OGNJEN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
da da dragi moji --- on se krije medju vama ,,,
ognjen sa pinka ---
uskoro saznajem pod kojim nickom se krije ,,, ali moderatoru da znaš nikome neću otkriti --znam KAŽNJIVO !!!!!! --- dakle ..... samo sam ga nanjušila tu negde
 
ma BRE ništa bitno ;;; kao da su ostale teme od presudnog značaja ,,,, čisto da znate šta pričate ,,,,, psssssssst ognjen vreba i traži ideje ---možda se pojavimo na pinku ??? ,,, obrati pažnju
 
POP Mare:
:D
E da ti znas koga sve ovde ima...

Inace bila mi je sestra na promociji Flamingosa i evo donela dva diska :lol:
E a vi ne znate ko mi je sestra 8)


ja znam ...čim sam provalila ognjena ,,,saću i tvoju sestru ,,a onda saznamo i ko si ti ,,, i onda tebe bude blam ,,,,, ...sestra ti je -- ona igračica sa tamnijom kosom ,,jel da ---pa jeste čim je dobila cd --a lovu --jel joj platili nešto ,,jel mogu i ja da igram u sledećem spotu
 
ja mislim da ovde ponižava žene ,,ako je to taj ,,,, ako nije izvinte molim vas ,,,ali odalo ga nešto u emisiji --- ma nisam sigurna --tako mi se javilo ...pa znate valjda da mene zovu vidovita avesic
 
avesic:
POP Mare:
:D
E da ti znas koga sve ovde ima...

Inace bila mi je sestra na promociji Flamingosa i evo donela dva diska :lol:
E a vi ne znate ko mi je sestra 8)


ja znam ...čim sam provalila ognjena ,,,saću i tvoju sestru ,,a onda saznamo i ko si ti ,,, i onda tebe bude blam ,,,,, ...sestra ti je -- ona igračica sa tamnijom kosom ,,jel da ---pa jeste čim je dobila cd --a lovu --jel joj platili nešto ,,jel mogu i ja da igram u sledećem spotu
Ma nije ta :lol:
 
hanibal mislim da si dobra za početak ;;;; dakle na koga ste navaljivali ali bezuspešno ,,,,, ---jel ima nekog bez identiteta ... npr ,,mene zna hani ,beti ,lav ---- ajde da vidimo KO VAS ZNA ???? lako ćemo utvrditi koga niko ne zna ----TAJ JE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top