kako zaraditi preko svog web sajta?

Pa ok, jeste to fino ne kažem ali veoma olakšavajuću okolnost ima što je fraza veoma specifična, štaviše čak i jedina. Druga stvar je što SEO plugin ZA WordPress radi sam po sebi posao pa nije bilo potrebe izmišljati toplu vodu. Svaki sajt ima neku odredjenu reč ili frazu po kojoj je uvek prvi ili medju prvima na Google stranicama. Koliko vidim sajt ima samo 3 backlink-a a pod pojam RAČUNOVODSTVA ili RAČUNOVODSTVO nije ni blizu prvog mesta, tako da to i nije bas SEO za primer. A i probaj da uradis SEO za ključnu reč ART recimo, pa da vidiš koliko muke i rada ti treba samo da bi se pojavio na prve tri stranice.
 
Neće ga odbiti ako je sajt na engleskom a za Adsense ,ne znam šta je problem oni primaju gotovo sve ali mora se igra po pravilima .Najlakši način je da se napravi blog na Blogeru i onda izvrši prijava na Adsense.

adsense prima sajtove na engleskom brze neko na drugim jezicima :)

Treba da ima Privacy Policy,TOS kvalitetan sadrzaj i pravi domen

Na subdomenima adsense ne radi- ne prikazuju se reklame

Moj nacin je 100% proveren i jos laksi ;)
 
adsense prima sajtove na engleskom brze neko na drugim jezicima :)

Treba da ima Privacy Policy,TOS kvalitetan sadrzaj i pravi domen

Na subdomenima adsense ne radi- ne prikazuju se reklame

Moj nacin je 100% proveren i jos laksi ;)


Ja sam napisao za Chitiku za engleski jer su mene odbili.Što se tiče Adsense ,moj prvi blog je bio na srpskom jeziku a odobrili su mi nalog za manje od 24 sata a Polisu privatnosti nisam imao najmanje šest sedam mjeseci ne što nisam htio da je stavim već što nisam znao šta je to i da treba.
Najveći problem je što se ljudi zajebavaju ,klikću na svoje reklame ,plaćaju za sumnjiv saobraćaj a Gugl to ne dozvoljava i lako banuje .
I još nešto jako je teško zaraditi novac na internetu kao i svuda ,ne postoji laka zarada
 
Najbolje i jedino ispravno je da sajt bude ALAT pomocu kojeg ce se zaraditi novac.
U prevodu, NE MOZE se zaraditi iz sobe i fotelje.
Oni koji to uspeju su samo potvrda pravila da ne moze, jer su vise anomalija tog pravila.
Google oglasi, kliktanje i razni drugi nacini su smao gubljenje vre,mena na gluposti.
Pravite sajtove, radite promocije, predstavljajte firme, subjete, proizvode.

Zaboravite pare preko noci, s neba.......
 

Back
Top