Interesantno, da?

meni je oduvek mirisalo na to

bezbroj primera iz života sam imao gde je brat (naročito mlađi) bukvalno zaljubljen u starijeg

Naravno, oženi se on..ide život..ali, takve likove kasnije viidš na utakmicama kako se grle sa drugarima, pljeskaju po dupetima samo tako.

Ali imaju "pokriće" ..žena deca i to.

I danas tvrdim da (naročito na Balkanu) sva ta izrazito muška društva (navijači, bajkeri, bluzeri, metalci, pivopije, blejači...)- nisu izrazio muška društve BEZ razloga.

Da podvučem - nemam ništa sproću, nek se druži ko sa kim hoće

Ali, ta ista društva su (o paradoksa) i najagresivnija, kada treba da se osuđuju upravo homosi.

Zašto?

Projekcija....? Potiskivanja..?

Da li su to besni na ono u sebi o čemu tekst piše? Verovatno.
 
To sto je mladji brat zaljubljen u starijeg ne mora da bide nuzno seksualne prirode, poznato je da mladji siblinzi idealizuju starije i gledaju u njih kao u boga.

A ovo za navijacke grupe i te primere sto si naveo, nisi daleko od pameti.
 
To sto je mladji brat zaljubljen u starijeg ne mora da bide nuzno seksualne prirode, poznato je da mladji siblinzi idealizuju starije i gledaju u njih kao u boga.

pa eto, u kontekstu istraživanja sa linka.

A ovo za navijacke grupe i te primere sto si naveo, nisi daleko od pameti.

naravno da nisam

ma sve to izopacheno ko i tvoji izgooglani textovi :roll:
fakju bre

šta ti očekuješ da živimo van sveta i vesti i događaja, novih saznanja?
pročitam vest, učini mi se interesantnim i podelim da pričamo o tome, kao što radim i sa drugarima uživo.
I šta sad tebi tu smeta?

.............
 
shta znam ranjeni, glupave mi te instant vesti

- - - - - - - - - -

smuckaj i prospi

- - - - - - - - - -

pshenicu zasadi :lol:

ja ne gledam tako.

Kod nas postoji VELIKI paradoks (kao što rekoh) da su najagresivniji likovi prema homosekusalcima, UPRAVO oni koji imaju najveće predispozicije da i sami to budu.

Homofobija je reč, opšte mesto..ali prosečan huligan nema pojma šta to zapravo znači i rado će uzeti močugu da njom omlati neku devojku, da dokaže svojim drugarima (ili starijem bratu) da se NE BOJI pedera.

Volim što ovakve treš novine polako ubacuju u mozgove glupe mase upravo tog crva.

Zato sam i smtrao da je važno da to potiskivanje i taj podsvesni konflikt prokomentarišete, kako vi to vidite.
 
Ма да, мушкарци су тако склонији да буду содомисти, ако у домаћинству чувају козе.
И да, са сваком следећом козом за трећину се повећава склоност ка содомији. Домаћинство са 4 козе, у породици има барем једног содомисту.

Исто је и са дендрофилијом, те се може тврдити да је мушкарац који има воћњак дендрофил.
 
Poslednja izmena:
ja ne gledam tako.

Kod nas postoji VELIKI paradoks (kao što rekoh) da su najagresivniji likovi prema homosekusalcima, UPRAVO oni koji imaju najveće predispozicije da i sami to budu.


Homofobija je reč, opšte mesto..ali prosečan huligan nema pojma šta to zapravo znači i rado će uzeti močugu da njom omlati neku devojku, da dokaže svojim drugarima (ili starijem bratu) da se NE BOJI pedera.

Volim što ovakve treš novine polako ubacuju u mozgove glupe mase upravo tog crva.

Zato sam i smtrao da je važno da to potiskivanje i taj podsvesni konflikt prokomentarišete, kako vi to vidite.

slazem se u potpunosti sa tim.
ali na glupe mase josh gluplje novine teshko da ce imati ikakvo dejstvo..
mislim da ih samo podstichu na novi hejt i nasilje...
nema nabedjenima pomoci dok ne osete ,, pa necu dalje...
 
Ма да, мушкарци су тако склонији да буду содомисти, ако у домаћинству чувају козе.
И да, са сваком следећом козом за трећину се повећава склоност ка содомији. Домаћинство са 4 козе, у породици има барем једног содомисту.

Исто је и са дендрофилијом, те се може тврдити да је мушкарац који има воћњак дендрофил.

ostavi bre koze na miru :rtfm:
 

Back
Top