Ribe u horoskopu

Jel znate da se kaze da PODZNAK - RIBA imaju ljudi koji su "stare duse " jer su prosli kroz sve reinkarnacijske puteve i ovo im je kako kazu poslednja ili predposlednja inkarnacija Zato su Ribe osobe koje se slabije snalaze u prakticnoj svakodnevnici jer im je na neki nacin zadatak u ovom zivotu da se oslobode prakticnog i , fizickog sveta i pripreme se za vise nivoe!
Nemojte me drzati za rec, ali sam cula da to posebno vazi za riba podznak ( moj slucaj ) . Valjda zato sto su vise svetovni ovi koji imaju Sunce u Ribama a prizeman , zemljani ili vatreni podzak!
 
Neptunijanka:
Jel znate da se kaze da PODZNAK - RIBA imaju ljudi koji su "stare duse " jer su prosli kroz sve reinkarnacijske puteve i ovo im je kako kazu poslednja ili predposlednja inkarnacija Zato su Ribe osobe koje se slabije snalaze u prakticnoj svakodnevnici jer im je na neki nacin zadatak u ovom zivotu da se oslobode prakticnog i , fizickog sveta i pripreme se za vise nivoe!
Nemojte me drzati za rec, ali sam cula da to posebno vazi za riba podznak ( moj slucaj ) . Valjda zato sto su vise svetovni ovi koji imaju Sunce u Ribama a prizeman , zemljani ili vatreni podzak!

meni je pretposlednja :roll::roll::roll::roll:

zato sto hocu da imam bar jedan zivot u kome cu biti zdrava, srecna, bogata i bez bolova:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:
 
Ona je idealna prilagođena domaćem životu.Nije ni toliko aktivna,ni toliko sposobna kao ostale žene,ali svojim duhovnim sposobnostima i svojom emocionalnalnošću,baca u senku i mnoge druge žene.Možda baš zato ona nema toliko uspeha kod muškaraca kojima je na prvom mestu lični komfor i snažna kuća.
Od svog doma napraviće udoban i miran kutak,međutim,često nema dovoljno snage da sve svoje ideje sprovede u delo.Iako žena rođena u ovom znaku može biti i,lepa i talentovana,i samopopustljiva,ona će najčešće ceo dan provesti u sanjarenju,samo zamišljajući zabave ili,što je mnogo opasnije po brak,erotske igre i senzualna zadovoljstva.Ovakva samopopustljivost može zaista biti pogubna.
Ponekad je zdravlje ovih žena delikatno i osetljivo i tada je potrebno uložiti mnogo volje,snage i strpljenja kako bi joj se povratio entuzijazam i optimizam.Ovi negativni aspekti njene prirode ne moraju se uvek pokazivati u tom intezitetu,a ako bude našla pravog i strpljivog čoveka,ona će biti draga,omiljena,simpatična i posvećena žena i mužu i deci.Neverovatno su odgovorne,i to ih čini pravim drugarima,u bukvalnom smislu reči.Prilagodljive su i vole da eksperimentišu,a njihov koncept seksa je divan.Daleko je od prosečnog.
 
putzaraj:
sanjalice,umetnici,kockari,narkomani,intuitivne su,osetljive...
pa jeste....porocni smo...da nisam alkoholicar bila bi narkoman!!! :lol:
jos kad bi nam kocka isla od ruke!!! ...salim se naravno...
cudne zverke, svaka riba na svoju stranu vuce - kao sto i izgleda nas znak, rastrzani smo na dve suprotne strane, pa sad koja kad prevagne!!! ....meni su uvek govorili da sam neuhvatljiva i da me covek ne moze uhvatiti ni za glavu ni za rep!!! :D
 
hehe ne kazu dzabe za ribe da su ljigave pa aj ih ti onda uhvati....za muske znam da su svalercineeeee jer vole lepo sto znaci lepe devojke kojima naravno ne mogu da odole...i sta jos...a da to vazi za sve ribe...kada im se neko svidi kao da ih magnetski dozovu i naravno sreca je na njihovoj starni,kao i u kocki koliko ja znam...
ko nema srece u ljubavi ima u kartama...za ribe to ne vazi
 
jao da sad me potseti na jednu drugaricu...ta je za godinu dana promenila njih .... pa ne znam im broj a i ne broji mi se ... a i flertovala je decku ispred ociju a dugo su zajedno nesto tad bili...a sad mi se cini da se malo skrasila mada nisam je dugo videla tako da ne znam da li je sve mirno...inace sa ribama povezuju necista posla :)
joooj pa jos nesto,moj bivsi je bio u podznaku riba muljator jedan,jao kad ga vidim u maju sta cu da mu radim :)
 
Ja sam u horoskopu riba i najveca mi je mana sto svoje probleme nikad ne delim sa drugima nego se gomilaju gomilaju zelim sve sama da resim,sto je nemoguce....Ne pricam nikom nista.Mutave ribe :) A da i to da ne zaboravim VELIKI sam emotivac.
 
... pa, mislim da vam je jasno da na osnovu samo suncevog znaka ne mozemo diskutovati o tome ko je hipohondar a ko ne.
Rakovi jesu osetljivi, ali ... da li su hipohondri, reci ce njihova natalna karta - svakog od njih pojedinacno.
 
Ne znam, ja nisam jer generalizacije izbegavam u sirokom luku.

Ono sto sam pisala da su Device hipohondri - evo, bicu cepidlaka do kraja :lol:
Mislila sam na karakteristiku tog znaka uopsteno, ali ne na suncev znak Devicu odnosno na neciji tzv "horoskopski znak".
Naravno da nece svi ljudi rodjeni izmedju 22.08. i 22.09. biti hipohondri ...
 

Back
Top