Ribe u horoskopu

Jedna riba (jako mi draga) me ugrizla za moj lavovski ego....
I trazila je da sve zaboravim.
Naravno da nisam pristala.Ali ona kao i sve druge ribe mi je cesto u glavi
I ne moze covjek da ih ne voli uprkos svemu.
Jer one se razumom i i intelektom ne daju objasniti....
Al za druzenje su dobre,za biznis nikako
Valjda sto se nijednim culom ne mogu uhvatiti.....:sad2:
 
Jedna riba (jako mi draga) me ugrizla za moj lavovski ego....
I trazila je da sve zaboravim.
Naravno da nisam pristala.Ali ona kao i sve druge ribe mi je cesto u glavi
I ne moze covjek da ih ne voli uprkos svemu.
Jer one se razumom i i intelektom ne daju objasniti....
Al za druzenje su dobre,za biznis nikako
Valjda sto se nijednim culom ne mogu uhvatiti.....:sad2:
Tek u kontaktu s Ribom shvatim da neko na ovom svetu ima dušu.
Ribe ne smetaju nama nabijenima vatrom, jer nisu raspoložene za takmičenje i ne iritiraju.
 
Tek u kontaktu s Ribom shvatim da neko na ovom svetu ima dušu.
Ribe ne smetaju nama nabijenima vatrom, jer nisu raspoložene za takmičenje i ne iritiraju.

Hm, Pajseri... Nisam upoznao puno ljudi rođenih u ovom znaku, nema ih u mojoj okolini godinama, bilo ih je dosta kad sam bio mali. Tad su mi bar četiri najbliža druga bili rođeni u tom znaku. I svaki me zahebo. :mrgreen: Ali ne ljutim se, em smo bili deca, em nisam razumeo takav sklop ličnosti, a i sam sam poprimio neke njihove karakteristike, pa ljudi često misle da sam pajser.
Meni vatra godi, osećam se živo pored nje. Nego me nekad pomalo vazduh iritira, ne možeš ga vezati i baciti u škorpionske dubine, a zemlja mi bude boooriiing, sem ajde Devica.

@ Tanatos : Poradi malo na smanjenju kvaliteta postova, ne mogu da ti dam toliko reputacija. :)

@ Agatha : Jako kul avatar. :)
 
Hm, Pajseri... Nisam upoznao puno ljudi rođenih u ovom znaku, nema ih u mojoj okolini godinama, bilo ih je dosta kad sam bio mali. Tad su mi bar četiri najbliža druga bili rođeni u tom znaku. I svaki me zahebo. :mrgreen: Ali ne ljutim se, em smo bili deca, em nisam razumeo takav sklop ličnosti, a i sam sam poprimio neke njihove karakteristike, pa ljudi često misle da sam pajser.
Meni vatra godi, osećam se živo pored nje. Nego me nekad pomalo vazduh iritira, ne možeš ga vezati i baciti u škorpionske dubine, a zemlja mi bude boooriiing, sem ajde Devica.

@ Tanatos : Poradi malo na smanjenju kvaliteta postova, ne mogu da ti dam toliko reputacija. :)

@ Agatha : Jako kul avatar. :)
Blagodarim

attachment.php



evo mog omiljenog Ribca
Mark je težak drkadžija i briljantan umetnik
bila sam mu na koncertu
posle svirke smo ga videli u holu i radosno povikali - Markiiiiii
a on nam pokazao Roge
još smo i dobro prošli
 
Poslednja izmena:
Hm, Pajseri... Nisam upoznao puno ljudi rođenih u ovom znaku, nema ih u mojoj okolini godinama, bilo ih je dosta kad sam bio mali. Tad su mi bar četiri najbliža druga bili rođeni u tom znaku. I svaki me zahebo. :mrgreen: Ali ne ljutim se, em smo bili deca, em nisam razumeo takav sklop ličnosti, a i sam sam poprimio neke njihove karakteristike, pa ljudi često misle da sam pajser.
Meni vatra godi, osećam se živo pored nje. Nego me nekad pomalo vazduh iritira, ne možeš ga vezati i baciti u škorpionske dubine, a zemlja mi bude boooriiing, sem ajde Devica.
Volim "vazduhe" da gledam i slušam ponekad, ali im ne dozvoljavam da mi priđu jako blizu. Nisu oni za moj svet, a ja bih volela da sam za njihov ali nisam. Moj život nije tako "tečan".

Riba znam mnogo i uvek su u meni izazivali oduševljenje. Kad bolje razmislim...ja se krećem u vodenim krugovima. :D
 
@ Tanatos : Poradi malo na smanjenju kvaliteta postova, ne mogu da ti dam toliko reputacija. :)
Ма опуштено бураз, ја ћу наставити да грувам са квалитетним текстовима, квалитетном музиком, ти уживај у њима и не брини за дефицит репутација, мене боли дућко за репутације, нису ми битне.
 
