Kopka me...

Gloomy Sunday

Primećen član
Poruka
610
razmisljala sam nesto, i ne mogu da zakljucim, da li su nasi snovi drugaciji kada zaspimo pijani, tj. da li nesvesno moze da se napije. moji snovi su podjednako nenormalni u kakvom god da sam stanju, tako da ne mogu iz iskustva da izvedem zakljucak. logicno mi je da alkohol, kada dospe u krv, ide okolo i pravi haos, utice na sve delove mozga. ali onda, tesko mi je da poverujem da se nesto tako kompleksno, kao sto je nesvesno, tek tako poremeti. i ako je tako, u kom se smislu snovi promene - je l postaju besmisleni, ili simboli promene znacenja, ili sta? :dontunderstand:
 
razmisljala sam nesto, i ne mogu da zakljucim, da li su nasi snovi drugaciji kada zaspimo pijani, tj. da li nesvesno moze da se napije. moji snovi su podjednako nenormalni u kakvom god da sam stanju, tako da ne mogu iz iskustva da izvedem zakljucak. logicno mi je da alkohol, kada dospe u krv, ide okolo i pravi haos, utice na sve delove mozga. ali onda, tesko mi je da poverujem da se nesto tako kompleksno, kao sto je nesvesno, tek tako poremeti. i ako je tako, u kom se smislu snovi promene - je l postaju besmisleni, ili simboli promene znacenja, ili sta? :dontunderstand:


Jednom sam bila prisutna kad je celo društvo zujalo od obične cole. Bilo je leto (vrela noć!.. :mrgreen:); strašna gužva; mali prostor; klaustrofobična vrućina. Naravno, postoji verovatnoća da je cola bila ozračena, ili da je svima nešto sipano u nju. Ili su svi prisutni bili ludi, ili lažljivi. :mrgreen:

Šta su posle sanjali, ebiga, to nisam pitala. Doduše, niko i nije sutradan došao sa pričom: što sam sinoć imo san, neš verovat.

Ali takvu priču mi niko nije ispričao čak ni posle pijanstva zaista.
 
a da pocnes da slusas whitesnake?
to sam sluso 80ih
Beavis_%26_Butthead_-_Head_Banging.gif
 
mislim da droge i alkohol samo inteziviraju našu podsvest, ali da smo u trezvenom stanju potpuno nesposobni da protumačimo taj san .
što bi značilo da ako želiš da razumeš simboliku tih živopisnih snova, budi odvaljen(a) non stop.
 
mislim da droge i alkohol samo inteziviraju našu podsvest, ali da smo u trezvenom stanju potpuno nesposobni da protumačimo taj san .
što bi značilo da ako želiš da razumeš simboliku tih živopisnih snova, budi odvaljen(a) non stop.

sve i da je odvaljivanje od alkohola i droge samo po sebi prihvatljivo resenje za bilo sta, u tom stanju covek ne moze da sastavi dve smislene recenice, a kamoli da tumaci snove. :confused:

- - - - - - - - - -

e pa dobro je dok se budish :p

- - - - - - - - - -

@tema
retko pamtim snove, ako se to i desi odlazem ih , ne razmishljam o njima

- - - - - - - - - -

pogotovo oni kad te zovu pokojnici :lol:

sta god radila, ne citaj sanovnike :lol:
 

Back
Top