Nikiti Mihalkovu šest hektara zemlje na kosovskoj Mokroj Gori

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Skupština opštine Zubin Potok, na inicijativu opšinskih odbornika i grupe građana, dodelila je slavnom ruskom režiseru Nikiti Mihalkovu šest hektara zemlje na planini Mokra Gora, potvrdio je danas Tanjugu predsednik Skupštine opštine Zubin Potok Stevan Božović. U odluci Skupštine opštine Zubin potok se naglašava da se zemlja slavnom ruskom režiseru daruje u znak zahvalnosti za ljubav i bezgraničnu podršku koju već decenijama - rečju i delom - pokazuje prema Srbiji i srpskom narodu.

Želja građana Zubinog Potoka je da slavni režiser na kosovskoj Mokroj Gori sagradi selo po uzoru na svog kolegu i prijatelja Emira Kusturicu, navodi se u saopštenju.

Nikita Mihalkov je poslednji put boravio u Srbiji u julu ove godine na Festivalu evropskog filma na Palićkom jezeru. Tada mu je, kao i slavnom srpskom režiseru Emiru Kusturici, dodeljena nagrada "Aleksandar Lifka".

Mihalkov je tada izjavio:"Nije važno da li sam dobio nagradu, važno je da volim Srbiju".

http://www.novimagazin.rs/vesti/nikiti-mihalkovu-sest-hektara-zemlje-na-kosovskoj-mokroj-gori

Тко су бре ти поточари да деле земљу Републике Косове непријатељима просербског народа?:evil:
 
Тко су бре ти поточари да деле земљу Републике Косове непријатељима просербског народа?:evil:

Ма, бре, довољно је да неко воли Србију, као дотични господин и одма' добија некретнине за Џ. А шиптар мора да плати сувим златом. Изгледа са се исплати да волиш Србију.
 
Ма, бре, довољно је да неко воли Србију, као дотични господин и одма' добија некретнине за Џ. А шиптар мора да плати сувим златом. Изгледа са се исплати да волиш Србију.

ало бре,
кога боле патка што дотићни воле, КАКО ПРОСЕРИАНСКА УДРУГА НА ВЛАСТИ МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ ЗЛИМ СРБИМА ДА ПОКЛАЊАЈУ ТЕРИТОРИЈУ РЕПУБЛИКЕ КОСОВЕ?
 
ало бре,
кога боле патка што дотићни воле, КАКО ПРОСЕРИАНСКА УДРУГА НА ВЛАСТИ МОЖЕ ДОЗВОЛИТИ ЗЛИМ СРБИМА ДА ПОКЛАЊАЈУ ТЕРИТОРИЈУ РЕПУБЛИКЕ КОСОВЕ?

Заиста ме импресионираш. Ти си геније као и Балашевић. Балашевић 40 година пева једну исту песму и увек му пролази код публике.

Ти, од кад си се регистровао на Крсту, сваки пут пишеш један исти пост и увек ти пролази.
 
Заиста ме импресионираш. Ти си геније као и Балашевић Балашевић 40 година пева једну исту песму и увек му пролази код публике.

Ти, од кад си се регистровао на Крсту, пишеш један исти пост и увек ти пролази. :worth:

е још да сам стиго 5. октобра да се регистрирам, ди би крај бијо, а?
 
Тко су бре ти поточари да деле земљу Републике Косове непријатељима просербског народа?:evil:

A ti im veruješ, msm da će mu stvarno to pokloniti ? :D

Idi bre, ta nismo malja deca , od kako dođoše na vlast polizaše sve svoje bljuvotine i bez začina , a istinu ne mogu potrefiti ni na wikiju kad bi i umeli nekako da se snađu :D
 
A koji ce ****** Nikiti Mihalkovu 6 hektara zemlje?

- - - - - - - - - -

Ма, бре, довољно је да неко воли Србију, као дотични господин и одма' добија некретнине за Џ. А шиптар мора да плати сувим златом. Изгледа са се исплати да волиш Србију.

Pa to je klasika, SIptar plati zemlju i on je zao, a Srbin i Rus dobiju na lepe oci, i oni su dobri, a plus i mnogo vole Srbiju.
 
na mokroj gori mi je bio RRP---blizu hotela rodjenog brata vuka draskovica....i kolko znam i on je hotel napravio na tudjoj zemlji...plato koje se zove "savine vode"ima svog katastarskog vlasnika...kao i vojni polozaj koji je iznad njega...vlasnici su jos tada trazili da im se nadoknadi isecena suma od strane drzave i zemlja vrati...zemlja je vracena--dal je suma nadoknadjena ne znam---al bi voleo znati koja mu se zemlja poklanja i ko je vlasnik zemlje..??
 
divlji zapad bog te...

Ma gore od divljačkog zapada i tamo se znao neki red...kol'ko tol'ko.

Ovde se u poslednjih 15-tak godina nakotilo ološa i šljama u toj meri da nas progutaše.

Poklanjaju jedni drugima državnu svojinu k'o da su im dede to poostavljale, švalerkama i ostalim kurrvama poklanjaju državne stanove, automobile i deljakaju plate na izmišljenim samo za njih radnim mestima k'o da im je njihova debela žena to zaradila...

Debilna , nevaspitana retard dečurlija im gazi i ubija ljude po ulicama k'o da su muve i nikom ništa...

Anarhija je za ove Pajo, obdanište pretškolskog uzrasta .

Ko će ovde preživeti na kraju nije mi jasno al' najozbiljnije.

Luda kuća.
 
na mokroj gori mi je bio RRP---blizu hotela rodjenog brata vuka draskovica....i kolko znam i on je hotel napravio na tudjoj zemlji...plato koje se zove "savine vode"ima svog katastarskog vlasnika...kao i vojni polozaj koji je iznad njega...vlasnici su jos tada trazili da im se nadoknadi isecena suma od strane drzave i zemlja vrati...zemlja je vracena--dal je suma nadoknadjena ne znam---al bi voleo znati koja mu se zemlja poklanja i ko je vlasnik zemlje..??

siguran sam da i vlasnici ako ih ima ne bi bili protiv ove odluke.....bolje njemu da se da nego li šiptari da je zaposednu......
 
Odlicna vest .... treba mu pokloniti jos 600 hektara na Kopaoniku - pa nek tamo Rusi prave bazu i instaliraju RLS ,,Voronjez ,, .... i naprave aerodrom za strateske bombardere i lovce presretace .. i bazu PVO sa S 300 ... i naravno ,,Iskandere ,, - garante mira , reda , demokratije i dobrosusedstva u regionu Balkana , a i sire !
Не слажем се. Треба је поклонити Путину, он је режисер број 1 у свету, када су у питању РЛС, базе ПВО и остало...
 

Back
Top