Muškarci koji VOLE da plaćaju...

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
...'prodavačicama ljubavi'...

Da ovo ne bi prešlo u rasparavu kakvih je ovde btw bilo već milion :roll: o moralnosti ili nedajbože u raspravu o legalizaciji ovog 'najstarijeg zanata' - mene zanimaju samo muškarci koji pored svega (žene, devojke, dece...) dobro - deca nisu čak ni važna u celoj priči; znači muškarci koji pored žene ili devojke koja ih recimo sasvim zadovoljava sexualno; ipak ponekad imaju potrebu za prostitutkom...
I to baš, isključivo - da bude prostitutka; znači nije stvar u nedostatku sexa, pa varanje, ljubavnica i sve to... Samo da povremeno bude baš qrva...

Neke eventualne moje pretpostavke:
- kompleksi koji traže poniženje druge osobe; ili obrnuto - osećanje nadmoćnosti: kao - platio sam te, sad ćeš da radiš šta ja hoću
- potreba da se oseti (da li je ovo pravi izraz :? ) druga p... (da ne budem baš vulgarna); a da se ne traže ljubavnice niti nešto što će ugroziti brak
....
Ne znam, verovatno ima još objašnjenja...
Eto, to je pitanje - zašto neki muškarci baš vole (da plaćaju) qrve?
 
Pa, zar ti zaista mislis da ces na ovo pitanje, jos tako sroceno, dobiti i jedan odgovor od njih??????
Ali....good luck....(inace moj brat je kao klinac to jednom uradio, kao -momenat sazrevanja-...pa se mesec dana lecio od neke zaraze...i mislim da je -sazreo.... :wink:
 
intra:
Suzy:
intra:
Meni se čini da si ovom drugom pretpostavkom ubola poprilično.

-Cini-...ili ti to iz iskustva....???? :wink:
Pa ja nisam oženjen pa možda nisam trebao da odgovaram, ali moji drugari jesu i većinom nisu odrasli :lol:
Intra, gdje izlaze stare nezenje poput tebe...? :lol:

Sorry, mackice, na malom skretanju s teme...
Posto nisam musko, radije cu samo da citam njihove eventualne odgovore...
 
Dobro, Suzy, ako nemaš ništa na datu temu da odgovoriš zašto se uopšte pojavljuješ na istoj?
Učinilo ti se strava da zatrpaš muški podforum, pošto na ljis nisi imala nekih velikih uspeha :?:
Idi napiši kako si se yebala na plaži ako si našla nekog; a to da li će neko odgovoriti temu, molila bih te da ostaviš nekome ko je u stanju bar da je razume :wink:
Intra, thx, ne moraš biti oženjen da bi odgovorio :P
Gazdo, i tebe zanima, 'a? I ja bih baš volela da čujem nešto... Iskreno :?

'Ajde bre momci, ja to ne napadam... Zanima me samo razlog; eto, volela bih da razumem :?
 
pa on kad je bio klinac (2. srednje otprilike) dolaziio kod svog oca ovde u fr i cesto su poslom isli u belgiju.i tako ga matori odvede kod fufe.to je tamo legalno btw.i posle mu davao pare za fufe.a on se napalio jer njegovi drugari nisu ni sisu pipnuli a on sa profi ribama.i drugari mu naravno zavideli.oni misle da je kod prostitutke nesto extra,veruju da rade ko zna sta.
kad smo isli u belgiju otisli smo i do te ulice sa izlozima,devojke sede tamo i uce za ispite :lol: vidi se da su knjige za fakultete
eto.a sad na stranu sta ja mislim o tome :roll:
 
Mislim da pretpostavljam šta ti misliš o tome :lol:
Ali, da li mu se dešavalo i kasnije da se 'zaželi' njih?
Ili ih kasnije žele oni koji nisu probali sa 16?

