Bazeni

706HnRi.jpg
 
210246_bazen_f.jpg


Јако је дубок, можеш да рониш, а можеш и да гледаш кроз прозорче оне који то раде :)
 

Ovako nešto mi se najviše sviđa.
Gledala ja na netu, može da se uradi bazen te veličine za relativno ok cenu, oko 2000 eura košta, zamalo da ubedim mm, ali kad smo bili kod Micimacko u igraonici i kad mu je rekla koliko košta održavanje, predomislio se.
Ostaje mi da sačekam neko vreme pa da ponovo navalim da dosađujem. :lol:

Mada bih ja najviše volela da imam bazen koji može da se pokrije tj. neka varijanta kliznog krova i zidova pa da smo napolju leti, a unutra zimi. Ja kad maštam onda je to naveliko. :D
 
Ispade održavanje veći problem od izgradnje... :) Misliš da bi moglo za 2000 e?:think:
Ma probala sam da nađem sajt na kom sam gledala cene i pravljenje bazena. Definitivno je održavanje mnogo skuplje od izgradnje, ali tako je i sa kolima. Kad sabereš koliko te košta gorivo...:roll:

Uglavnom, mnogo je lošija varijanta zidati bazen i stavljati pločice. Iskopa se rupa i obloži nekim materijalom koji je lak za održavanje. Kad budem imala više vremena, probaću da nađem taj sajt pa ću postaviti link. Ako to uopšte sme da se stavi ovde. :think:
 
Ma probala sam da nađem sajt na kom sam gledala cene i pravljenje bazena. Definitivno je održavanje mnogo skuplje od izgradnje, ali tako je i sa kolima. Kad sabereš koliko te košta gorivo...:roll:

Uglavnom, mnogo je lošija varijanta zidati bazen i stavljati pločice. Iskopa se rupa i obloži nekim materijalom koji je lak za održavanje. Kad budem imala više vremena, probaću da nađem taj sajt pa ću postaviti link. Ako to uopšte sme da se stavi ovde. :think:

Iako je to u mom slučaju na (prilično) dugačkom štapu :) , sve korisne informacije, saveti i predlozi su dobrodošli...

183435999de544523eee74c7320296fba3a0b903.jpg
 

Back
Top