Da vam drug ... ženu/devojku...

... da li biste i vi pokušali da j... njegovu?

Za žene isto pitanje, u vezi njihovih momaka/muževa i drugarica, mada se za njih zna da bi sve htele ali ajde:)

ma jok bre, samo bi ih preskocila ko gomno

- - - - - - - - - -

Time bi sebe ponižavao. Bolje da j... i svoju i njegovu zajedno, to snimiš pa mu pošalješ snimak:)

ako cemo tako, ondak najbolje da plati crnca da jebbe tog tipa :zcepanje:
 
... da li biste i vi pokušali da j... njegovu?

Za žene isto pitanje, u vezi njihovih momaka/muževa i drugarica, mada se za njih zna da bi sve htele ali ajde:)



Ako je drug- ne može. Mislim koji drug, pun mi je qurac drugova, šta uopšte znači drug. A i tu ženu/devojku bih oterao u 3pm.


A ako je pravi prijatelj - može. I bilo bi dobro da me direktno pita (što očekujem ako mi je pravi prijatelj).
To sve ako se ona slaže...
A ja ako bih osetio potrebu za istim postupkom, lepo bih ga pitao jel mogu da ti opalim lepšu polovinu i kraj priče.

Ali, takvih pravih prijatelja danas skoro da nema tako da džaba sve
 
Ako je drug- ne može. Mislim koji drug, pun mi je qurac drugova, šta uopšte znači drug. A i tu ženu/devojku bih oterao u 3pm.


A ako je pravi prijatelj - može. I bilo bi dobro da me direktno pita (što očekujem ako mi je pravi prijatelj).
To sve ako se ona slaže...
A ja ako bih osetio potrebu za istim postupkom, lepo bih ga pitao jel mogu da ti opalim lepšu polovinu i kraj priče.

Ali, takvih pravih prijatelja danas skoro da nema tako da džaba sve
Ovo je fer po meni.
 
Za pokusaj mu samo polomis noge , a za ostvareno mu polomis i noge i ruke .
Naravno , poslije ga ponudis pivom , jel koga ces ponuditi pivom ako neces
prijatelja .
Ali to pivo moze tek posle, kad mu skinu gips sa ruku. :lol:
Pokušati zavesti njegovu ženu ili predložiti joj zajedničku osvetu pa ako pristane. Dakle, bez silovanja njegove žene:)
:ok: :)
Jasno mi je kolega, samo sam se nasalio. :)
 

Back
Top