Šta rade one uopšte :?:
Ja ne mogu ni da zamislim da je to nešto više ili drugačije od onoga što i mi kao devojke ili žene radimo :?
Zato i mislim da je ili taj osećaj nadmoćnosti (koji nad nama nemaju 8) ); ili samo ovo drugo - samo da je neka druga.
 
mackica ns:
Dobro, Suzy, ako nemaš ništa na datu temu da odgovoriš zašto se uopšte pojavljuješ na istoj?
Učinilo ti se strava da zatrpaš muški podforum, pošto na ljis nisi imala nekih velikih uspeha :?:
Idi napiši kako si se yebala na plaži ako si našla nekog; a to da li će neko odgovoriti temu, molila bih te da ostaviš nekome ko je u stanju bar da je razume :wink:

Pa, vidis, nemam -neuspesne -teme....a i pokusala sam i tebi da kroz iskustvo mog brata ipak nesto kazem.....ali i bolje na plazi sa deckom , nego sa nekim ko bira q....
ps-ono je bio prijateljski post za razliku od ovog tvog -iskompleksiranoljubomornoprostackog-..ja se tako ljudima sa foruma ne obracam....
poz...
nemoj mi se vise obracati...
muskarci , izvinite zbog ovoga....previse je bilo bezobrazno da bih iskulirala....
 
ima i jedno i drugo mislim...neki i nemaju vremena da muvaju devojke,ovako im je lakse.
neki su ruzni pa valjda da ubode nekad nesto u zivotu :lol:
njemu nije palo na pamet kasnije jer bi morao sam da plati :lol: ovako mu je cale davao :roll:
a ja mislim da je bas cudno zasto je prostitucija zenski posao.kako to da nema zena koje ce da plate za sex?(ima ali zanemarljivo u odnosu na muskarce)sta nam to govori?
meni je u celoj toj prici ogavan njegov cale koji detetu daje pare za fufu.moj muz kaze da to nije strasno.a ja ga pitam "pa je l bi davao pare za zigola nasoj devojcici kad bude u tom dobu?"eeee onda je to druga prica.sto znaci da je u dubokoj podsvesti muskarca kako je sex ipak ponizavajuci cin za zenu :!:
e vec licim na neke ovde sa ovim filosofiranjem :lol:
 
Suzy:
mackica ns:
Dobro, Suzy, ako nemaš ništa na datu temu da odgovoriš zašto se uopšte pojavljuješ na istoj?
Učinilo ti se strava da zatrpaš muški podforum, pošto na ljis nisi imala nekih velikih uspeha :?:
Idi napiši kako si se yebala na plaži ako si našla nekog (obećala si dok si nas sve utrpavala; treba li da tražim citat?); a to da li će neko odgovoriti temu, molila bih te da ostaviš nekome ko je u stanju bar da je razume :wink:

Pa, vidis, nemam -neuspesne -teme....
Teško da bi neka tema mogla biti neuspešna kad su 80% postova tvojih :?
iskompleksiranoljubomornoprostackog :lol: :P
muskarci , izvinite zbog ovoga....previse je bilo bezobrazno da bih iskulirala.... šliht, šliht, šliht... vrati se na moju 2. (slovima - drugu) rečenicu...
 
..verovatno ima vise odgovora na tvoju pitalicu ali u dva skupa ljudi...jedni su oni koji za to moraju da plate i to podmiruje njihove telesno-mentalne pobude...a drugi su oni koji za svoj novac dobijaju konkretnu realizaciju bez izlazaka ,prica, ker frija, pms ili pms-a ,smaranja i ostalih gubljenja vremena i NOVCA -neki su surovo realni po tom pitanju...i sto bi se reklo kod taksiste je uvek ispravan auto ....inace licno nisam za odlazak kod prostitutke i to ne bih nikad uradio al svaka roba ima svoje kupce...
 
