Niko ne moze da me zainteresuje
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Niko ne moze da me zainteresuje

dadap
    Guest

Podrazumevano Niko ne moze da me zainteresuje

Imam problem. Niko ne moze da me zainteresuje. Imala sam nekoliko veza i vezica neki su me povredili neke sam povredila.Onda sam upoznala nekog koga sam puno volela i ko je mene puno voleo.Madjutim bilo je suvise ozbiljno za nase godine i puklo je. Sad a proslo je dosta vremena niko ne moze da mi se svidi.
    Izlazim ja sa momcima, jure me, ali mene nijedan ne zanima!!!! Skoro da mi je svejedno sa kim sam (ne mislim na sex) Imate li savet?

Stara ljubav
    Guest

Podrazumevano vrati mu se

Vrati se decku koga si volela!!!Rascisti sa njim - budi sa njim a ako vam ne ide,pojavice se vec neko!!!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Opusti se!Taj pravi ce vec dodji,znas kako kazu,kad se najmanje nadas.Nista ne ide na silu pa ni to da ti se neko dopadne.Strpljenja malo!

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Devojke?

Guest

Podrazumevano

I ja sam u slicnoj sitvaciji!Ali verujm ja jos uvek cekam pravog!

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio Zak
    Devojke?
    Ne devojke me uopste ne zanimaju. Hvala na predlogu, ali ipak devojke prepustam mladicima!

Kapris
    Guest

Podrazumevano Re: Niko ne moze da me zainteresuje

Citat Original postavio dadap
    Izlazim ja sa momcima, jure me, ali mene nijedan ne zanima!!!! Skoro da mi je svejedno sa kim sam (ne mislim na sex)
    Prestani da izlazis sa momcima koji te ne zanimaju. I uopste, prestani da izlazis sa momcima neko vreme. Jeli to toliko tesko? Izlazi sa drugaricama ili nemoj uopste, takodje neko vreme. Vrlo brzo, neko ce te zainteresovati.Btw, a zasto neko MORA da te zanima? Mislim, zivot jeste zanimljiviji, ali ja sam imala nezaboravne-lude provode sa drugaricama.

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio Kapris
    Izlazim ja sa momcima, jure me, ali mene nijedan ne zanima!!!! Skoro da mi je svejedno sa kim sam (ne mislim na sex)
    Prestani da izlazis sa momcima koji te ne zanimaju. I uopste, prestani da izlazis sa momcima neko vreme. Jeli to toliko tesko? Izlazi sa drugaricama ili nemoj uopste, takodje neko vreme. Vrlo brzo, neko ce te zainteresovati.Btw, a zasto neko MORA da te zanima? Mislim, zivot jeste zanimljiviji, ali ja sam imala nezaboravne-lude provode sa drugaricama.
    Samo jos da dodam na ovo: to je normalno jer se jos psihicki vracas unazad, preispitujes... trajace neko vreme. To ti je normalno kod svakoga. Nije tacno da se klin klinom izbija. Bolje ti je tako, videces, sazreces mnogo brze i neke stvari ce ti biti jasnije.

Kad te to prodje imaces bolji i sigurniji odabir.

Ističe se timmy (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano timmy

Samo polako bez nervoze.Na silu ne ide nista.Posle nekog vremena bice sve ok.

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Da, naidje to... Opusti se, proci ce...

sanja
    Guest

Podrazumevano

sacekaj, bavi se sobom (postajem dosadna ali to nikada ne treba zapostavljati!) i preispitaj kriterijume, nece da skodi.

336
    Guest

Podrazumevano niko ne moze da me zainteresuje

Nauka je dokazala da ljudi koji ne mogu da se zaljube nisu normalni. Ne znam kako glasi termin tog poremecaja ali to sad nije vazno. U svakom slucaju nesto ti fali. Cak se i masovne ubice i nacisti i svi ostali teski slucajevi zaljubljuju. Najbolje ti je da trazis pomoc jer je problem mnogo veci nego sto izgleda.

ikana
    Guest

Podrazumevano niko ne moze da me zainteresuje

Mislim da je tvoj problem psihicke prirode. Mislis da vise niko ne moze da ti se svidja i to je to.

Primećen član
    Učlanjen
    07.10.2003.
    Reputaciona moć
    57

Imam problem. Niko ne moze da me zainteresuje. Imala sam nekoliko veza i vezica neki su me povredili neke sam povredila.Onda sam upoznala nekog koga sam puno volela i ko je mene puno voleo.Madjutim bilo je suvise ozbiljno za nase godine i puklo je. Sad a proslo je dosta vremena niko ne moze da mi se svidi.
    Izlazim ja sa momcima, jure me, ali mene nijedan ne zanima!!!! Skoro da mi je svejedno sa kim sam (ne mislim na sex) Imate li savet?
    samo malo vise strpljenja, desice se

Slične teme

1. Obraz: Niko nas ne može zaustaviti
    Autor čedina_zebra u forumu Politika
    Odgovora: 1035
    Poslednja poruka: 12.03.2009., 00:50
  2. ...niko ne može da ubriše temu Čaku Norisu...
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 18:54
  3. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 02.04.2007., 13:03
  4. Ne moze nam niko nista,opet cemo bit prvi.
    Autor telport u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.07.2003., 21:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •