Ribe u horoskopu

Ја нити плачем , нити лажем и презирем људе које лажу.
Мада , Риба те увек ухвати у лажи...све сазнамо пре или касније ,а онда када те бацимо у вир ни бог ти неће помоћи ... ;)
 
Poslednja izmena:
Ја нити плачем , нити лажем и презирем људе које лажу.
Мада , Риба те увек ухвати у лажи... ;)
Koliko se sećam, tebi je Mesec u Ovnu. Tako da je razumljivo što ne lažeš. Kod ljudi sa ovim Mo se najčešće sve vidi na licu, nema načina da slažu. Jer, Mesec je lice.
Ribe svakako jesu prva asocijacija za laž i lopovluk u astrologiji.
 
Заправо ја могу да слажем све људе око себе (имам то хладно лице) , јер имам страховиту моћ убеђивања ,али то обично не радим ,јер сам поштен ,а данас су поштени глупи људи. Ето тако...
 
Ја нити плачем , нити лажем и презирем људе које лажу.
Мада , Риба те увек ухвати у лажи...све сазнамо пре или касније ,а онда када те бацимо у вир ни бог ти неће помоћи ... ;)

ok,sad vec postaje smesno.

- - - - - - - - - -

Koliko se sećam, tebi je Mesec u Ovnu. Tako da je razumljivo što ne lažeš. Kod ljudi sa ovim Mo se najčešće sve vidi na licu, nema načina da slažu. Jer, Mesec je lice.
Ribe svakako jesu prva asocijacija za laž i lopovluk u astrologiji.

Sa dobrim razlogom.
 
Људи генерално имају тендицију да подцене Рибе као знак...и већина људи не зна како наш мозак заправо функционише...нити ће икада сазнати...
 
Ја нити плачем , нити лажем и презирем људе које лажу.
Мада , Риба те увек ухвати у лажи...све сазнамо пре или касније ,а онда када те бацимо у вир ни бог ти неће помоћи ... ;)

Da ali i to samo vasa masta -ribe jelte :lol:
sa druge strane,zavisi i koliko je ovaj znak izrazen kod tebe licno,
jer svakako po tvom pisanju (ako je istinito :lol: ) nemas izrazen ovaj znak

- - - - - - - - - -

Људи генерално имају тендицију да подцене Рибе као знак...и већина људи не зна како наш мозак заправо функционише...

a zasto bi neko lupao glavom da i shvati kad ne znate ni vi sami?
 
Evo jedne Ribice prave - Miroljub Petrović: So0Sa u Ribama, Me u Ribama, Ve u Vodoliji, Mars u Devici, Mesec u Škorpiji kraj Neptuna. :mrgreen:

b4af0ffa801d4202b5c0527c3fc31ab9.jpg
 
Меркур у Рибама? Венера у Водолији? Срце и мозак заменили места...хахаха...:hahaha:
Е , то онда много тога објашањава за Љупчета...:hahaha:

ПС: Немојте да вас чује. За њега је ово сатанско оргијање. :hahaha::D
 
Poslednja izmena:

Posmatram talent da ubijem vreme i vidim krupne oči i majicu na pruge.

Sunce stepen Riba (12) trigon Jupiter Škorpija, Venera Vodolija (1).

Tako samo Riba može da peva i ovo je izuzetno tipičan predstavnik znaka Riba.

Pesma koju peva se prevodi kao ''Uspavanka'' (Lullaby).
 
Poslednja izmena:
И после Рибе лажови... how yes no... :rtfm:
51e2e8b49e5c563609c0b89e92912e11.jpg

laz.jpg



Интересатно мени сви доминантни знакови говоре истину и није ни чудо што сам човек од речи. ;)
 
Ok, ali to svakakve budale pišu, zašto misliš da ovo ima veze sa životom? Zato što ti se tako sviđa.
Tako sam negde videla da prodaju majice na kojima piše da je Ovan zemljani znak, ili Vodolija da je vodeni, ili da je Škorpija rođeni umetnik. Koješta...
Ribe i Device su mućkaroši prve klase, džabe tvoje branjenje Ribica.
 
Poslednja izmena:

Back
Top