najagresivniji i najkrvolocniji znak?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: najagresivniji i najkrvolocniji znak?

Zainteresovan član dekart (avatar)
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano najagresivniji i najkrvolocniji znak?

napoleon je bio lav,hitler koliko znam ovan,jeffrey dahmer bik.......da li znaci da su vatreni znaci predstavnici ove teme,ili sve zavisi od osobe.evo mog primera,inace sam rak.ko me kod uvredio i napao,dobio je po p.icki,i da sam mogao klao bi ih zive,jer nikad ne zapocinjem prvi.onaj ko je jak a los,cak i da mene ne dira nego nekog slabijeg,takve face bi mogao da mucim i secem na komade bez grize savesti.dok u drugu ruku,kad vidim nekog ko je nejak,dobar,usamljen,slab,neko ko treba nekog ili pomoc,patim zajedno s njima cak i godinama.ako slucajno povredim nekog na neki nacin,to sebi nikad ne oprastam,i duboko me potresaju emocije zbog toga...

Primećen član Mady (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hitler je bio Bik. Sunce na 0 stepenu ovog sazvežđa.

Ne može se jedan znak opredeliti kao najkrvoločnii već je primećeno da su pozicije planeta u tim kartama prilično teške i u loim aspektima.

Čovek može biti psiholočki poremećen - ako je puno XII polje, Neptun ili Pluton u aspektima sa Merkurom [postoji previše kombinacija da bismo ih nabrajali] ili imati Pluton na Suncu, Asc, Mesecu, pritom je potrebno da nema emocija niti moralnih normi [možda Mesec u Jarcu [Hitler, Bonaparta, Bizmark, Gebels ali zamislite i Indira Gandi, Šopen, Švarceneger, Levi Straus, ... dakle i mnogi ljudi koji su uspešni u raznim oblastima]lošem aspektu sa Saturnom, Plutonom, Marsom], loš Mars [primećeno je da je u većini karata ljudi koji su zločinci Mars u padu ili izgonu]...

Čitava karta je ispunjena lošim kvalitetima i teškim aspektima, pa takav čovek podlegne lošim aspektima, ne uspe da izbalansira energije i počne da preteruje...

Obećava
    Učlanjen
    20.06.2005.
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: najagresivniji i najkrvolocniji znak?

ko me kod uvredio i napao,dobio je po p.icki,i da sam mogao klao bi ih zive,jer nikad ne zapocinjem prvi.onaj ko je jak a los,cak i da mene ne dira nego nekog slabijeg,takve face bi mogao da mucim i secem na komade bez grize savesti.dok u drugu ruku,kad vidim nekog ko je nejak,dobar,usamljen,slab,neko ko treba nekog ili pomoc,patim zajedno s njima cak i godinama.ako slucajno povredim nekog na neki nacin,to sebi nikad ne oprastam,i duboko me potresaju emocije zbog toga...[/quote]

A šta misliš da malo prošetaš do psihijatra?

Zainteresovan član TheLoner (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: najagresivniji i najkrvolocniji znak?

Citat Original postavio dekart
    napoleon je bio lav,hitler koliko znam ovan,jeffrey dahmer bik.......da li znaci da su vatreni znaci predstavnici ove teme,ili sve zavisi od osobe.evo mog primera,inace sam rak.ko me kod uvredio i napao,dobio je po p.icki,i da sam mogao klao bi ih zive,jer nikad ne zapocinjem prvi.onaj ko je jak a los,cak i da mene ne dira nego nekog slabijeg,takve face bi mogao da mucim i secem na komade bez grize savesti.dok u drugu ruku,kad vidim nekog ko je nejak,dobar,usamljen,slab,neko ko treba nekog ili pomoc,patim zajedno s njima cak i godinama.ako slucajno povredim nekog na neki nacin,to sebi nikad ne oprastam,i duboko me potresaju emocije zbog toga...
    bravo... taj zastitnicki duh.. viteski.. se izgubio... drago mi je da jos ima takvih..

Ja sam moze se reci slican takav
    Posebno za devojke.. kada je neki mamlaz smara... onda postajem razjareni bik... zastitnicki se ponasam.. itd

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Škorpija-Jarac, sa mesecom u Vagi, Venerom i Marsom u Jarcu-najagresivniji i najopasniji čovek kog sam ikada upoznala. Hladan kao led, a ima srce ko' Beograd.

Slične teme

1. Najgori znak
    Autor Veca1 u forumu Astrologija
    Odgovora: 1038
    Poslednja poruka: 12.02.2017., 17:52
  2. najljubomorniji znak
    Autor jelllena u forumu Astrologija
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 28.03.2014., 22:42
  3. Znak da je trudna?
    Autor Vlada Bg u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9