@ Kobac :

Ja bih bio ok sa vazduhom, da me devojke rođene u vazdušnim znacima ne privlače koliko me privlače. Barem 80-90 % devojaka rođenih u vazdušnim znacima koje znam su me jako fizički privlačile, odmah ih primetim, ali smo potpuno suprotni. Što ti kažeš, njima je život tečan, laganica, tako ga posmatraju, ja sam navikao da gledam na život ozbiljnije. Ne mogu da im budem non stop zabavljač, jer sam flegma po karakteru. A i sa njima ću s vremenom naučiti.
Vatreni znaci - drugarice, vazdušni - simpatije, vodeni - drugovi, zemlja - poznanici. :mrgreen:

@ Agatha : Na telefonu sam, pa ne mogu da vidim koji Mark je u pitanju.
Baš razmišljam o jugoslovenskim rok Ribama : pored Milića Vukašinovića setio sam se samo još Vd-a iz Šarla Akrobate. A u stranom roku ih ima koliko hoćeš.
Pada mi na pamet i Dušan Gerzić Gera, slikar, ne znam kad je Čavke iz El Orga rođen, meni je on izgledao kao tipična Riba.

@ Tanatos :

Primljeno k znanju.
 
Da dodam da je ova moja u podznaku bik.
Ali i jedna sa podznakom djevice mi je jako draga
Valjda zato sto mi je mjesec u djevici.Mada taj zemljani znak najmanje kontam......Ali postujem taj mir koji imaju u sebi.....
Moj bliznacki ratio uvijek zahtijeva objasnjenje.......
 
Poslednja izmena:
Gera i Čavke su moji dobri drugovi
Gera je bio Riba Lav a Čavke Jarac Ovan

- - - - - - - - - -

ANTON IZ BREJKERSA JE RIBA
Riba Vaga
Jedan od najboljih naših gitarista i diiiivna osoba

Imam iskreno divljenje ka tome koliko inteligentnih, interesantnij i kreativnih ljudi ima u tvojoj generaciji.

Mislio sam da je Anton Lav ko Cane. Deluje mi kao jako normalan čovek.

Da li možda znaš šta je u horoskopu Vesna Vrandečić iz grupe Xenia i šta su bile sestre Mijatović?
 
Imam iskreno divljenje ka tome koliko inteligentnih, interesantnij i kreativnih ljudi ima u tvojoj generaciji.

Mislio sam da je Anton Lav ko Cane. Deluje mi kao jako normalan čovek.

Da li možda znaš šta je u horoskopu Vesna Vrandečić iz grupe Xenia i šta su bile sestre Mijatović?

To je raspon generacija od 60-tog do 70-tog
Znala sam samo Maju
Ona je bila Bik
Kad sam je upoznala ćale joj bio predsednik SFRJ prvi posle Tita
A ona se zezala i vilenela sa nama po rokerskim i hipi mestima
Mali je tad bio BG u smislu da smo se svi koji smo u sličnom fazonu znali i družili
I pola ih je umrlo
I Čavke i Gera i sestre Mijatović, i Milan i Pečer i Vd
Imnogi drugi
We sold our sous for Rock 'n' roll
 
Mislim da i u vašim generacijama ima jednako kvalitetnih ljudi
Mnogi od njih nisu došli do izražaja zbog prokletog vremena u kom su se rodili i žive
Lako je nama bilo da stvaramo avangardu srećnih osamdesetih

Mila moja toliko ima kvalitetnih umova i u nasim generacijama,ali ovo tesko vrijeme
je uspavalo sve njihove kreativne potencijale.Dok neki bezveznjakovici trose resurse
i sve pogodnosti namijenjene nama.Mnogo dugo sve to traje i zato je tesko,pretesko ponekad.
 
To je raspon generacija od 60-tog do 70-tog
Znala sam samo Maju
Ona je bila Bik
Kad sam je upoznala ćale joj bio predsednik SFRJ prvi posle Tita
A ona se zezala i vilenela sa nama po rokerskim i hipi mestima
Mali je tad bio BG u smislu da smo se svi koji smo u sličnom fazonu znali i družili
I pola ih je umrlo
I Čavke i Gera i sestre Mijatović, i Milan i Pečer i Vd
Imnogi drugi
We sold our sous for Rock 'n' roll

Šta misliš o ocu Arseniju Jovanoviću?
 
Pa plezi se kolko oces, to je istina :plez: ...jos jedna tuzna istina je da nemate dovoljno ljubavi da radite na svojim slabostima, nego su normalno svi drugi pogresni, do vas nije nista ;)

A o nekoj trezvenosti, logici i zdravom razumu da ne pricamo xD
 

Back
Top