Велики и у поразу!

Blau

Iskusan
Poruka
6.756
Ономад сам слушао пријатеља како потеже и дрвље и камење на једну малу што наводно свима даје а њему није дала.
Форумашице дал је сваки педдер који вам се не пода?
Форумаши јел свака куррва која нам не дадне?

Бејах одбијен пар пута,остадох покуњен али Велик и у поразу те нисам трућао и оговарао те жене.
 
Ономад сам слушао пријатеља како потеже и дрвље и камење на једну малу што наводно свима даје а њему није дала.
Форумашице дал је сваки педдер који вам се не пода?
Форумаши јел свака куррва која нам не дадне?

Бејах одбијен пар пута,остадох покуњен али Велик и у поразу те нисам трућао и оговарао те жене.

tako i treba Laki junače
ne da im nisam zamerao, misim nazivo kojekakvim pogrdnim imenima, nego naprotiv...shvatao sam ih...imao razumevanje zašto neće samnom
 
Taj bate treba da izadje malo u grad, da se pusti u promet, postane DJ, pocne da menja ploce sa drugima, da kara zenske sve, a onda kada postane popularan bole ce ga uvo za Suzanu. Samo da ne pocne hip hop, pocece da peva..Zuzana, prdala si e Zuzana, sa svima si iz kraja Zuzana, a ja znam sve o tebi Zuzana, pomoli se na prozor Zuzana.
 
Ономад сам слушао пријатеља како потеже и дрвље и камење на једну малу што наводно свима даје а њему није дала.
Форумашице дал је сваки педдер који вам се не пода?
Форумаши јел свака куррва која нам не дадне?

Бејах одбијен пар пута,остадох покуњен али Велик и у поразу те нисам трућао и оговарао те жене.
Odlika pravog muskarca.
 
Ономад сам слушао пријатеља како потеже и дрвље и камење на једну малу што наводно свима даје а њему није дала.
Форумашице дал је сваки педдер који вам се не пода?
Форумаши јел свака куррва која нам не дадне?

Бејах одбијен пар пута,остадох покуњен али Велик и у поразу те нисам трућао и оговарао те жене.

Svestan svojih kvaliteta, odgovorno tvrdim da nisu kurvve, nego znaju šta hoće i ne jedu kvarno meso :rumenko:
 
Ономад сам слушао пријатеља како потеже и дрвље и камење на једну малу што наводно свима даје а њему није дала.
Форумашице дал је сваки педдер који вам се не пода?
Форумаши јел свака куррва која нам не дадне?

Бејах одбијен пар пута,остадох покуњен али Велик и у поразу те нисам трућао и оговарао те жене.

ne svidjamo se svakoj zeni a neke imaju i neke kritetijume, al kolko bedan mora musko da bude da ogovara nekog ko te odbio?
 
Ономад сам слушао пријатеља како потеже и дрвље и камење на једну малу што наводно свима даје а њему није дала.
Форумашице дал је сваки педдер који вам се не пода?
Форумаши јел свака куррва која нам не дадне?

Бејах одбијен пар пута,остадох покуњен али Велик и у поразу те нисам трућао и оговарао те жене.

Mislim da Nema te osobe koju/koga nece barem malo peci, kada dobije shut korpu, kod osobe ili osoba koje mu/joj se svidjaju. Ko to tvrdi, treba da se zapita da li je operisan od emocija, od one bazicne nesavrsenosti, ljudske, od bar malo ega, bar malo sujete. Sve je to deo medjuljudskih odnosa, pa i musko-zenskih pdnosa. I zaljubljenost, i strast, i ljubomora i sujeta. Sve to je to deo cak i ljubavi. Jer, ako nam je stalo, onda nas i dotice. Ako nam nije stalo, onda nas ne dotice nista. I po mom misljenju, to nema veze sa tim da li je neko 'pravi muskarac ili ne'. Tu frazu cesto koriste zene(neke zene), kako bi ucutkale bilo kakve zamerke ili kritike, na njihov racun. Kao fora 'ako si pravi muskarac, zeni neces nista zameriti'. Mislim... kako da ne..:cool:.Ako me nesto jako povredi, ako me neka povrredi, zamericu, ako ima mesta zameranju. To da l mi je neka dala ili mi nije dala, to je sitno, trivijalno, naspram nekih ozbiljnih krupnijih stvari koje mogu da povrede, istinski da povrede. Prema tome, ako se istinski osecam povredjeno, zamericu. Ne vidim ni jedan razlog da nekoj osobi koja nije fer prema meni cuvam 'cast', po svaku cenu. Niti da imam razumevanje za sve, po svaku cenu. Pa makar bila ta osoba i najveca dama. Niti smatram da je prastanje i razumevanje uvek 'vrlina' ili 'ljudska velicina'. Kapiram da kada nas neko povredi, posebno postupak suprotnog pola, da treba preispitati i sebe, al ne slazem se da je uzrok uvek u nama. Nekad prosto znamo da smo ucinili sve sto smo mogli, pa opet biili povredjeni. Jer se prosto drugoj strani tako htelo. U tom slucaju, zasto bi se uzdrzavali od ljutnje i zamerke. Kakva je to velicina i vrlina, u kojoj dopustas pokunjeno da te zapi...va ko stigne, a ti sve to docekas sa osmehom na licu i jos kazes 'neka, zapisha..te me josh':roll: Po mom miljenju, to je mazohizam, a ne velicina. 'Okretanje i drugog obraza', u medjuljudskim odnosima, to je po mom misljenju mazohizam, koji je uvela religija, ponizni, ropski mentalitet. Sto se tice nacina zamerke, uvek se nadje nacina da se na fin nacin, diskretno kaze zamerka, i u oci. To uopste ne mora da se radi pljuvanjem, vrredjanjem, ili ogovaranjem. Prema tome, sasvim je ljudski osecati se povredjenim. I ne dozvoliti da iko od ikog zahteva da trpi povredjenost, cutke. I ljudski je uputiti zamerku, ako joj ima mesta. Al, ne treba zbog toga ogovarati, ni pljuvati nikog. Bar ne pred drugima. U sebi, svako moze da misli sta hoce.
 
Poslednja izmena:
Mene samo boli, način. Boleo me je samo način, za sve. Zato što znam da sve moglo je drugačije. A, ovako sve je smišljeno. Planirano. I ja to i osećam i duboko u duši, znam. Zašto i zbog čega. Mislim, da ljudi koji misle da su me poznavali, nisu računali samo na jedno...Previše su se družili s lošim curama, i nisu računali, da jedna baš tamo Jeka, zavoleće nešto, što on mislio je da nemoguće je. Pre ili kasnije, sve su otišle. Pretvarale se. Iskorištavale ga, Na ove ili one načine. Koristile dobrotu. zaboravile ga. Zamenile. Čim pre...I onda se desila jedna Jelena. Sasvim drugačija. Neko ko je volela njega. Kao njega. Ono šta u duši je. A, to je ono, čega on najviše plašio se. Da bude On. Bez maski i maskica. Ne, ne...nije računao na to. Da nekoga to toliko i takvo ponašanje boleće. Mislio je, da ista sam kao sve, pre mene. Tu se gadno prevario. Sve one se nisu ni okretale, nalazile odmah druge, nisu patile..Prosta stvar, nije im stalo bilo do Njega. Ja to znam, nije morao ni da mi kaže.

I zato me samo boli taj jbn prokleti način. Za sve. Mogu ja da ti više kao čovek ne trebam, da njegovom srculencetu više nisam draga i bitna, sve to stoji. Sve je to ok. Sve to može. Zbog te čistine u grudima, kojom sam volela...ja to zaslužila nisam. Preteško mi je palo. I bilo.

zato što je načina bilo milion za to. A on je odabrao taj jedan. Koji će mene posve svesno i znalački, da me uništi. I jeste. Predobro sam ipak znana bila. I kakva bih ja to bila, ne..da nisam pokazala u punom maniru svom, i svoje mane. Ne bi mi u protivnom znali, slabe tačke. I ono na šta slaba sam kao čovek. Šta će me potući.

Znači, mogao je da bira. I samim načinom, je zauvek podvukao crtu. Između sebe. I mene.

Ne ponosim se, s onim kako nisam izdržala. Nisam nikada slutila da će me to baciti u krevet. Razboleti.

Ponosim se, što sam bila najjača. Kada sam bila najslabija.

:bye:
 
preko Drežnik-Grada u Plaški
tu je bila ta Ličanka, bujn kose i još bujnijih grudi, odbivši da se priključi našoj koloni, čekala je nadolazeću bandu crvenu da im se poda

ја сам возом до Словеније тамо смо код Љубљане водили жестоке борбе а онда смо на Купи испрашили четврту армију па се повукли у правцу Клагенфурта где су нас енглези предали али сам избегао па сам побего у Минхен.
 

Back
Top