe u horoskopu

emilya:
devica i riba....fatalna ljubav? ....6 meseci razlike izmedju ova dva znaka....
Fatalno pogubna!!!
Bar je za mene kao ribu bila!!! Bila sam 6 godina u vezi sa devicom....

catmouse.gif
 
cleopathra:
heheheehehe
negde sam citala da su ribe zaljubljene u nekog, onda kad mu kazu sve svoje bolesti, jer su ribe hipohondri!!!
:lol:

Lepo se kaze da kada hoces da sutnes Devicu, samo mu reci da imas neku bolest i vise ga neces moci dozvati :p

A plasim se da bi se Riba tek zalepila onda kada bi cula da je doticni bolestan!
 
Ja sam riba-rak u opšte nije istina da se ne snalazim. Ja se snalazim super imam puno društva i od svih am super prihvaćena jer uvek ću ti pomoći i dati pravi savet a pored toga sam i uvek vesela i raspoložena i najčešće zabavljam društvo. Za ljubav je istina dovoljno je da nekoga dva puta pogledam i on se zalepi za mene. Ali ja nikada nisam imala dečka zato što volim 4 godine jednoga raka koga ne smem ni da pogledam jer je on za mene poguban ali imam tek 17pa ima vremena.
 
Ako želite da osvojite osobu rođenu u znaku Ribe,čarobne reči su RAZUMEVANJE i TAKTIČNOST.
Ove osobe su izuzetno privlačne za suprotan pol.Mačtovite su,romantične ali i melanholične.Pored sebe moraju imati jake ličnosti,inteligentne i strastvene.Umeju da probude nežnost,simpatije i da se podvuku pod kožu suprotnom polu.Dovoljno je da učine dva dobra poteza u pravom trenutkukoji intuitivno pogode i osvojiće vas.
 
drbob:
Muškarci rođeni u znaku Ribe.Oni poseduju jednu od najdragocenijih vrlina:otvorenost.S druge strane,imaju i nešto što je teško spojivo sa muškim imidžom:istinsku osetljivost.To ih čini mekim,nežnim i strastvenim.Srećom,nikad nisu opterećeni shvatanjem da je ‚‚grubost‚‚ isto što i snaga.Njihova snaga građena je na drugačiji način.U ljubavi su veoma osetljivi,zbog toga im je često potrebna podrška i iskrena ljubav.

Ово је апсолутно тачно, мој муж је Риба, тако да преко њега, одлично познајем овај знак.
 
drbob:
Ako želite da osvojite osobu rođenu u znaku Ribe,čarobne reči su RAZUMEVANJE i TAKTIČNOST.
Ove osobe su izuzetno privlačne za suprotan pol.Mačtovite su,romantične ali i melanholične.Pored sebe moraju imati jake ličnosti,inteligentne i strastvene.Umeju da probude nežnost,simpatije i da se podvuku pod kožu suprotnom polu.Dovoljno je da učine dva dobra poteza u pravom trenutkukoji intuitivno pogode i osvojiće vas.

Ево и ово је 100% тачно.
 
Uspeh u poslu

Osobe ovog znaka su veliki humanisti sa razvijenom sposobnoshtju
da razumeju druge. Mashtovite su, pomalo nesigurne i veoma pozhrtvovane.
Uvek su spremne da pomognu drugima, vredne su, ali i neodluchne i
neumeshne u finansijskim pitanjima.
Veoma su kreativne, odlichne memorije, shto ih chini prikladnim za prosvetu,
jezike, literaturu, glumu. Veoma su naklonjene umetnosti, ali i medicini, dekoraterstvu,
psihologiji, publicistici.
Divni su saradnici, jer uvek misle i na tudje interese i retko im pada teshko da neshto
urade za druge.

Chasopis Nada iz 1990. godine
 
Bash mi je drago! :)

Ajmo malo o tome
kakvi ste bili kao deca..

Kako se setjate detinjstva? Shta vam najvishe
nedostaje iz tog perioda? Jeste li imali neki nadimak?

Imate li josh uvek drugove iz detinjstva?
Hajmo Ribe..

Postavila sam ovu istu raspravu i na temi o mom znaku,
nadam se da je i za vas ova tema inspirativna. ;)
 
Dete Riba

Na Ribu godine netje ostaviti nikakva trajna obelezhja. Uvek tje imati dechju, sanjalachku izmaglicu oko sebe. Uzhivatje u razonodama koje su daleko od svakodnevnih shema i rutine. Mashtoviti Neptunac tje vas stalno uvlachiti u svoje okeane smeha i nezhnih snova. Zahtevatje zdravu kolichinu pazhnje i razumevanja, moratje da bude primetjeno i ohrabreno, jer je nesigurno u svoje sposobnosti. Dajte mu je onoliko koliko mu je potrebno. Takodje tje zahtevati i trenutke privatnosti. Kada se onako misteriozno povuche, pustite ga. Verujte mu kada poche da pricha da je bio sa Marsovcem u letetjem tanjiru. Mozhda je bash tako i bilo.
Mogutje je da tje imati nedostatak odgovornosti. Razlog je u tome shto ima svoja sopstvena pravila. Ribe su veoma osetljiva deca. Strogost ih mozhe pogoditi do srca. Suze su takodje cheste. Nikada mu nemojte servirati hladnu, golu istinu grubo i netaktichno – to je suvishe brutalno.
 

Back
Top