Od ljubavi ostalo je samo

kazu ja ne ume da pisem ko zensko :hahaha:

ah sindice ti si stvorenje koje me uvijek nasmeje svojim pozitivnim postovima :heart:
pridobijes me raspolozenim stavom prema zivotu i svemu :mrgreen: jedina sa ovog foruma koja skapira moj stil pisanja i koja shvata sta me tisti i sta me boli :cmok2:

serem vam se na logiku...

drago mi je ako je tako.
u ovom shebenom svetu, svako zrno pozitive koju dobijemo ili damo, neprocenjivo je vredno.
 
eto. i slažemo se..
sad još samo da kupim taj skajp
de to ima i pošto je

imas u Max sport autlet kod Arene....na snizenju je videh kad sam kupovala cizmice od velura ..doduse nisu za sneg samo za suvo vreme ali za skajp ti i ne trebaju

- - - - - - - - - -

ja nemam ni mindjushe ni grudi.
a ni vremena, uopstene razumem sta se mlatim ovde sa vas..:neutral:

pa sta ..bas ti je lepo s nas :)
 
Anegdota uživo:

Ribar: - Vi mislite da je meni lako da se napijam svaki dan! :mrgreen:
Veca: - Ko te gonio oca mu očinskog... :evil:


c747d064_tumblr_lzhlrfTcyi1qzswpl.gif
 
Od ljubavi ostalo je samoooooooooooo
preko skajpa da se pogledamooooooo
jedno drugom poljubac da damoooooo
virtuelno da se ogledamoooooooooooo

tiriririr riri rir riri ri
dram dram
ri rir ririririiiii ririr rii riri



Sta kazete ? Jel bio Tarabic u pravu kad je kazo da ce ljudi samo preko sokocala da komuniciraju i da ce se otudjiti jedni od drugih?Da ce fizicki saobracaj u narodu drasticjno opasti.

Zaboravila sam za ovo, ali ako je to rekao, onda je izgleda na to mislio.

Ja nemam Skajp jer nemam ni kameru ni zvucnike i samo sam jednom sa sestrom iz inostranstva "razgovarala" preko Skajpa a ustvari i telefonom, i posle ga deinstalirala (presle smo opet samo na "stari, dobri telefon"), mada je dobar izum za rodjake koji su daleko.

Za durge, narocito ljubavne namene, osim ako dvoje nisu trenutno daleko a u vezi, pa umesto telefona da ga koriste, ne vidim svrhu.
 
Zaboravila sam za ovo, ali ako je to rekao, onda je izgleda na to mislio.

Ja nemam Skajp jer nemam ni kameru ni zvucnike i samo sam jednom sa sestrom iz inostranstva "razgovarala" preko Skajpa a ustvari i telefonom, i posle ga deinstalirala (presle smo opet samo na "stari, dobri telefon"), mada je dobar izum za rodjake koji su daleko.

Za durge, narocito ljubavne namene, osim ako dvoje nisu trenutno daleko a u vezi, pa umesto telefona da ga koriste, ne vidim svrhu.
Slažem se da je živa svirka bolja od karaoka...:manikir:
Bolje volim sto evrića od pedeset dinđi...:eek:

- - - - - - - - - -

:hahaha1:
Nikad ti nećeš riknuti! :mrgreen:
Pogotovu ako se ufajtiš! :lol:

Ćut Rile,viš da mućka šne-nokle (to ono od jajca...):mrgreen:
 

Back
Top