Bazeni

uh...lepo je imati bazen ako se ima dovoljno kesha za hemijsko ciscenje vode, za potencijalno grejanje, za placanje meksikancu Huanu da cisti lisce, za pokrivanje bazena da malo dete ne upadne i ne udavi se...pa trpljenje ruznog izgleda kada nema vode u njemu...

previse nekako cimanja :)
 
uh...lepo je imati bazen ako se ima dovoljno kesha za hemijsko ciscenje vode, za potencijalno grejanje, za placanje meksikancu Huanu da cisti lisce, za pokrivanje bazena da malo dete ne upadne i ne udavi se...pa trpljenje ruznog izgleda kada nema vode u njemu...

previse nekako cimanja :)

Ћути ту и стави сличку.

То ништа не кошта :)
 
Ћути ту и стави сличку.

То ништа не кошта :)

a ..pa dobro...moze ovakav bazen :D

tumblr_ma25ftpzhd1qmyob7o1_500.jpg


PS: necu vise offtopic :)
 
Muškarci su definitivno komplikovani... :P
Neka bude letnja varijanta bazena, zimi ga nećemo koristiti. :cool: Lišće ćemo izgrabuljati sami, a mala deca se ne puštaju sama ni bez bazena... :)
Dalje... vukoyebine su sad u modi međ tim fensi svetom, a sem toga, zamisli da je polu ruralno. Svako imanje ima ogradu, ovakvu ili onakvu.

I ? :flert:

1827138714df25e2aab47eef846320bf1b23852d.jpg
 
joj ljudi puno košta održavanje bazena u ova zla vremena,kada se ni za leba nešto nema...isisa nam i zadnju kap krvi koliko treba za hemikalije i sveukupno održavanje bazena...a iskreno grejače uopšte ne uključujemo,pošto je nenormalno koliko troši da bi par stepeni ugrejali vodu...leti je bilo super,dok je bilo ono lepo vreme,nismo išli na more,pa smo zamišljali da imamo svoje malo parče mora,i super je bilo što smo mogli da se družimo sa prijateljima i njihovim klincima, to je najdivnije u celoj priči sa bazenom,ali održavanje 80m3 vode,da uvek bude čista,da pH vrednost uvek dostiže odgovarajući nivo,da se filteri i skimeri uvek na vreme očiste,da se na svaka dva dana usisa celo tlo,ufffffffffff....to mi uvek radimo sami,ne bacamo pare na tamo nekog momka sa mrežom u ruci :) ....no ipak,skupo je održavanje svakako...
 
Е, па душице, базене не може да има свако.

Базене имају они којима њихово одржавање не значи ништа, сића.

А ми смртници можемо да им се дивимо и гласамо за најлепши.
 
pa nije baš tako,mi taj bazen imamo igrom slučaja, a ne zato što imamo gomilu para, a održavanje itekako isprazni džep,ali naravno sanjanje nije zabranjeno,čak što više može biti i oslobađajuće...verovatno sam ja omašila temu...lep dan svima!
 
može naravno...nije velelepna i ekstra super opremljena kao ove koje postavljate na fotkama,nego obična porodična za naše potrebe...rado smo ga koristili celo leto,pošto smo letovanje morali da preskočimo...danju je bilo prepuno klinaca naših prijatelja,a noću mi matori smo uživali... :)
evo jedna sa druženja mog sina sa drugarima iz vrtića...


i noćna fotka
 
može naravno...nije velelepna i ekstra super opremljena kao ove koje postavljate na fotkama,nego obična porodična za naše potrebe...rado smo ga koristili celo leto,pošto smo letovanje morali da preskočimo...danju je bilo prepuno klinaca naših prijatelja,a noću mi matori smo uživali... :)
evo jedna sa druženja mog sina sa drugarima iz vrtića...
Pa da vidiš, meni se taj vaš bazen još i najviše sviđa... Odličan. :ok: A i poveliki.
Imaš li neku orijentacionu cifru za mesečno održavanje? Ako zanemarimo lični angažman, uloženi trud i vreme, samo cifra?
I verujem da je radost dece poprilično ublažila stres zbog rashoda... :)
 
hvala Razvigore...inače mi tu ne živimo...pre 4 meseca smo otvorili rođendaonicu za klince ovde...znači ovo je biznis sa primesama uživanja... :) e sad se nadam da ovo ne ispada reklama,ako jeste neka mod briše...ali mi zaista uživamo i radimo u isto vreme :)
 
Pa da vidiš, meni se taj vaš bazen još i najviše sviđa... Odličan. :ok: A i poveliki.
Imaš li neku orijentacionu cifru za mesečno održavanje? Ako zanemarimo lični angažman, uloženi trud i vreme, samo cifra?
I verujem da je radost dece poprilično ublažila stres zbog rashoda... :)

a da deca su u ovoj priči svakako najbitnije,pošto je ovo sve za njih urađeno :)
tačnu krajnju cifru ne mogu da ti dam,pošto nemam pojma koliko struje koristimo za 10 sati filtracije na dan,koliko radi pumpa (to zaista ne znam),ali eto ta pumpa troši struju,2 frižidera,veš mašina i 3 tv-a i komp,to je što je na struju a to nas izađe oko 7000 dinara mesečno...a hemikalije su oko 12000 dinara mesečno...
 

Back
Top