Uništavanje ekološki čiste sredine u Srbiji

00 Chief Parish

Zainteresovan član
Poruka
480
Ljudi, sta je bre ovo pa zar niko nece da reaguje? Uništavaju nam prirodu u Srbiji, tj.još ono nešto malo čiste sredine što nam je ostalo.
Nakon bombi, sada nam dolaze kapitalisti, ,,usrećitelji’’ koji će da nam donesu ko zna šta ... lep život, kako da ne! Kao što su i u Aziju doneli.
E sad hoće da naprave rudnik nikla kod Topole, a plus još prave i put pored Porodice bistrih potoka. Ima skroz da nas unište.
Treba da se osvestimo i da ne mislimo samo na svoje guzice već i na generacije koje će doći nakon nas.

Ja sam pre pisao ministarstvu zaštite životne sredine kad je bila frka oko Porodice bistrih potoka, znajući da je slaba vajda od toga. I bio sam u pravu, nisu me ni odgovora udostojili. Ko zna kakve su tu mutne radnje u pitanju. Ovde su svi političari korumpirani. Verovatno i ministar.
 
00 Chief Parish:
Ljudi, sta je bre ovo pa zar niko nece da reaguje? Uništavaju nam prirodu u Srbiji, tj.još ono nešto malo čiste sredine što nam je ostalo.
Nakon bombi, sada nam dolaze kapitalisti, ,,usrećitelji’’ koji će da nam donesu ko zna šta ... lep život, kako da ne! Kao što su i u Aziju doneli.
E sad hoće da naprave rudnik nikla kod Topole, a plus još prave i put pored Porodice bistrih potoka. Ima skroz da nas unište.
Treba da se osvestimo i da ne mislimo samo na svoje guzice već i na generacije koje će doći nakon nas.

Ja sam pre pisao ministarstvu zaštite životne sredine kad je bila frka oko Porodice bistrih potoka, znajući da je slaba vajda od toga. I bio sam u pravu, nisu me ni odgovora udostojili. Ko zna kakve su tu mutne radnje u pitanju. Ovde su svi političari korumpirani. Verovatno i ministar.

Све си у праву, али шта нам је чинити, ГДЕ и КАКО!
По мом мишљењу ПОЛУГА ЗЛА - ЈЕ НАДЛЕЖНИ МИНИСТАР !
 
Postoji jedno pravilo u ovom novom talasu opste gradnje: ako vidis lepo mesto, ti tu nesto sagradi. Ruse se jako stari objekti da bi se digla zgrada sa kvadratima i naravno, lokalima. Nedostatak osecaja kod novih graditelja je nedopustiv. U Cacku pokusavaju da dignu autoput sa cetiri trake preko parka u koji je prosle godine ulozeno 400.000 E, preko instituta za vocarstvo koji je cuven i cija zgrada spada u jednu od najlepsih u gradu. Put nastavlja preko gradskih bazena i tik uz osnovnu skolu. Neko mrzi svoju zemlju a neko mrzi sve sto je lepo u njoj. Neznanje, ambicija i novac samo ovde idu ruku pod ruku.
 

Back
Top