Gadim se

Svinjska_radost

Primećen član
Poruka
593
Čega se sve gnušate u vašim tinejdžerskim životima?

Ja se gadim nepoznatog poljupca i tuđe pljuvačke, pogotovo ako je nepoznata. Uspaničim se i pobegnem kada neko nepoznat/manje poznat poželi da ispolji ovakav vid nežnosti. Na primer, sestra moje babe.
 
Ја обожавам када риба пуши.
Наговорила ме је да повуче па да ме пољуби са димом у устима, први, други пут било одвратно, после сам се навук’о.
 
ИДЕМООО Фарма, Пећина, Село, Њива, а одмах после тога, Зоолошки врт, Логор, Рудник..
Каква амбициозна идеја да се повећа гледаност. :D
 
Ја обожавам када риба пуши.
Наговорила ме је да повуче па да ме пољуби са димом у устима, први, други пут било одвратно, после сам се навук’о.

Eto kako žena zna da loše utiče na čoveka. Papučaru :P


ИДЕМООО Фарма, Пећина, Село, Њива, а одмах после тога, Зоолошки врт, Логор, Рудник..
Каква амбициозна идеја да се повећа гледаност. :D

Nadam se da znaš odakle je uopšte došao naziv za Farmu... pa i za Velikog brata.
 
Ja se gadim nadimljenog jezika, kako bih to slikovito rekao... kad je likuša pušač pa je poljubac govnjiv tako da je u stvari bolje govno da sam poljubio.
Isto razmisljamo. Steta sto ne mogu da ti dam repku.
Farma, ma čitava Pinkova televizijska kuća :dash:

Ne kapiram zasto iko danas gleda televiziju? Kad pocnu da smaraju sa reklamama ja samo ugasim tv,nemam uopste zivaca da cekam. Isto tako i sa sajtovima kad pocnu da smaraju sa reklamama ja samo iskljucim i vise ne dolazim na sajt.
 
Isto razmisljamo. Steta sto ne mogu da ti dam repku.


Ne kapiram zasto iko danas gleda televiziju? Kad pocnu da smaraju sa reklamama ja samo ugasim tv,nemam uopste zivaca da cekam. Isto tako i sa sajtovima kad pocnu da smaraju sa reklamama ja samo iskljucim i vise ne dolazim na sajt.

:eek:

A ja baš mrzim kad u sred dobre reklame puste tamo neki film! :ljutko:

Ja TV-u ne prilazim, ali mi majka draga 24 sata gleda Farmu, muko moja :neutral:
 

Back
Top