Dobro reci ti nama koji te problemi muce...pa si toliko puna sarkazma????
Ako te zanima -morska poza- , slobodno pitaj....(inace vec sam nekima i rekla , koje je iskreno zanimalo)....nismo uspeli....jer je za devojku (normalnu) to neizvodljivo...jedino ako uziva u bolu....a imam razloga sto se muskima izvinjavam....jer nisu duzni da na muskom forumu trpe -ljubomornoiskompleksirane- uvrede.....vec da vode svoju diskusiju....Nije tesko (bar meni) biti fin......i reci nekom -izvini-.....I, rekla sam ti da mi se ne obracas.....ali ocito si jos -neizlecena....ja sa ovime zavrsavam, ne gubim na svima svoje vreme...a ti...izvoli...pljuckaj jos malo...mozda ti bude lakse...
 
Suzy:
Dobro reci ti nama koji te problemi muce...pa si toliko puna sarkazma????
Ako te zanima -morska poza- , slobodno pitaj....(inace vec sam nekima i rekla , koje je iskreno zanimalo)....nismo uspeli....jer je za devojku (normalnu) to neizvodljivo...jedino ako uziva u bolu....a imam razloga sto se muskima izvinjavam....jer nisu duzni da na muskom forumu trpe -ljubomornoiskompleksirane- uvrede.....vec da vode svoju diskusiju....Nije tesko (bar meni) biti fin......i reci nekom -izvini-.....I, rekla sam ti da mi se ne obracas.....ali ocito si jos -neizlecena....ja sa ovime zavrsavam, ne gubim na svima svoje vreme...a ti...izvoli...pljuckaj jos malo...mozda ti bude lakse...

odakle si izvukla taj zaključak?
Znači, ja sam nenromalna jer mogu da se ***** u vodi :roll:
Što se teme tiče, ja nekako živim u zabludi da oni ne traže drugu pi čku, at least, ne tu za koju moraju da plate. uvek ima voljnih komšinica, koleginica na poslu, itd. :roll:
 
Suzy:
Dobro reci ti nama koji te problemi muce...pa si toliko puna sarkazma????
Ja pitanje postavila :P Ako te zanima -morska poza- , slobodno pitaj....(inace vec sam nekima i rekla , koje je iskreno zanimalo)....nismo uspeli....jer je za devojku (normalnu) to neizvodljivo...jedino ako uziva u bolu....Slobodno sam pitala na tvojoj temi od sto strana pre nego si otišla; pa mi bilo malo ćudno što se posle ne javljaš
a imam razloga sto se muskima izvinjavam....jer nisu duzni da na muskom forumu trpe -ljubomornoiskompleksirane- uvrede.....vec da vode svoju diskusiju.... Čekaj, izvini - ti smeš da postavljaš pitanja na ovom forumu, a ja kad postavim temu, kažeš - pusti muškarce da vode diskusiju?Nije tesko (bar meni) biti fin......i reci nekom -izvini-.....I, rekla sam ti da mi se ne obracas.....ali ocito si jos -neizlecena.... Izlečen je svako ko se Tebi ne obraća? ja sa ovime zavrsavam, ne gubim na svima svoje vreme... Hvala ti na tome :D ...a ti...izvoli...pljuckaj jos malo...mozda ti bude lakse...
Nije mi lakše da pljuckam :roll: ; mene su zanimali neki suvisli odgovori :P Zato sam valjda i postavila temu?! Da želim da 'pljuckam', šarala bih po drugim temama :roll:
Hvala ti na učešću 8), mnogo toga mi je razjasnilo :?
 
mackica ns:
Eto, to je pitanje - zašto neki muškarci baš vole (da plaćaju) qrve?

A zasto ne? Kao nema zena koje placaju prodavacima ljubavi? :roll:

Stvarno mi je dosta ovakvih jednosmernih pitanja: Zasto muskarci ovo, zasto muskarci ono... Pogotovo sto to nije svojstveno samo muskarcima. Vec i zene rade isto (ili slicno).

I ne postoje samo dva razloga. Pogotovo ne prvi. Koliko ja znam, oni koji zele da ponizavaju se bave nekim totalno drugim i mnogo opasnijim stvarima (S&M)... I tu si isfulala 100%...

Onaj drugi i jeste jedan od 1000 razloga zbog kojega muskarci posecuju *****. Ali nije jedini...

Evo jednog protupitanja: Zasto zene placaju muske *****?
 

Back
Top