pre i posle ...

Јел то оно:''Имам стрије по стомаку, груди су ми одвисиле, целулит на дупету би требало да ми малко стешете и да ми затегнете боре, напумпате сисе, надоградите нокте, косу и мозак...па да се народ весели!?'' :lol:
 
al pazi to je kao normalno , razbastinjene gospoje u poodmakloj fazi zivota , tim strucnjaka koji je verovatno na svercu benzina i cigara po pijacama zaradio one skalamerije sa laserima , koje je ovo mesto gde zivimo...
 
Baš mi nije jasno kako neka može 'ladno da gleda u kameru i zna da je gleda pola zemlje (uh sad bi BK mogla da pljucne neku kintu, ja im baš nahvali gledanost :lol: )i priča kako joj se na sebi ne svidjaju nos, uši, kosa, naravno stomak i grudi, podrazumevaju se usne, a pride butine i podočnjaci. Pa je8ote, jel' ima nešto što ti se svidja...mogao bi Panjković u svoj ''ekspertski tim'' da uvede i nekog psihologa-psihoterapeuta npr. on bi garant imao najviše posla :?
 
Ideja za emisiju je dobra... Hoces da se sredis od glave do pete, cisto sebi da priustis neku veliku promenu... Sto da ne?
Ali oni sta rade od onih zena je ocaj, stvarno... Jedna je licila na pravu ulicarku... :? A da ne pricam sto im samo mane nalaze...
 
Sasha85:
Ideja za emisiju je dobra... Hoces da se sredis od glave do pete, cisto sebi da priustis neku veliku promenu... Sto da ne?
Ali oni sta rade od onih zena je ocaj, stvarno... Jedna je licila na pravu ulicarku... :? A da ne pricam sto im samo mane nalaze...
...da kao svaka ima neodgovarajuću boju kose i iskrzane krajeve...
 
ideja proistekla iz slichne emisije na mtv...samo shto je ovo machji kashalj...na mtv ih mikere da liche na poznate lichnosti....ja bi teo da budem ko marlon brando...bolest,degradacija...a sve u cilju sputavanja misli...znachi eve vam droga eve vam sex kakav otjete samo se nemojte buniti shto smo u iraq pobili nolko ljudi........zhiveo sir!
 
A jel' neko gledao kada su jednoj zeni u nekim 50-im godinama kosu ofarbali u zuto, odnosno rekli su u biser plavo :shock: :lol: :lol: ... Kad su joj namestili ciroki frizuru, pustili su je pred rodbinu... i unuka (oko 3 god) je pocela da place uplaseno kada je videla baku, naravno da je odmah ubacen neki drugi kadar :lol: :shock: ...
 
Ideja i nije losa, ali realizacija najcesce jeste. Voditelj mi ide na nerve! Pitam se samo kako posle te zene odrzavaju novo telo, frizuru, figuru. Sve je to lepo kad te frizer ofarba i osisa "po najnovijoj svetskoj modi", ali meni one izgledaju kao da ce propustiti vec prvu priliku da se ponovo ofarbaju. Za one hirurske intervenicije da ne govorim. Zar ce stvarno neka domacica za 5 godina imati x hiljada evra da popravi grudi, ili da odradi neko slicno odrzavanje?
 
nije onaj fini gospodin samo voditelj vec promoter-uvaljivac usluga svoje akademije i prateceg sazvezdja firmica koje laserima i silikonima budze...a posle ce biti posle ili ce im i deca preneti takav dnk mozda ako disk sa podatcima metu u sky plejer ...
 

Back
Top