čitanje

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
dječaci - koju od djevojčica uvjek redovito obavezno čitate na forumu ?
djevojčice - koje od dječaka uvjek redovito obavezno čitate na forumu ?
hvala
 
dječaci - koju od djevojčica uvjek redovito obavezno čitate na forumu ?
djevojčice - koje od dječaka uvjek redovito obavezno čitate na forumu ?
hvala

ja ne citam ovu modernu pevacicu ili kako bese, a sad je promenjen nick, i nemam pojma, znaci, ne citam je uopste.
ostale citam. e sad, neke bas sa znatizeljom citam, na necije postove se nadovezujem, dok na necije ne, jer mi nisu bas interesantni.
 
ima dosta mudrih i zanimljivih nikova, mada ja ne pamtim to nesto posebno al mi jedna zapala za oko pa je redovno citam a ima sta i da procitas pametnog :)
 
al pazi sad niko nece da navede nickove :rotf:

pa klasika...al nije mi jasno ako ti već neko ide na ****** i za čije mišljenje ti se jebbe računam da će da te boli uvo na to šta će on da pomisli ako mu i navedeš nick...a s druge strane one koje u pohvalnom tonu pomeneš, kod njih jelda profitiraš, misim postaješ mu omiljen...misim šta se femkate jeote :/
 
Ima puno dragih i milih ljudi. Pametnih. Dobronamernih. Od kojih sam puno naučila, iz njihovih pisanija. Koji su mi po peru pisačkom..dragi. Možda, slični. Kojima se obradujem. Čija slovca poštujem. I volim.

Koji su, pitate?

Znaju oni to i ...sami.

Čije komentare smatram lošim, ljude koje ne držim za dobre i čestite, njih preskačem. Glat.

:bye:
 
pa klasika...al nije mi jasno ako ti već neko ide na ****** i za čije mišljenje ti se jebbe računam da će da te boli uvo na to šta će on da pomisli ako mu i navedeš nick...a s druge strane one koje u pohvalnom tonu pomeneš, kod njih jelda profitiraš, misim postaješ mu omiljen...misim šta se femkate jeote :/

bolje pamtim avatare , kad vidim njihov, preskačem - jasnije
 
znaci volis te igre kamuflasze, jel to nesto ko skonost prema drugom polu? :mrgreen:

:lol:
prikriveni peško, što bi vi fensi rekli latentni...
jok brate...mnogo se manijaka tad bilo nakotilo pa ko reko aj da vim jel sam u pravu

- - - - - - - - - -

pričaj mi ...da si ti imao živaca za takvo spletkaranje, ne verujem
elem , izdala bi te majče na dvvd

ma kakva majche...ni tad
 

Back
Top