ĐOKOVIĆ: Vanja Udovičić je izuzetan, a Vučić veoma sposoban

Са овим момком нешто озбиљно није у реду у задње време.

Угасио га је ако до сада није схватио да он као спортиста може и треба да се залаже за Србију, али не сме се мешати у унутрашњу политику и заузимати стране.

Или бар не треба јавно да износи своја мишљења и симпатије.
 
tekst je ko ga je srocio novinarsko dno, ali konacno ko smo mi da sudimo kako ce neko da se uvlaci ili ne vlastima... svako od vas bi isto uradio da su mu ovde ugrozene investicije... konacno ne moze svako biti kusta pa da im lepo da kulturni odyebaus... zato je on coek iz domena kulture a nole sportista...

Мора мало и по сапун да се сагне... Повремено, све је то део шоуа.
 
Мора мало и по сапун да се сагне... Повремено, све је то део шоуа.

pa sta fali radio je sa botom isto... samo je za razliku od mnogih osetio kad ce zuti da padnu pa se pravio englez...ovo ne sluti na dobro, mora da zna nesto sto mi ovde ne znamo kakvo nam se jednoumlje sprema.
 
To Noleeee, jbi glupe patriote!!! :super:

- - - - - - - - - -

tekst je ko ga je srocio novinarsko dno, ali konacno ko smo mi da sudimo kako ce neko da se uvlaci ili ne vlastima... svako od vas bi isto uradio da su mu ovde ugrozene investicije... konacno ne moze svako biti kusta pa da im lepo da kulturni odyebaus... zato je on coek iz domena kulture a nole sportista...

Kojoj vlasti u istoriji vlasti je to Kusta dao kulturni odjebus, i nije joj se skroz uvukao? :lol:
 
ovoj bate... dao kad su ga vozali ko majmuna za njegove pare a obecavali mu kule i gradove... inace da znas kaki su narodnjaci pirotjanci na parama zabrinuo bi se zestoko...

Ok, to je prva srpska vlast kojoj je dao odjeb, i to samo zato sto ima Mileta koji ce da mu daje pare :cepanje:

Kamo lepe srece da su narodnjaci pirocanci na parama, sve to isti krac deli radna mesta i ostale gluposti svima.
 
Ok, to je prva srpska vlast kojoj je dao odjeb, i to samo zato sto ima Mileta koji ce da mu daje pare :cepanje:

Kamo lepe srece da su narodnjaci pirocanci na parama, sve to isti krac deli radna mesta i ostale gluposti svima.

kami nemas pojma... za kulturu se nikad ne spominje novac vec se spominje projekat... a kad projekat zazivi onda se sredjuju te formalnosti. tako se radi u kulturnom svetu i tako radi kusta. za razliku od mnogih koji samo otimaju od drzave on i ulaze i po tome je neko prema kome se treba odnositi sa postovanjem...ali narodnjaci su sline u dushi i da mi je neko rekao da ce putevi pozeleti zutih, smejao bi se...ali je bas tako.
 
Pa on se nije pitao ni kada je nabavljao kuče, a kamoli da sme da bekne bez odobrenja...

Pa to kazem.
Iza njega stoje mastermindovi u liku tatka i strike.
Secam se kad su u KG-u hteli pola Velikog parka da sruse i da daju Djokovicima dzabe zemljiste kako bi izgradili neku akademiju i uzimali lovu napaljenim klincima.
Na kraju su, posle protesta, ipak morali da se zadovolje kafeom u centru, koji je u pocetku bio atrakcija, ali je ubrzo pukao i sad je zatvoren.

Da ne pricam kako im je Djido poklonio zemljiste u BG-u ili kako je Srki hteo da sedne u fotelju predsednika TSS-a...
 
kami nemas pojma... za kulturu se nikad ne spominje novac vec se spominje projekat... a kad projekat zazivi onda se sredjuju te formalnosti. tako se radi u kulturnom svetu i tako radi kusta. za razliku od mnogih koji samo otimaju od drzave on i ulaze i po tome je neko prema kome se treba odnositi sa postovanjem...ali narodnjaci su sline u dushi i da mi je neko rekao da ce putevi pozeleti zutih, smejao bi se...ali je bas tako.

Znam, to su te fore i forice:mrgreen:
 

Back
Top